Results 1 to 3 of 3

Angry Haksız kapatılan hesabım hakkında

Zamanında Royalcollector adında k2 nin bir yetkilisi oyuna giriş yaparak Ultima Necklace leri oyundan toplama eventi yaptı. Eski oyuncular bunu hatırlayacaklardır.

Bende olan 2 adet ultima necklaceyi bu royalcollectore verdim. Karşılığında 2 adet iron necklace hediyesi gönderildi. Gönderilen necklaceler letterdan geldi. O ara yeni server açılmış ( kronos ) bende orada oynuyordum. letterdan k2 tarafından gönderilen necklaceleri çektiğim için hesabım kapatıldı.

elimde ksc ler mevcut, hesabımda platinum Premium ve cashler yüklü iken k2 nin göndermiş olduğu hediye yüzünden bana göre haksız yere hesabım kapatıldı. Defalarca ticket atmama rağmen konuyla yakından ilgilenen olmadı. Hiçbir zaman illegal işlere bulaşmamış bir hesabım var. platinum yada gol Premium aldığımızda hediye gelen trinayı nasıl istediğimiz serverdan çekiyorsak bende gelen hediye ironnecklaceyi kronosda çektim bunun neresi yanlış ? eğer yanlış bir şey ise 2 necklace için hesabımın süresizmi kapatılması gerekiyordu. aldığımız 1000 lerce dolarlık Premium ve yüklediğimiz cashlerin hiçbir yaptırımı yokmudur. Hesabım 2009 yılından beri aktif değildir.

hesabıma giriş yaptığımda hesap durumunda '' Other. Player received IN from unknown source on Kronos. Player needs to provide info on it. '' yazmaktadır.

Junior Member
    Nickname
    1TargaL1
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    aynı şekilde benim de 2012 de ronarkta 1Targal1 pm li 80 lvl asas çarım haksız yere sırf bir tartışma yüzünden banlanmıştır. yeni sistemde bir türlü ticket atamadım .. gerekirse ayrıntılı olarak bilgi verebilirim .. hesabımın açılması için başka ne yapabilirim. lütfen yardım edin. !!!!

Member WrouingeaT's Avatar
    Nickname
    IWrouingeaT
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    TurkiyeARMY
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    geçmiş olsun ticket atman gerekebilir.