View Poll Results: 5.Karakter Olmalı

Voters
153. You may not vote on this poll
  • Evet

123 80.39%
  • Hayır

30 19.61%
Page 1 of 6 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 55
    Banned
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)

Exclamation Karakter Slot Sayısı Hakkında

Merhaba, Arkadaşlar Karakter Sayısı 5. Olmalı mı Sizce de?
    Last edited by Death_Stroke; 10-16-2018 at 08:43 AM.

Senior Member
    Class
    KO -> Kurian
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    olabilir 4 tane karakter açtım mesela ben okçu 80 lvl 59 asas 70 bp 59 warıor açtım bp oynayamadım boş duruyor kurıan oynamak ıstıyorum ama yer yok yenı hesap açsam para harcayacam trade otp vs. nts atsam para ring bassam para #DİRENPUS pusun halide ortada ^^

asas.mage.varrior.priest.ve portu .toplam 5 adet farklı sınıftan karakter var ona göre de karakter açmak için slot olması gerekir günümüzdeki oyunlarda bu mevcut knight onlinenin de artık 5. slotu açması gerektiğini düşünüyorum bence gayet iyi bir konu olmuş umarım tüm oyuncu arkadaşlarımız desteklerde yönetim tarafından
    bu dikkate alınır.konuyu açan arkadaşa teşekkürederim.

Banned
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by hasan949599 View Post
    asas.mage.varrior.priest.ve portu .toplam 5 adet farklı sınıftan karakter var ona göre de karakter açmak için slot olması gerekir günümüzdeki oyunlarda bu mevcut knight onlinenin de artık 5. slotu açması gerektiğini düşünüyorum bence gayet iyi bir konu olmuş umarım tüm oyuncu arkadaşlarımız desteklerde yönetim tarafından
    bu dikkate alınır.konuyu açan arkadaşa teşekkürederim.

Sağol Dostum Aynı Fikirde Olduğumuza Sevindim Diğer Arkadaşlarda Destek Verirse Sesimizi Duyurmuş Oluruz..

Hayır Diyenleri Çözemedim..

Quote Originally Posted by Speedycort View Post
    Merhaba, Arkadaşlar Karakter Sayısı 5. Olmalı mı Sizce de?
    5. Karakter Slotu Olabilir...

Fakat çoğu arkadaşın şifresinde kullanmadığı lwl düşük veya ismini beğenmediği bir sürü karakter var onun için karakter silme gelse daha iyi olur...

Karaker silme konusunda, silinen karakterin geri dönüşümü mümkün olmadığı bahane edilerek kabul görmediğini söylüyorlar fakat online bankacılıkta olduğu gibi cep telefonuna tek kullanımlık şifre gelse o şifre ile onaylayarak istemediğimiz karakteri silme imkanı verilse güzel olur bence...

NOT; Character Seal Scroll var demeyin lwl düşük veya ismi şaçma olan bir karakter için o kadar cash çöpe atılması saçma olur...
    Last edited by VV37IV35I74Y; 06-29-2016 at 09:17 AM.

Banned
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by VV37IV35I74Y View Post
    5. Karakter Slotu Olabilir...

Fakat çoğu arkadaşın şifresinde kullanmadığı lwl düşük veya ismini beğenmediği bir sürü karakter var onun için karakter silme gelse daha iyi olur...

Karaker silme konusunda, silinen karakterin geri dönüşümü mümkün olmadığı bahane edilerek kabul görmediğini söylüyorlar fakat online bankacılıkta olduğu gibi cep telefonuna tek kullanımlık şifre gelse o şifre ile onaylayarak istemediğimiz karakteri silme imkanı verilse güzel olur bence...

NOT; Character Seal Scroll var demeyin lwl düşük veya ismi şaçma olan bir karakter için o kadar cash çöpe atılması saçma olur...

Karakter Silmeyi Bende Düşündüm Ama Yine Diyeceksin CSS Diyorsun Ama Öyle Karakter Silme Aktif Olursa CSS Satılmayacağı İçin Aktif Edilmiyor Diye Düşünüyorum Ama Olsa İyi Olurdu Sanmıyorum. Bence Slot Çoğaltılabilir.

Senior Member
    Nickname
    Touareg
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    Vendetta
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Oyunda 5 karakter olduguna gore 5 slot olmali 1 hesapda

Banned Brunof's Avatar
    Infractions
    0/1 (15)
    Çok fazla spame kaçmadan konunuzu güncel tutabilirsiniz. Şahsi fikrim 5. slota gerek olmadığı yönünde ancak gelecek oy oranına göre durumu görevli arkadaşlara aktarırız bittabi.

Banned
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Brunof View Post
    Çok fazla spame kaçmadan konunuzu güncel tutabilirsiniz. Şahsi fikrim 5. slota gerek olmadığı yönünde ancak gelecek oy oranına göre durumu görevli arkadaşlara aktarırız bittabi.
    Peki Teşekkürler Ama Yararlı Olacağını Düşünüyorum İki Tane Aynı Job Açanlar Örnek Verirsek Yararlanabilir.

Senior Member KeteHore's Avatar
    Nickname
    Bakteri
    Class
    KO -> Kurian
    Race
    El-Morad
    oyunda 5 karakter var ise 5 slotta olmalı destekliyorum