Results 1 to 7 of 7

Ne Olacak Bu Monster Stone'lerin Hali?

Bu nasıl iştir ki 40 tane monster stone girip 2-3 tane drop alıyorum. Dc premium falan var ama onu hiç karıştırmıyorum bile. Dile kolay ya 40 tane monster stone girip 2-3 tane drop almak ne demek onlar da Ruby Ring falan. Bu konuyla alakası olan yönetim neden droplardan Ring of Felankor çıkıyormuş gibi davranıyor? En iyi item Ring of Life onu da giydiğiniz zaman öldürüyosunuz zaten neyin cimriliği bu yıllardır aynı şey. Monster Stone'nin düşme drobunu azaltıp takı düşme oranını yükseltseniz çok daha iyi olur. Takı zindanı mı exp kasma zindanı mı belli değil..

Senior Member Rhales's Avatar
    Daha çok EXP kasma bölgesi ancak sonunda ödül olarak Uniqe takı elde edebiliyorsunuz. Herhangi bir değişiklikte şuan için söz konusu değildir.

Quote Originally Posted by Rhales View Post
    Daha çok EXP kasma bölgesi ancak sonunda ödül olarak Uniqe takı elde edebiliyorsunuz. Herhangi bir değişiklikte şuan için söz konusu değildir.
    mageler kesemiyor towndan atak sc alsak bile. Son yaratığı kesip çıkıyoruz anca.

Senior Member Sneaky__34's Avatar
    gerçekten mage ile monster stone kesmek çok zor 20 dk sürebiliyor.Düzenleme gelmeli

Quote Originally Posted by Rhales View Post
    merhaba neden herkezin konusuna cevap atıyorsunuzda benmkine atmıyorsunuz merak ediyorum efendm ,?

Senior Member Bizarro's Avatar
    bende son 20 ms den sıfır takı aldım, nasıl iş anlamak mümkün değil. ondan öncede ms buglu olduğu için 20 tane de orda çöpe gitti. ticket atıyoruz bekleyin diyolar, buraya yazıyoruz olur öyle diyolar. bu konuda yardımcı olmuyorlar, yapacak bişey yok bunu da böyle kabullenicez artık.

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Indilaaaa View Post
    mageler kesemiyor towndan atak sc alsak bile. Son yaratığı kesip çıkıyoruz anca.
    Abartmışsın arkadaşım.