Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 29
    Junior Member Sirthingen's Avatar
    Nickname
    OrqazmShow
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    sayın moderatörüm ben burda insaniyetten bahesdiyorum ve hala ilginizi bekliyorum
    böyle birşey yüzünden banlanmak gerçekten zoruma gidiyor ve ayrıca 3rd party tools kullanımı diye gözüküyor lütfen oyundaki son dakikalarımı inceleyin ben koxp felan kullanmadım sindiremiyorum böyle bir olayı
    cezam ne kadar ban politikasını yeni okudum ilk kez yapımda 7 gün diyor 7 günmü banım ?
    ve ayrıca yine diyorum Benim o slotta hakkım yokmu neden böyle birşey oldu

Nickname
    OrqazmShow
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    hesabımın kontrolünü rica ediyorum

Junior Member
    Bence adamın niyetinde kötülük yok bir seferlikte olsa af edilebilir Adam sadece sesini duyurmak istemiş

Senior Member
    Sizin slotta hakkınız bulunduğu gibi, diğer oyuncularında hakkı bulunmakta.
    Ceza sebebinizde Cr diye belirtiliyor mu? Eğer Cr üzerinden ceza aldıysanız kontrol edebiliriz. Ceza sebebiniz güncellenmemiş olabilir.

Senior Member ShadowChaser's Avatar
    Merhaba,

Hesabınızın kontrolü sadece hafta içi yapılabilir bu nedenle sabırlı olmanız gerekmektedir.
    Ve hesabınız lure esnasında oyun içi ekipler tarafından ceza aldıysa ban sebebiniz TPT olarak görülür (hafta içi ceza isminizde düzeltme yapılana kadar)
    Ceza süreniz GM inisiyatifine göre artabilir yada azalabilir bu konuda net ve kesin bir şey söylemem.
    Son olarak slotta olan hakkınıza gelecek olursak evet herkesin tüm slotlarda hakkı vardır ama bir slot başkasına zarar vererek değil mücadele ederek alınır. Siz daha sağlam bir PT toplayıp slota girip diğer partinin elinden alabilirsiniz, fakat slota farklı mob çekerseniz bu ceza almanıza neden olur!.

Nickname
    OrqazmShow
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    moderatör Daeso ithafen : hesabımda 3rd party tools in game by operator yazıyor Cr yazmıyor

moderatör ShadowChaser ithafen : Ben orada kimseye zarar vermek istemedim ki Dark Stone yi rahatlıkla kesebilirlerdi ki kestilerde zaten.Sonra town attım. Sadece parti başkanının bana cevap vermesini istedim slotuda almak gibi bir niyetim yoktu yapıp gidecektim sadece .

sonuçta hepimiz insanız ama bir oyun yüzünden insanlığını kaybeden bu tarz insanlardan dolayı oyunumuzu oynayamıyoruz.

Senior Member ShadowChaser's Avatar
    Kişiler DS kesecek olsa DS slotunda olurlardı siz farklı slottaki kişilere daha büyük mob çekiyorsanız bunun zarar vermekten başka bir amacı olduğunu düşünmüyorum ki işlem yapan GM de benimle aynı şeyi düşünmüş olsa gerek hesabınıza ceza vermiş.
    Hesabınızda illegal program kullanmadıysanız ceza isminiz ve ceza süreniz hafta içi değişir.
    Oyun içi cezai duruma düşmemek için ban politikasındaki maddelere dikkat ediniz.

Nickname
    OrqazmShow
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Peki sayın mod'um siz öyle diyorsanız öyledir ama benim amacım bana yapılan saygısızlığa karşı bir tepkiydi.
    Bilin ki oyunda adalet diye birşey kalmadı ben o slotta istediğim gibi mob kesemiyorsam adalet yoktur. herkes maddi olarak bakar oldu ki bunu siz en iyi bilirsiniz oyun içinde dolaştığınız sürece her yeri istila eden mageleri illaki görüyorsunuzdur. Ama kural kuraldır saygım sonsuz.
    hafta içi iyi haberlerinizi bekliyorum hepinize iyi çalışmalar

Junior Member
    kardeş sen davanda haklısın millet genienin altına makro kurar slotlarda kimseye rahat vermez slota gelip görev yapmak isteyenlere izin vermezler bende çok iyi biliyorum ama yinede suçlu biz oluruz işte böyle bi oyun bu . Senin buraya güzel bir dille herşeyi ifade etmen bile yeter .Gmlerin insiyatifide senden yanadır ama merak etme pazartesi açılır hesabın

Senior Member
    Nickname
    SaLaDiNN
    Class
    Warrior
    Server
    Europa
    Race
    El-Morad
    Slottaki moblardan çöp itemleri kaldırsalar sorun çözülür ama nttgame paragöz olduğu için kaldırmaz yoksa exp kasanlar hariç kim premium genie alacakki