Results 1 to 5 of 5
    Junior Member

Unhappy Merhaba Bugun Saat 9 .30 da Ezk Mage ile adrema gitdim yanı yancar ile?

Adreamda 15 20 dk takıldım ve twon atım markete gitim oturdum yerde banned ben bole sey gormedim kafayı yicem walla lutfen yardımcı olun ticketlere cwp werin ben hic bisey yapmadım okadar hakım var 2 gun oldu acalı Car I BANNED ATIYORSUNUZ BEN ANLAMIYORUM ARTIK GELDİME BİN PİSMAN ETİNİZ LUTFEN DAHA FAZLA BEKLETMEYİN ACIN Hesabımı ? Ben Hic bisey kolanmadım ve kurallara hep uyan biriyimdir ama bu banned gelince icimgiti Lutfen acın hesabımı .

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Sihirli küremden nickinize ve sunucunuza bakacağım ama bulamıyorum Lütfen sunucu ve nick yazabilir misiniz?
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Junior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Sihirli küremden nickinize ve sunucunuza bakacağım ama bulamıyorum Lütfen sunucu ve nick yazabilir misiniz?
    Ahahahahahahahahahahahahahah

Senior Member
    Class
    KO -> Kurian
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    aradığım forum mizahı

merhaba lütfen bakınız diger bütün arkadaşlarla ilgileniyorsunuz benm hesabım eski bir ban yiyen karakterimde kxp kullandııgım icin ve o karakterde olan telefon numaramı yanlışlıkla yeni açtıgım yeni premium cash aldıgım hesabıma ekledim ve oda ban yedi tpt phone macht diye bi ban
    ne kadar bilet atsamda bana diyolarki açmıyoruz bakın yine bi karakter açtım premium cash aldm kullanıyorum ama sizden ricamdır
    kxp olan carım yüzünden (nick FarmCi) legal actıgım karakterim ban yedi lütfen ricamdır bi kontrol edin bakın görüceksiniz kxp kullanmadım hiç o karakterde (nick NoeLBabaa ) karakterde cok birşey yok 4 gb item premium ve 400 cash var koxp 1 kere kullandım 2 günde ban yedim ve tevbe ettim lütfen allah rızası icin
    1 dk nızı ayırıp bakın görün o hesapda koxp kullanıldımı kullanılmadımı diye lütfen yardımcı olunuz lütfen nick NoeLBaBaa lütffen.

Tags for this Thread