Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 25

Angry Juraid mountain düzeltme talebi

Sayın oyun yöneticileri sizlerden bir Knight online oyuncusu olarak juraid mountainde oyun içerisinde çöp item olarak tabir ettiğimiz gem dışındaki itemlerin kaldırılmasını talep ediyorum. Bu konu beni ziyadesi ile üzmektedir. İnsanların hakkına giren orada başkalarına çöp alan kendine gem alan kopxerler veya çakallar türedi. Bu konuyu düzeltirseniz çok memnun kalırım. Saygılarımı sunar iyi günler dilerim ...

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Fazlasıyla katılıyorum.

Junior Member
    aynen bu konuda hepimiz mağdur durumdayız herkesin emeğini çalıyorlar kaç gündür jr den elim boş dönüyorum beklediğimiz zamana yazık buna bir çözüm şart çöp item kaldırılırsa herkesin kafası rahat olacak buna eminim ki herkes aynı fikirde olacaktır. . .

Banned
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Bunu Zaten Oraya Koyan Mantık Neydi Çözemedim Yıllardır.. Kalkmalı Geç Bile Kalınmış Zaten.

Arkadaşlar konuya destek verin destek verenlerde Allah razı olsun bu konuyu düzeltmeleri gerekir kul hakkı ödenmez bu günaha ortak olmamalılar...

Knight online yöneticileri arkadasın dediklerine katılıyorum ve jr de cok hak yeniliyor. Lütfen bu duruma bi care bulun artık.Kac gündür jr de üstümle cöp itemlerle cıkıyorum geregini yapılmasını arz ederim

Senior Member
    Merhaba,
    Konuyu not alıyorum arkadaşlar, en kısa zamanda yetkililere gerekli bildirimleri yapmaya çalışacağım.

Banned
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Daeso View Post
    Merhaba,
    Konuyu not alıyorum arkadaşlar, en kısa zamanda yetkililere gerekli bildirimleri yapmaya çalışacağım.
    Teşekkürler. Ama Geç Kalınmış Bir Durum Bence Neden Gem Haricinde Çöp Bir İtem Olur ki Yani

Senior Member _:by:Caner_'s Avatar
    Krowaz itemlerinin yaptırılmasında kullanılan itemlerin oraya eklenmesi belki JR ilk açıldığında mantıklıydı fakat günümüzde bu geçerliliğini yitirmiş durumda. Bende droplar arasında yer almasını mantıksız bulanlardanım.
    Bilgi en büyük güçtür

Quote Originally Posted by Daeso View Post
    Merhaba,
    İlginiz için çok teşekkür ederim ... Gerçekten çok üzülüyorum insanlar birbirine giriyor orda sıkıntı çok büyük aslında