Page 11 of 11 FirstFirst ... 91011
Results 101 to 110 of 110
    Senior Member
    Arkadaşlar bakirra drobu düzelmedi bu konu için 50 summon kırdık 12 bakirra kesik ama hiç biri atmadı. bilginize.

Quote Originally Posted by Ajannnnn View Post
    PUS indiriminin ne için son verildiğini öğrenebilirmiyiz ? Sizce gerek varmıydı buna tekrardan geri gelicekmi. Yapımcı firmaya bildirilecekmi ?
    Quote Originally Posted by vakkas111 View Post
    Hep aynı olayı yaşıyoruz indirimsiz fiyatlar cok yüksek sizde görüyorsunuz indirim her bittiginde oyuncuların rahatsızlıgını ,ama ısrarla bitirme eğilimindesiz heleki şu çalıntı kartlarla depolayıp ucuza satanlar varken adamların karına kar eklediniz tam oldu.
    Quote Originally Posted by lHeartBurninq View Post
    bizzat benimde gördüğüm. bu sebeple 3200 Npoints aldığım ve hiç bi ürün almadan habersizce son bulan bi etkinlik oldu tabi sizin için indirimin bitmesi değil bizim alıp almamız önemli olduğu için umrunuzda olmadı umalım hatadan dönülür tekrar aktif olur .

Member LockA4W's Avatar
    Nickname
    Lock
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Allien4Wien
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    İndirimin daha devam etmesini istiyoruz.

#NttGamePusindirimiDevamEtmeli.

Quote Originally Posted by DeaconFrosT View Post
    Asgari ücret seviyesinden tut, işsizlik oranına, dolar kurundan tut, ekonominin durumuna kadar, ülkenin içinde bulunduğu durumu, ekonomiden sorumlu devlet bakanı gibi (Ki muhtemelen ilgili kişiden çok daha fazla çalışıyoruz bu konuda) biz raporluyorsak yapımcı firmaya ve indirim yapılmasını sağlıyorsak öyle ya da böyle, evet bu indirim bizim sayemizde oluyor ve sonrasında da maalesef tüm o uğraşlarımıza rağmen indirim kampanyası bitiriliyorsa saçma bir şekilde, bu da yapımcı firmadan dolayı oluyor, çok net söylüyorum. He burada bizim hatamız var mı, vardır belki bilemiyorum. Belki yolladığımız onlarca rapor, ilettiğimiz onca bilgi, hala tatmin etmiyordur yapımcı firmayı (ki göründüğü kadarıyla da etmiyor) ve bu yüzden de, 'dur biz bir tam emin olalım, tekrar fiyatları eski seviyesine çekelim de, son bir kez bakalım neler oluyor' tribine girip benim şahsen anlam veremediğim işlere kalkışıyorlar. İşte tam da bu sebeplerden dolayı, çok açık, çok samimi bir şekilde dedim ki ben de size, 'Arkadaşlar, madem bizim yaptığımız açıklamalara inanmıyorsunuz, e-posta atın yapımcı firmaya ve sorun durumu, bunlar bize yalan mı söylüyorlar, yoksa işin aslı gerçekten bu mu' diye. Yapımcı firmanın e-posta adresini soran arkadaşlar; çok zor değil istediğiniz firmanın iletişim bilgilerini bulmak, google elinizin altında...

İletin taleplerinizi ve şikayetlerinizi bize ilettiğiniz gibi, gerekirse de siz hayırdır arkadaş diye sorun! Belki bizim başaramadıklarımızı siz başarırsınız.
    İlk defa bir GM'den geçerli bir cevap görüyorum. Oto ve resmi cevaplar harici. Yapımcı firmaya iletildi. Şöyle yapıldı böyle yapıldı yerine. Böyle içten cevaplar geldikten sonra bizde karşımızda gerçek bir muhattap olduğunu anlıyoruz.

Sözlerinizi göz önünde bulundurarak ayın 2 sinde bitecek olan premiumun yerine başka premium almayarak. Yapımcı firmanın oyununa gelmemeyi hedefliyorum.

Teşekkürler bilgilendirme için.

İyi Forumlar.

Junior Member
    Quote Originally Posted by Rhales View Post
    Selam herkese,

İndirimin devam etmesi için yaptığımız onca isteğe rağmen, yapımcı firma kendi başına aldığı bir karar ile indirimi sonlandırmıştır. İndirimin devam etmesi hatta kalıcı olması tarafımızca da desteklenmektedir. Bu nedenle yapımcı firma ile görüşmeleri sürdüreceğiz.

Umuyoruz ki kısa süre içerisinde indirim tekrar aktif hale gelecektir.

Bilginize,
    Battle priest sorunları hakkında açmış olduğum konu ile alakali bir açıklama yapın lütfen artık ?

Asgari ücret seviyesinden tut, işsizlik oranına, dolar kurundan tut, ekonominin durumuna kadar, ülkenin içinde bulunduğu durumu, ekonomiden sorumlu devlet bakanı gibi (Ki muhtemelen ilgili kişiden çok daha fazla çalışıyoruz bu konuda) biz raporluyorsak yapımcı firmaya ve indirim yapılmasını sağlıyorsak öyle ya da böyle, evet bu indirim bizim sayemizde oluyor ve sonrasında da maalesef tüm o uğraşlarımıza rağmen indirim kampanyası bitiriliyorsa saçma bir şekilde, bu da yapımcı firmadan dolayı oluyor, çok net söylüyorum. He burada bizim hatamız var mı, vardır belki bilemiyorum. Belki yolladığımız onlarca rapor, ilettiğimiz onca bilgi, hala tatmin etmiyordur yapımcı firmayı (ki göründüğü kadarıyla da etmiyor) ve bu yüzden de, 'dur biz bir tam emin olalım, tekrar fiyatları eski seviyesine çekelim de, son bir kez bakalım neler oluyor' tribine girip benim şahsen anlam veremediğim işlere kalkışıyorlar. İşte tam da bu sebeplerden dolayı, çok açık, çok samimi bir şekilde dedim ki ben de size, 'Arkadaşlar, madem bizim yaptığımız açıklamalara inanmıyorsunuz, e-posta atın yapımcı firmaya ve sorun durumu, bunlar bize yalan mı söylüyorlar, yoksa işin aslı gerçekten bu mu' diye. Yapımcı firmanın e-posta adresini soran arkadaşlar; çok zor değil istediğiniz firmanın iletişim bilgilerini bulmak, google elinizin altında...

İletin taleplerinizi ve şikayetlerinizi bize ilettiğiniz gibi, gerekirse de siz hayırdır arkadaş diye sorun! Belki bizim başaramadıklarımızı siz başarırsınız.
    Sorunun farkında olduğunuzu varsayıyorum fakat gene de yazmak istiyorum. Bahsetmiş olduğunuz bakirra droplarının düzeltilmesi haberi gerçeği yansıtmamaktadır. 15 tane bakirra ve barrk çıktı monster stafftan fakat dc preli olmamıza rağmen drop alamadık. Lakin çıkan lesath ve shaulalardan olması gerektiği sıklıkta attı dropları. Bir kere daha gözden geçirmenizi istiyoruz.

Pus indirimi konusundaysa farkındayım elinizden gelen pek bir şey olmadığını yapımcı firmaya karşı, oyuncuları bu konuda biraz özveriye davet ediyorum. Yıllarca herşeyi devletten ve Allah'tan beklediniz zaten, iş başına.

Bakira droplarına bi el atın fiyatı çok uçuk 1 ay geçti ve fiyatlar yine düşmüyor :S

Senior Member
    güncellllll

Senior Member
    Nickname
    IVaKKaSI
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Rhales View Post
    Selam herkese,

İndirimin devam etmesi için yaptığımız onca isteğe rağmen, yapımcı firma kendi başına aldığı bir karar ile indirimi sonlandırmıştır. İndirimin devam etmesi hatta kalıcı olması tarafımızca da desteklenmektedir. Bu nedenle yapımcı firma ile görüşmeleri sürdüreceğiz.

Umuyoruz ki kısa süre içerisinde indirim tekrar aktif hale gelecektir.

Bilginize,

Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Sevgili Gm Lead DeaconFrosT'un attığı e-postayı gördüm, sizlerin istekleri sayesinde bir sonraki e-postasını 1-2 tık daha sert yazacağını düşünüyorum. Bence yüklenin konuya
    1 aydır bekliyoruz bizlerde mail attık tabiki cevap vermediler, oylama actık 430 küsür destek aldık fakat 1 aydır hiçbir acıklama yapılmadı neden?

Banned
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Aynen Sanırım İndirim Hayal Oldu.