Page 6 of 7 FirstFirst ... 4567 LastLast
Results 51 to 60 of 64
    Senior Member
    Adamlar İndirim Yaptı Herkes Premiumunu Aldı İndirimden Faydalandı Neden Zorlama Gereksinimi Duyuyorsunuz Ki 1 AY BOYUCA İNDİRİMLİYDİ PREMİUM UNUZU ALIP KOYSAYDINIZ BANKANIZA İNDİRİM BİTİNCE NEDEN BİRİLERİNİ SUCLAMA PESİNDESİNİZ

Senior Member
    Quote Originally Posted by kay_wWrNRa9B View Post
    Adamlar İndirim Yaptı Herkes Premiumunu Aldı İndirimden Faydalandı Neden Zorlama Gereksinimi Duyuyorsunuz Ki 1 AY BOYUCA İNDİRİMLİYDİ PREMİUM UNUZU ALIP KOYSAYDINIZ BANKANIZA İNDİRİM BİTİNCE NEDEN BİRİLERİNİ SUCLAMA PESİNDESİNİZ
    Ya şakamısın nesin ya bundan sonrası için ne yapıcaksın ? Harbiden sen şuan bugün oyunu bırak agacım ya tam bugün OYUNU BIRAK.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Ajannnnn View Post
    Ya şakamısın nesin ya bundan sonrası için ne yapıcaksın ? Harbiden sen şuan bugün oyunu bırak agacım ya tam bugün OYUNU BIRAK.
    Seni Bırakıp Gidemem Konuyu Senin Actıgını Görmedim Senle Polemik Yapamayız ( IFuQu ) Mehmet Abinin Selamı Var

Senior Member KeteHore's Avatar
    Nickname
    Bakteri
    Class
    KO -> Kurian
    Race
    El-Morad
    Konuya destek Pus indirimi geri gelmeli

Junior Member
    Ne kadar saçma şeyler yapiyorsunuz ya ay sonu geliyor pus indirimleri bitiyor kafaniza göre milleti dolandirmaktan bikmadinizmi bu indirimlerin biteciğine dair bir yazi geçersiniz 2 veya 3 gün siz direk resette pus indirimi bitiriyorsunuz eğer böyle bişe yapacaktiniz hiç indirim yapmasaydiniz preler bittikten sonra pat pus indirimi bitiyor adalet nerde şimdi sağdan soldan bulduğun çoluk çocuğu gm yapiyorsunuz... Server da ne biffrost ne krowaz nede başka bi etkinlik varken kalkip pus indirimlerini kaldiriyorsunuz insanlari oyundan soğutuyorsunuz illa sövüp sayalim sinirimizi bozalim ondan sonra bir gram zevk almadan oyunu birakalim bunumu istiyorsunuz herşeyi ticari olarak düşünmeyin birazda oyunu oynayan userleri düşünün 3 ayda bir yeni server açiyorsunuz insanlarin oyun isteiğini kiriyorsunuz bugün cash çekip pre vs. Pus ürünlerimi alicaktim bi giriyorum pus indirimleri kalkmiş eğer bu indirimler gelmezse ben şahsim adina bu oyunu bir daha oynamam......!!

Senior Member
    Class
    KO -> Kurian
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    resten once swıtch pre alıcaktım gb ile 310 m di fiyatı resete 30 dk kala pazardakı butun pus ıtemlerını cekmeye basladılar sankı haberlerı varmıs gibi bende sabah alırım dedım oyuna gırdıgımde pre fiyatı 450 m olmuş zar zor gb kastım yazık gunah cok sınırlendım 3 gb ıle uprage yaptım patlattım butun ıtemlerı babam fabrıkatör degıl ben her ay 120 tl 3200 cash alayım 1300 tl maaş alıyoruz oyun içi yapalım dıyoruz kastıgımız parada pre gıdıyor ıtem yapamıyoruz. oyun paraya yonelık olmuş ıyıkı fazla vaktımı vermemısım 1 oyuncu 1 oyuncudur benden bu kadar diğer oyunculara geçirmeye devam edin

Junior Member
    Her zamanki olaylar . Yine '' tüh kaka NTTGame ne yaptın sen '' deyilip 10 gün sonra Premiumları Cashleri çekeceksiniz . O yüzden oyuncuların bu tavırları hiç samimi değil . NTTGame ' de bunu çok iyi biliyor . Hatta Riemann steam platformunda bunu dile bile getirmişti .

Banned
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Rothinzill View Post
    Her zamanki olaylar . Yine '' tüh kaka NTTGame ne yaptın sen '' deyilip 10 gün sonra Premiumları Cashleri çekeceksiniz . O yüzden oyuncuların bu tavırları hiç samimi değil . NTTGame ' de bunu çok iyi biliyor . Hatta Riemann steam platformunda bunu dile bile getirmişti .
    işte sıkıntı şurda kardeşim bizim türk GM lerin vasıfları sıfır hatta şöyle diyebiliriz yayınca firma olan Nttgame in tek yapabildiği yayın yapmak 3 5 kişiye 400 cash vermek koskoca efsane oyun knight online ın geldiği durumlara bakarmısın yapımcı firma höt dedi mi her şey bitiyor demek ki herhangi bir olumsuzlukta nttgame fikrini sormadan her şey yapabilecekler burda nttgame konumu nerede koskoca bir HİÇ yazık gerçekten yazık daha kendi haklarını savunamayan hatta bence bilmeyen bir yönetim ilginç durumlar #DirenPUS

Banned
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Infractions
    0/1 (15)
    beyler olympia 1 moradon camp 1 town ts nizi alın gelin nttgame boyun eğmeyin #direnPUS

Junior Member
    Yapımcı firmanın zaten PUS fiyatlarını felan belirlediğine ben kesinlikle inanmıyorum . Topu Mgame'e atmaktan başka bir şey değil bu . He derler ki NTT'nin yurtdışı servisleri belirliyor fiyatı Türkiye servisinin bir karar hakkı yok , o zaman tamam der inanırım .