Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 18 of 18
    Senior Member SkCZ0cK's Avatar
    Nickname
    lGi00l
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Impregnable
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Jacque View Post
    Premium üzerine premium yükleme imkanı tüm paketler için tanınıyor. Sizin bu özelliği Bronze Premiuma istememe sebebiniz nedir acaba?
    Bir hacklenme durumunda kilitli itemlerin kurtarılması için Bronze Premium üstüne premium yüklemesi istemiyoruz.

Nickname
    lGi00l
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Impregnable
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by CluTaah View Post
    Daha önce açılmış olan konuya yazmıştım, net bir cevap aldığım zaman size o konu üzerinden geri dönüş yapacağım. Yapımcı firma şu an duruma olumlu olarak bakmadığı için onları ikna etmekle uğraşıyorum.
    İnşallah ikna çabaların sonuç verir

Member
    Nickname
    Jacque
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Teorik olarak açıklamasında belirtmiş olduğu gibi, Premium sahibi olduğunuz zaman bu eşyayı aktif edemiyor olmanız gerekmektedir. Ama belirttiğiniz gibi bir durum söz konusu olabileceği için, uygun olduğum bir zamanda gerekli testleri gerçekleştirebilirim.
    Merhaba CluTaah,

Switch premiumu test kararı almanız yerinde oldu. Dediğiniz gibi Switch premium açıklamasında premium paketleri üzerine yükleme yapılamayacağı yazıyor fakat buna rağmen yükleme yaptığını iddaa eden arkadaşlar var. Görevli olduğum bir forumda bu konuda her gün çok soru almamıza rağmen net bir cevap veremiyoruz. Testi gerçekleştirdikten sonra konu altında bilgilendirirseniz çok sevinirim

Quote Originally Posted by SkCZ0cK View Post
    Bir hacklenme durumunda kilitli itemlerin kurtarılması için Bronze Premium üstüne premium yüklemesi istemiyoruz.
    Hırsızlıklara Karşı Önlem Olarak Bronze Premium Alanlar Var, Doğal Olarak Bronze Premium Üstüne Gold Yüklenipte İtemlerinin Çalınmasını İstemiyorlar

Member
    Nickname
    Jacque
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by VV37IV35I74Y View Post
    Hırsızlıklara Karşı Önlem Olarak Bronze Premium Alanlar Var, Doğal Olarak Bronze Premium Üstüne Gold Yüklenipte İtemlerinin Çalınmasını İstemiyorlar
    Hack ve hırsızlıkların çok olduğu dönemde oyuncular koruma amaçlı bu düşünceye sahipti. Oyun içerisinde itemleri sağlam olan bir karakterin pk atıp, np kasabilmesi için daha iyi özellikteki premiumlara sahip olabilmesi gerekmekte (WAR PRE, EXP PRE gibi). Bu yüzden bronze premiumun bu amaçla fazla kullanılacağını sanmıyorum. Yine de düşünce güzel

Nickname
    lGi00l
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Impregnable
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Jacque View Post
    Hack ve hırsızlıkların çok olduğu dönemde oyuncular koruma amaçlı bu düşünceye sahipti. Oyun içerisinde itemleri sağlam olan bir karakterin pk atıp, np kasabilmesi için daha iyi özellikteki premiumlara sahip olabilmesi gerekmekte (WAR PRE, EXP PRE gibi). Bu yüzden bronze premiumun bu amaçla fazla kullanılacağını sanmıyorum. Yine de düşünce güzel
    Doğru fazla kullanılmıyor.Benim başka bir isteğim de İTEM AÇMA KİTLEMESİ OLMAYAN bir DC,WAR VE EXP PREMİUM çıkarılmasıdır.

Member
    Nickname
    Jacque
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Doğru fazla kullanılmıyor.Benim başka bir isteğim de İTEM AÇMA KİTLEMESİ OLMAYAN bir DC,WAR VE EXP PREMİUM çıkarılmasıdır.
    Soyulmaların önüne geçebilmek adına güzel bir fikir. Tavsiyede bulunun, eğer imkan varsa böyle bir özellik getireceklerdir.

Nickname
    lGi00l
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Impregnable
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Daha önce açılmış olan konuya yazmıştım, net bir cevap aldığım zaman size o konu üzerinden geri dönüş yapacağım. Yapımcı firma şu an duruma olumlu olarak bakmadığı için onları ikna etmekle uğraşıyorum.
    Adaşım.Sana zahmet yapımcı firmaya İTEM AÇMA KİLİTLEME OLMAYAN bir DC,WAR ve EXP Premium getirilmesini iletir misin

Teşekkürler.