Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 14
    Junior Member

Post Olympia serverinden memnunmusunuz?

Merhaba arkadaşlar uzun bir süre ara verdiğin KO macerasına yeniden başlamış bulunmaktayım. Ama her zamanki gibi her yerde slot v.s kavgaları v.s ks muhabbetleri devam ediyor. Arkadaşlar slotta guclu olan kazanır. Ben gunlerce partysiz gezdim. Messala adam gel dc gelene kadar alayım diyordu, 3 saat sonra dc geldi çık diyordu. Böyle şeyler gördüm Bu yüzden hiç şikayet etmeden umarım güzellikle zaman geçiririz. Herkese iyi pk'lar...

Member
    Nickname
    Jacque
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

Her yeni serverde olduğu gibi burada da bu tip durumlar olacaktır. Bu gibi durumları doğal karşılamak gerektiğini düşünüyorum.

Junior Member
    İnsallah hayırlısı olur. Dunden beri ks yıyoruz. Adam küfür ediyor tlf numaramı istiyor. Verıyorum Özel no dan arıyor. Ve üstüne küfür ediyor. Bence +20 kimlik alınmalı artık oyundan...
    Last edited by AlonsoPedroLopez; 06-22-2016 at 10:39 AM.

Moderator AlonsoPedroLopez's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Merhaba,

KS olarak adlandırılan Kill Steal durumunun herhangi bir yaptırımı bulunmamaktadır.
    Bölgelerde bulunan yaratıklar belirli bir ekibin, partinin ya da klanın değil tüm oyuncularındır.

Buna ek olarak eğer KS'nin dışarısında sözlü bir şekilde rahatsızlık verme veya tahrik etme/küfür etme gibi durumlar oluşursa ilgili kanıtları alarak Cheat Reports üzerinden bildirimlerde bulunabilirsiniz.

Cheat Reports Kullanımı

Junior Member
    Char report s a bildirim yaptık. İnşallah oynadıgımız için zevk alırız. Nefret yerine. Tşk ler. Mod.

Junior Member
    Merhaba

Arkadaşlar bende oyunun 3. günü Deru'ya göreve gitmiştim, Olympia 1 de o günden bugüne aynı slotta aralıksız shard kasan biri var, goodofderuvish gibi birşeydi nicki, demekki KS atmak BANN sebebi değilmiş, bunu açıkladığınız iyi oldu Modum bu akşam bi Genie kuralım oraya, söylediğim şahıs partyede gelmiyordu, babasının malı gibi slota çökmüş birde video aldım 3 gün BANN yedin diyor ^^

Junior Member
    Ya bu saygıdan kaynaklanıyor. Ona da karşıyım klanca adamlar slota cokuyor mesala 2 saat sonra dıyorkı sana dc geldı klandan adam geldı cık gelde ayardan cıkma

Moderator AlonsoPedroLopez's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by yav_XAMHNuTS View Post
    Merhaba

Arkadaşlar bende oyunun 3. günü Deru'ya göreve gitmiştim, Olympia 1 de o günden bugüne aynı slotta aralıksız shard kasan biri var, goodofderuvish gibi birşeydi nicki, demekki KS atmak BANN sebebi değilmiş, bunu açıkladığınız iyi oldu Modum bu akşam bi Genie kuralım oraya, söylediğim şahıs partyede gelmiyordu, babasının malı gibi slota çökmüş birde video aldım 3 gün BANN yedin diyor ^^
    Bu tip söylemlere inanmayın.

Junior Member
    On numara beş yıldız ama şimdilik ))

Junior Member
    Birde yenı acıldıgı ıcın herkes kasıyor ya ks ler olmasa Ks olsun ona da amenna ama küfürler havada ucusuyor