Results 1 to 4 of 4

Neden Blocked by gm command ?

3. gun oldu hala bi açıklama yok tickett attım cevap yok illegal program kullanmadığım charımda bu yazıyla karşılaşıyorum IfasciaeLatae Lütfen bi cevap verın artık bu yazı ban yazışımı belli bi süre erişim yasağımı anlam veremiyorum blocklananacak bir şey yapmadım belki farkında olmadan k0xperler partyimize girşmi olabılır bu gibi durumlarda herkesmi ban yiyor olympia serverınde 12 taneye yakın k0xper banlattım video ksc ve chat reportla bunlarla mücadele ederken dustugum durum rezalet açıkçası hic yardımcı olacak açıklama gelmiyor 8 yıldır aktif olarak oynadığım oyun bu sebepten dolayı bırakma noktasına getirdi..

Member
    Nickname
    Jacque
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

Ban süreniz ve ban yeme sebebiniz ile ilgili bilgileri destek bölümünden bilet atarak öğrenebilirsiniz. Forum üzerinden bu tip sorulara cevap verilmiyor.

daha serverın 15. gunu 500 tl lık item wardı charımda ama ban yemiş sebebini soylemıyor illegal program kullanmışsın diyorlar bu ne ben mi kullanmışım kendınlerıne cok guvenıyorlarsa hard diskimi göndereyim dedim bide böyle inceleyin oyunda ekran buğundan dolayı ban yiyoruz yok abi zaten bu charackterım açılmasın ben direkt olarak Knight'ı siliyorum ve bi daha yemin etmek uzere oynamayacam saçma sapan nedenlerden 3-5 kısının kayarak 62 masterı basıyor stealth atiyor gibi chat reportlarından dolayı benım legal karakterım silinemez serverleri geliştirip ekran buğuna neden olacak durumları ortadan kaldırsınlar hainlikten başka bir şey değil bir gram boğazlarından param gecıyorsa helal etmıyorum.. ıllegal program kullanmış olsam bu kadar öfkeli olmam.. 8 yıldır bu oyunun bu camianın ıcersıındeyim böyle rezil bi moderator kararı gormedım..

Junior Member
    hardiskinde oynama yapmadan mahkemeye gidebilir dava aca bilrisin sayın kardeşim kendini üzme tüketici hakların var senin bunun içinde oyuna yaptıgın yatırımlar vb herşey senin aleyhinde delil olur suçsuz san hardisikini al ve git dava aç ama sucluysan boşver oynama