Results 1 to 2 of 2

Post 8 YILLIK Oyun kariyerimde ilk defa ?

iyi günler oncelıkle yeni acılan olympia serverinde human ırkında 80 level rogue karakteri oynuyorum fakat dun yaşanan ılgınc bi olaydan dolayı hem cok rahatsızım hemde bu durumdan son derece müzdaripim oyunda parayı Juriad mountain,Forgetten Temple ve chaos etkınlıklerınden kasıyorum dun gece Turkiye saatiyle 10 da Forgette temple'a girmek ıcın maradona gittim server 1 de giremedim relog atıp hemen server 4'e girecektim fakat tekrar giriş yapmaya calıstıgımda Blocked by Gm command Diye bi yazıyla karşılaştım ben bu saymış olduğum etkınlıkler dışında exp kasan ve item dizmeye calısan birisiyim Charımda 18 günlük olympia serverınde +8 md + 6 Flame shard 4 gb ye yakın item ve para vardı charımın uzerınde pustan alınmış Scrollar Trinalar ve Valkyrie set vardı aynı aman Switchin Premium olan charımda illegal program açmam mumkunmu ?? ban sebebını ve bu yazan 'Blocked by gm Command' yazısı banmı ne olduğunu bılmıyorum yardımcı olurmusunuz ??

Member IKolleGER's Avatar
    Nickname
    IKollege
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    NoBadDays
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Forum üzeri malesef hesap destegi verilmiyor.Destek ekibine bilet yollaman gerekiyor,gelicek olan cevapta karakterin neden kapatildigini sana bildirirler.