Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 18

Thread: cr hakkında

cr hakkında

evet arkadaşlar cr yakkında yorum yapmak istiyorum . Burda heryer kosp diye yazıyosunuz ya video çekip atmıyosunuz yada cr atıldı ilgilenmedi diye yazıyorsunuz ben cr ekibine teşekkur etmek istiyorum hakkını yemıyelım az once report ettıgım konu 7dk içinde yanıtlandı . yani her yer kosp felan dıcenızde cekın vıdeonuzu atın crye .
    Last edited by wTF_1608; 06-17-2016 at 02:19 PM.

Valla 5 taneden 1 tanesine cevap vermişler sana dicek bişey yok

Sonunda Daeso cevap verdi adamsın sağol bide işlem yaparsan sevinicem

Senior Member
    Katılıyorum Benim Yükledigim Video Reportlarına da Maximum 15-20 Dakikada Geri Dönüş Oluyo Ve Defalarca Sahit Oldum Yarım Saat İcinde Reportlanan Kişi Hakkında Gereken İşlem Yapılıyor

Senior Member
    CR konularına En Geç 72 saat içerisinde geri dönüş yapmaktayız.

Not: İncelemesi 72 saatten uzun süren hesaplara detaylı incelemede diye bilgi verilmektedir.

Quote Originally Posted by Alduiin View Post

Not: İncelemesi 72 saatten uzun süren hesaplara detaylı incelemede diye bilgi verilmektedir.
    Adamlar oyunda videoda attım girip bakmanız uzun sürmez diye düşünüyorum

Lütfen girip bakın attıkları oklar gözükmüyor + range dışınada atak yapıyorlar GoKHaN - fujiradisyonekeydoke - MuSTaFa Olympia4 sadece olduğu yerde tpleyin anlıcaksınız

CR Konularım 6 gündür herhangi bir cevap vs hiçbir şey yapılmadı. Bir ilgilenmeyi deneseniz artik herşey güzel olucak

Senior Member
    Nickname
    aQuaLoRd
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Luring yapıldı. Karakterlerimizi sürekli yatırıp 4 taş basıp durdular. Videoyu, ayın 13'ünde CR'ye verdim. Hala bir cevap yok.
    Öyle video çekip cr atın demeyle olmuyor işte.
    12+6 Dk 2 video CR de bekliyor. Luring yapan şahıs bana dün akşam cz de iken yine pm attı.
    Ne yapıyım şimdi sen söyle ..

Beklemeye devam.

Senior Member
    Nickname
    aQuaLoRd
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus

13.06.2016'da CR'ye bildirim de bulundum Sayın Alduiin. Bugün ayın 17'si ? 96 saat geçmiş. Ama hala bir yanıt, cevap işlem yok . Hani 72 saatti?
    Adam Lure yapıyor milleti yatırıp duruyor olan benim exp me oluyor. Emeğine oluyor. Bir de bu şahıs bana pm atıp dalga geçiyor.
    Şimdi benim ne yapmam lazım ?? Bu şahısların kendi karakterlerini biliyorum. Bu adamlar Hala banlanmadi. Demek ki lure olaylarının cezası yok ? ( kimse var demesin. Olduğunu bende biliyorum ama adamlar 4 gündür oyunda. Buna göre de cezai işlem uygulanmıyor. Cezai işlem uygulanmadigina göre de bu olayın bir suçu yok gibi gözüküyor ? ) biz de mi bu şekilde yapalım Sayın Alduiin?
    Bize yakışmaz kimsenin eline göz dikmek..

NOT: Herhangi bir cevap Hala yok..Detaylı inceleme falan gibi hiç bir bilgi verilmedi..