Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 21 to 30 of 46
    Quote Originally Posted by Pochette View Post
    Oyun içerisinde gm ekibi tarafından anlık müdahale edildiği zaman notice bu şekilde geçiyor. Yarın gün içerisinde oyuna giriş yaptığınız zaman aldığınız hata otomatik olarak lure'den dolayı kapatıldığı yazar.
    surda bir gerçek var karaakterim açılsın acılmasın poche cok saol bana destek ekibini yazmadıgı bildirmedigi konuyu sölediginiz için yani gerçekten teşekür ederim işini yapan birisi varmış dertiniz bana sonunda

Junior Member
    Oyun içerisinde gm ekibi tarafından anlık müdahale edildiği zaman notice bu şekilde geçiyor. Yarın gün içerisinde oyuna giriş yaptığınız zaman aldığınız hata otomatik olarak lure'den dolayı kapatıldığı yazar.
    Bu insanlar toplulukla oynanan bir oyunda topluma karşı nasıl durucaklar . adamların ismi illegal software kullanarak kötülendi ben olsam bu adamı partye almam yani birdaha adam hile kullanıyor diye .

Öncelikle yan slotta olan Dark Stone mobunu sizde çok iyi biliyorsunuzki geniede mob seçmesseniz çekebilisiniz gerekli delili incelerseniz dark stone mobunun agrosu benim üstümdem çok çabuk gitmekte bu da gösteriyorki moba vurup kaçıp towna atıyorum lure yapmak istesem bir hit daha yapıp ice skillerimle arkadaşları yatırmaya çalışırm ama flamele genie de mob seçmediğim için bir fazla hit yapıyorum ve kaçım ölmemek için town atıyorum.Eğerki ice skilimle çeksem mob o bölgede daha çok kalıp daha çok hasar verebilir siz oyunu en az bizim kadar bilen oyun yöneticileri bi haksızlık yapıyosunuz farkına varın dikkatli bir şekilde inceleme yapıp öyle karar vermenizi rica edeceğim çünkü ciddi anlamda haksızlıga uğradım .Karakterin banlı kalması 3 gün sonra açılması problem değil ama videoları dikkatli inceleyin açıkladıgım duruma da bakın yanlış yaptıgınızı farkına varıcaksınız.Çünkü bu tarz sorunları çok fazla kişi yaşıyo sizi de anlayışla karşılıyorum oyuna para yatıran bizler gibi genie kullanan arkadaşların korunması konusunda hassassınız ama bu durum biraz suistimale açık ve incelerseniz böyle bir durum oldugunu göreceksiniz.Anlık sinirle yazdıgım hakarete yakın bazı ifadelerde dolayı sizden ya da işlemi yapan arkadaştan özür dilerim.Durumu tekrar inceleyin bir yanlışlık yapıldıgını göreceksiniz

Junior Member
    Quote Originally Posted by RubrumPhoneix View Post
    Öncelikle yan slotta olan Dark Stone mobunu sizde çok iyi biliyorsunuzki geniede mob seçmesseniz çekebilisiniz gerekli delili incelerseniz dark stone mobunun agrosu benim üstümdem çok çabuk gitmekte bu da gösteriyorki moba vurup kaçıp towna atıyorum lure yapmak istesem bir hit daha yapıp ice skillerimle arkadaşları yatırmaya çalışırm ama flamele genie de mob seçmediğim için bir fazla hit yapıyorum ve kaçım ölmemek için town atıyorum.Eğerki ice skilimle çeksem mob o bölgede daha çok kalıp daha çok hasar verebilir siz oyunu en az bizim kadar bilen oyun yöneticileri bi haksızlık yapıyosunuz farkına varın dikkatli bir şekilde inceleme yapıp öyle karar vermenizi rica edeceğim çünkü ciddi anlamda haksızlıga uğradım .Karakterin banlı kalması 3 gün sonra açılması problem değil ama videoları dikkatli inceleyin açıkladıgım duruma da bakın yanlış yaptıgınızı farkına varıcaksınız.Çünkü bu tarz sorunları çok fazla kişi yaşıyo sizi de anlayışla karşılıyorum oyuna para yatıran bizler gibi genie kullanan arkadaşların korunması konusunda hassassınız ama bu durum biraz suistimale açık ve incelerseniz böyle bir durum oldugunu göreceksiniz.Anlık sinirle yazdıgım hakarete yakın bazı ifadelerde dolayı sizden ya da işlemi yapan arkadaştan özür dilerim.Durumu tekrar inceleyin bir yanlışlık yapıldıgını göreceksiniz
    Kardeşim git maddi tazminat davası aç cebini doldur nttgame de para çok

Quote Originally Posted by qle_VGRLyQp6 View Post
    Bu insanlar toplulukla oynanan bir oyunda topluma karşı nasıl durucaklar . adamların ismi illegal software kullanarak kötülendi ben olsam bu adamı partye almam yani birdaha adam hile kullanıyor diye .
    sayın gle medator arkadaş elinden geldigince herkese yazı yazdı bence bu durumu destek ekibine ileterek daha faydalı ola bilirsiniz ben hile kulandım inkar etmiyorum ama ban yedim arch macro diye bir programdan dolayı karakterimi açmıycaklar açmasınlarda nedeni basit oyun içerisinde cekişme var bu çekişme artık farklı boyutlara vardı koxp kulananlar modelinize oldular kafalarında geni yakıyolar ve fark edilmiyolar seri atakları var gm kendisi gelip izlemedigi sürece hiç kimse birşey yapamaz

Member
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    şu videoyu birde ben izleyebilir miyim link varsa silinmeden ?

Ayrıca aynı bölgede benim partymde mevcut ve içlerinde ts basmamış arkadaşlar var.Slotta moblara hızlı atack yapmak için genie de mob seçmedik dolayısıyla Dark Stone ada atack yaptı ve çektim.Kendi partymden daha cok karakter ölüyo farkındaysanız .Videoyu dikkatli bir şekilde izleyin tüm Dark Stonelar flame skiliyle çekilmiş biraz kafası çalışan biri o slotu ice skilleriyle çekerki orda daha çok kalsın daha çok hasar versin.Aynı şekilde kendi partyme call alıp DS lerin atagından uzaklaştırabilirim.Bunu neden yapmıyayım bununla ilgili bir açıklama rica edeceğim bunlara uygun cevapları verirseniz size hak vereceğim sadece gerekli açıklamaları talep etme hakkım var diye düşünüyorum.

Senior Member Pochette's Avatar
    Quote Originally Posted by RubrumPhoneix View Post
    '' yan slotta olan Dark Stone mobunu sizde çok iyi biliyorsunuzki geniede mob seçmesseniz çekebilisiniz '' kurduğunuz cümlede hemfikiriz. Fakat şimdi sizin söylediğiniz cümleye mi inanalım yoksa Cr bölümüne gönderilen gözümüzle gördüğümüz görüntüye mi inanalım? Keşke söylediğiniz gibi genieniz yaratığa otomatik vursa ve sizede işlem yapılmasa. Aleni bir şekilde genie kapalı olmasına ragmen Ds slotunun yanına gidip yaratığa vurup diğer partinin içerisine getirip town atmanız görüntülerde var. Eğer bunu ben yapmadım diyorsanız karakterinizi paylaşmış olduğunuz biri veya siz tarafından bu eylem gerçekleştiriliyor. Ortada bir kanıt var ki bizlerde sizlere cevaplar vermeye çalışıyoruz.

Senior Member
    '' yan slotta olan Dark Stone mobunu sizde çok iyi biliyorsunuzki geniede mob seçmesseniz çekebilisiniz '' kurduğunuz cümlede hemfikiriz. Fakat şimdi sizin söylediğiniz cümleye mi inanalım yoksa Cr bölümüne gönderilen gözümüzle gördüğümüz görüntüye mi inanalım? Keşke söylediğiniz gibi genieniz yaratığa otomatik vursa ve sizede işlem yapılmasa. Aleni bir şekilde genie kapalı olmasına ragmen Ds slotunun yanına gidip yaratığa vurup diğer partinin içerisine getirip town atmanız görüntülerde var. Eğer bunu ben yapmadım diyorsanız karakterinizi paylaşmış olduğunuz biri veya siz tarafından bu eylem gerçekleştiriliyor. Ortada bir kanıt var ki bizlerde sizlere cevaplar vermeye çalışıyoruz.
    Kendini boşa yoruyorsun bence. Onların şuan'da canı açıdığı için nasıl saçmaladıklarını bilemiyorlar Haksız BAN yoktur. Az bahane vardır.

Oyunda LegendaryBitchMarla nickiyle oynuyorum ve diger karakter bir arkaşım yani ikiside benim değil öncelikle bunu söyliyim.Videoyu izlediyseniz kendi partyimi neden uzaga cekmiyorum ölmesinler diye ki içlerinde ts basmamış olanlar var ve karşı partyde yok neyse bu konuda hem fikir olamıycaz maalesef anladım.Neden Illegal Software adı altında beni tüm servera rezil ediyosunuz reklam ediyosunuz siz beni tüm servera hileci olarak tanıttınız farkındaysanız.Luring diye belirtseniz anlaşılabilir bir sebeptir yanlış yapılmıştır denir geçilir.Şu anda sizin sayenizde serverın tacizine uğruyoruz bu konuyla ilgili bir tekzip yayınlanmalı ve aynı şekilde herkese duyurulmalıdır tıpkı banlamalar duyuruldugu gibi...