Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 41 to 46 of 46
    Senior Member
    Arkadaşa slota yaratık çekmekten süresiz ban atında rahatlasın bir zahmet.Aklı sıra burada pislik yaparak birşeyler elde edebileceğini düşünüyor.Tartışmaya bakarmısın.---"Ben lureden banlandım neden bana koxper damgası vuruldu?"----Yuh artık ya.keşke sınırsız yesende bir daha gelmesen...

Hocam hiç bir MMORPG de mob cekmek ban sebebi değildir ama knightta öyle .Bir nevi Knight Online diyorki bi mobu kendi slotu dışına çıkartamassın lure yapamassın genie haricinde kasamassın bizde tamam dedik kural buysa yanlış yapmışız banlanalım problem yok.LURE yasak tamam.Biz sadece banlanma sebebimiz belirtilsin iftira atılmasın istiyoruz.Şöyle düşün tüm MMORPG lerde illegal yazılım ban sebebidir.Ama sadece knightda lure ban sebebi.Yani biz sanki oyunda daha büyük bir suç işlemişiz gibi gösteriliyoruz haliyle buna tepki veriyoruz.Sayın Serdar Alemdar umarım canımızı yakanı anlatabilmişimdir.Biz hiç bir şekilde banımızı açın şu bu demiyoruz biz herkese ne uygulanıyosa bizede uygulansın.Biz sadece servera yapılan yanlış duyurunun düzeltilmesini rica ediyoruz.

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by rasotakar53 View Post
    sayın poche kuraları biliyorum yani bir hata yapana sınırsız ban atılması nekadar dogru oluyor ?
    Ne kadar yüzsüzsün sen arkadaş ?

Quote Originally Posted by akoml View Post
    Ne kadar yüzsüzsün sen arkadaş ?
    hata yapanları sınırsız banlıcaksınki birdaha o hatayı yapmaya korksun

Junior Member
    ne kadar ağlak var toplanmış, saçmalığa bak, adam banlanmış neden luring yazmıyor diye saldırıyor, pes artık...

Junior Member
    Ya güzel kardeşim sen şimdi illegal program kullanmadığın halde illegal gösterilip rezil olduğunu söylüyorsun haksız suçlama diyorsun ama kimsede demiyor ki slota mob çekmen daha mı terbiyeli bi iş ? 2 türlüde insanların emeği ile oynuyorsun. Sen daha ne konuşuyorsun çek cezanı şimdi.