Results 1 to 5 of 5

Angry Otp var iken char soyulmasi

NERESİ OLDUGUNU BULAMADIM SİZ ORAYI ONERİN CHARIMA GİRİŞ YAPILDI OTP OLDUGU HALDE NASIL OLUYOR İSE SOYULDUM.

OTP İDE TELEFONDA YALNIŞ ANLAŞILMASIN LÜTFEN

MON7 KHANJAR7 COC1 FOV DUAL3 bana otp var iken char nasıl soyuluyor hemde telefonnda bunun acıklaması ve o kişinin ıp sini istiyorum lütfen kolaygelsın !!!!

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Merhaba,

Öncelikle geçmiş olsun.
    Üzülerek belirtmeliyim ki forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir.
    Destek Ekibine NTT Portal > Hesap Çalınması adı altında bilet göndererek hesabınız hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.
    Bölüm seçiminde yaşanılan sorunlarda CTRL+F5 kombinasyonu kullanarak, tarayıcı çerezlerini temizleyerek ya da farklı bir tarayıcı üzerinden deneyebilirsiniz.

Aynı zamanda Hesabı Çalınan ve İhlal Edilen Oyuncular Hakkında Önemli Bilgilendirme konusunu gözden geçirmeniz de fayda olacaktır.

BEN İSTANBUL VE CORLU ARASI OTURUYORUM. BAZEN bu oyunu oynayan arkadaşlarında evine giderek oyun oynuyorum gezme amaçlı .sifre paylaşımı kimsede yok . ancak onların pcsinden girmişligim var. sorun şu ki şifremi bilse dahi. OTP diye bir güvenlik sistemi yapmışsınız.adam ben oyunda pk atarken dc ettirip gecici sifre alıp ben onu bulana kadar itemlerimi almıs . OTP de telefonumda yani he bunu anlamış degilim. şimdi savcılıga gidecegim. hem hırsız icin hemde sizin bu güvenlik açıgınız yüzünden nasıl telefonumda otp var iken charıma girip itemlerimi cıkartıyor şikayette bulunacagım. bilgisayarınıza kurmayın hacklenirseniz ordan otp girer dediler telefona yükledik. benim oyun sifremi bilse bile bilen yok da .bilseler bile . nasıl otp girip hackleniyorum itemlerimin yarısı calınıyor anlamıyorum simdi ben dediginiz yerden bildirim yapacagım olumsuz cevap alır isem. savcılıga suc duyurusunca bulunacagım kolay gelsin.

bana bir sayfa atmışsınız. iste sifrenizi bilmem neyinizi kimseye vermeyin diye yoksa yapıcalak hic birsey yok diye. bilinse bile calınmaması icin OTP aldırıyosunuz 5 cash e 5 cashde satmıyosunuz en az 400 cash cektiriyosunuz bize. cekiyoruz buna ragmen char soyuluyor .para karsılıgında güvenlik sistemi oldugu halde charım soyuluyor boyle bir mantık yok sacmalamayın. burdaki herkezde bilse sifremi otp sifremi kimse bilmior ve otp de telefonumda calıssalar bile otp giremez kimse ama nasıl oluyorsa charım soyuluyor kolay gelsın tatmin edici bir cevap verirseniz mutlu olurum acıklayında herkez görsün

sonuçlandı mı hocam durum nedir

Senior Member Deniz_SailinG's Avatar
    Nickname
    _SailinG_
    Clan
    illuminati
    Race
    Karus
    Geçmiş olsun