Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 30

Banlanan Hesaplarımız Hk.

YANLIŞLIKLA report edilen çarlarımız 3. party program iddiasıyla banlandı.accountlarımızın incelenmesi için bilet gönderdik.yanlışlığın düzeltilmesini rica ediyorum.karakterler ve pcler tamamen legaldir ve bilgisayarlarımıza hiç bir illegal program girmemiştir.midgardda 83 lwl karakterlerimiz mevcuttu ve olympia serverine geçiş yaptık.71 lwle kadar çarlar genie ile görev yaparak kasıldı.üstüne basa basa illegal olmadığımızı söylüyorum.aksi durumda mahkemede hakkımızı arıyacağız ve tazminat talebinde bulunacağız.uskonun güvenirliliği burada yıkılmış görünmektedir.nttgame bizi çok şaşırttı!!!
    Last edited by AlonsoPedroLopez; 06-11-2016 at 05:24 AM.

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    ''Yanlışlıkla'' report edilen de ne demek ? Report eden neden yanlışlıkla report etsin ?

Member
    Nickname
    Phantom-FantomeX-Tyr-Odin
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Harbi ya. 3 Defa konuya girdim, Düşünsene @akoml;
    Ben yanlışlıka KSC alıyorum, Video çekiyorum, Daha sonra video'yu youtube a yanlışlıkla yüklüyorum, KSC'yi hizliresim'e yanlışlıkla yükleyip formatını jpeg yapıyorum, yanlışlıka CR'ye konu açıp yanlışlıkla CR konumu editliyorum ? Nasıl olurdu ^^

Senior Member Sailor59's Avatar
    Nickname
    1stARCHERY
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    olmayan bir şeyi varmış gibi gösterilmiş demek istiyor arkadaş.

gm Rhalesden cvp bekliyoruz.genie ile kasan adam ss i ile ne zmandan beri ban atılabiliyor.biz legal oyuncuyuz ve hakkımızı sonuna kadar arayacağız bilet sonuçlarına göre dava yoluna gideceğiz

ayrıca konu başlığımız değiiştirilmiş her yerde oynama yapılıyor.bu saatten sonra kıvırmak boşadır

Junior Member
    Bu üslupla konuşan birinin suçlu olmaması imkansıza yakın.

Böyle tehdit ederek ne bekliyorsun anlamadım.

- Dava açacağım. Süründüreceğim!
    + Aman allahım bu adam dava açmadan bir an önce çarını geri vermeliyiz. Üste de +10 shell set çekip artık ona koxpu serbest hale getirelim.

bize atılan ban rasgele ve araştırmadan atılmıştır çünkü biz kendimizden ve bilgisayarlarımızdan eminiz.hala biletlere cevap bekliyoruz.aynısı senin başına gelse ne yapardın acaba legal olarak ban yesen tekrar para verip çar açarmıydın kaldıki açtık aynı şeyn başımıza gelmeyeceği ne malum.dediğim gibi usko ve nttgame bu yanlışlığı düzeltmez ise güvenilirlik 0 a inmiş olup tekelci pazarlama var demektir ortada

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Crazystingers View Post
    bize atılan ban rasgele ve araştırmadan atılmıştır çünkü biz kendimizden ve bilgisayarlarımızdan eminiz.hala biletlere cevap bekliyoruz.aynısı senin başına gelse ne yapardın acaba legal olarak ban yesen tekrar para verip çar açarmıydın kaldıki açtık aynı şeyn başımıza gelmeyeceği ne malum.dediğim gibi usko ve nttgame bu yanlışlığı düzeltmez ise güvenilirlik 0 a inmiş olup tekelci pazarlama var demektir ortada
    Biletler sırası ile kontrol edilip mümkün olan en kısa zamanda cevaplanmaya çalışılmaktadır. Araya hafta sonu girmesi bu süreyi biraz uzatabilir.
    Lütfen cevap gelene kadar sabırla bekleyiniz ve çoklu bilet göndermeyiniz.

bekliyoruz inşallah en kısa zamanda acoountlar kontrol edilir.zaten kontrol sonrası suçsuzluğumuz anlaşılacaktır