Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 37
    Senior Member Counsel34's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad

Olympia Ve Ronark Land Base

Merhaba,
    Merak ettiğim bir konu var. Olympia'da RLB açılacak mı? Bu konu hakkında herhangi bir açıklama göremedim. Krowaz mapi için 'ilerleyen zamanlarda eklenebilir' denilmiş mesela, RLB için de böyle bir durum söz konusu olabilir mi? Herhangi bir çalışma varsa ve bilgilendirme yapılırsa sevinirim. Teşekkürler.

Member
    Infractions
    0/1 (10)
    Ronark Land Baseyi istiyoruz gerçekten. Yani steamdada böyle oldu ardream base olmadı olympiada açtınız base olmadı yani bırakın insanlar ne oynamak isterse onu oynasın kısıtlama koyuyorsunuz gibi oluyor ? Ronark Land base için gelmeyen 100lerce kişiden biriyim doğrusu. Base tadı başkadır...

Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Ronark Land Base'yi özleyenlere kulak verin lütfen.

Senior Member CavvReSamiN's Avatar
    Nickname
    DiyarbakirliMIHO
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    HeyDougLas
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by puceau26 View Post
    Ronark Land Baseyi istiyoruz gerçekten. Yani steamdada böyle oldu ardream base olmadı olympiada açtınız base olmadı yani bırakın insanlar ne oynamak isterse onu oynasın kısıtlama koyuyorsunuz gibi oluyor ? Ronark Land base için gelmeyen 100lerce kişiden biriyim doğrusu. Base tadı başkadır...
    Kısatlama diyonda ozaman krowazları felanda versinler onlarda kısıtlama..

Member
    Nickname
    Phantom-FantomeX-Tyr-Odin
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Çoğu user base'i gereksiz buluyor. Şu an insanlara Ardream ve Colony Zone çok rahat olarak yetiyor.
    Bu arada RLB'nin açılmayacağını söylemişlerdi.

Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by CavvReSamiN View Post
    Kısatlama diyonda ozaman krowazları felanda versinler onlarda kısıtlama..
    Krowaz mapi ilerleyen zamanlarda eklebilir denildi zaten. RLB için de en azından böyle bir açıklama yapılabilir.

Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by MoreNoahsPlease View Post
    Çoğu user base'i gereksiz buluyor. Şu an insanlara Ardream ve Colony Zone çok rahat olarak yetiyor.
    Bu arada RLB'nin açılmayacağını söylemişlerdi.
    RLB'yi gereksiz bulan userlar olabilir ama bu userların çoğunlukta olduğunu sanmıyorum. Ya 59 levelde kalınacak ya da ta 83 levele kadar mı kasılacak illa? Bunun ortası olan 69 level için de bir pk alanı olması son derece mantıklı. Hem 59-69 level aralığında neredeyse tüm jobların güzel skilleri açılıyor.

Senior Member Nyhs's Avatar
    RLB yi çoğu user gereksiz buluyorsa bütün serverlerden kaldırılsın ozaman diğer serverlerde varsa olympiada 'da olması gerekir veya steamda ben açmalarını istiyorum base oynamaya alıştım ardream tuhaf geliyor oynayamıyorum base açılmalı yada bütün serverlerden kaldırılmalı eşitlik olsun

Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Sonuç olarak her mapin seveni-oyuncusu ayrı. Olympia'da açılacak bir RLB'de eminim son derece aktif olacaktır.

Eski KO oyuncularının da katılımını sağlamak için önce STKO şimdi de USKO'da herkesin sıfırdan başladığı Olympia serverı açıldı ama eski RLB oyuncuları için iki platformda da bir çalışma yapılmadı ne yazık ki. Gerçekten üzücü bir durum.

Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Olympia konusunu inceledim ama 'RLB açılmayacak' gibi bir açıklama göremedim. Yetkililerin sadece 'eklenebilir' ya da 'eklenilmeyecek' şeklinde bir açıklama yapması çok zor olmasa gerek.