Results 1 to 8 of 8

Haksız Yere Ban !PARA SOKAKTA BULUNMUYOR!

Arkadaşlar Öncellikle Dün Saat 18:00 Sıralarında Oyuna Girdim Çok Normal Charımı 60 Yaptım DC Pre Trina Golden Mattock Falan Hepsi Duruyordu Saat 19:30 Sıralarında Eslanta Geçtim Dedim Biraz Görev Yapıyım Half-Troll Captainlere Gittim Baktım Adamlar Koxpla Kasıyorlar Dedim Görev Var Alırmısınız Üstümdede 2-3 Boş Yer Vardı Dedim Dolduktan Sonra Gelmez Hemde Exp ve Coin Kasarım Onlarda Otur Dediler Ben Yinede Attack Yaptım ve Bu Arada Lufer Geçip Beni Clana Aldılar. Hergün Beraber Kasarız Dediler Tamam Dedim Saat 20:30da Bu 2 User Ban Yedi Bende Kendi Başıma Takıldım İşte Sonra İftara Gittim Geldim Sonrasında Sigara Molası Falan Çıktım Dışarı Akşam Elektrikler Yoktu Sabah Oyuna Girdiğimde ID SİFRE girerken TPT Auto DC Hatası Aldım.

Benim Yatırdığım 60-70 TL ile Siz Zengin Olmazsınız Ama Orda Bir Emek Var Bi Uğraş Var Eskiden Charlar Soyulurdu OTP Çıkardınız Şimdi Sizmi İnsanları Soyuyorsunuz TİCKET Cash İstiyor Oyunda Pazar Açmak Cash İstiyor Bu Durumumla İlgilenin Lütfen!!! Bu Ne Rezalet

Giriş ID:

Server: Olympia

Karakter ID: SickLone

Ticket Code: #NHQ-292-60676
    Last edited by Daeso; 06-09-2016 at 11:27 AM.

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Merhaba,

Öncelikle geçmiş olsun.
    forum üzerinden bu tür işlemler yapılmamaktadır. Lütfen göndermiş olduğunuz bilete cevap gelene kadar sabırla bekleyin ve çoklu bilet göndermeyin.

Forum üzerinden bu tür işlemlerin yapılmadığını bende biliyorum ama konuyu kapatmazsanız sevinirim çünkü bu şekilde devam ederseler oyunda user kalmıycak OTP kurucaksın Cashle Ticket atıcaksın Cashle herşeyi para yaptırlar. Oyun kendi koxpunu cıkardı Genie adamlar Hornet Cardinal bırakıyor insanlar görev bile yapamıyor sizce mantıklımı auto loot falan emek hırsızlıgından farklı bişey değil parayı veren düdüğü çalıyor gibi birşey.

Junior Member
    Yav ne ağlamışsın koxperler diyorsun partylerine aldılar diyorsun beraber kasarız dediler diyorsun e daha ne diyeceksin....

Senior Member Rammstein's Avatar
    Class
    Rogue
    Server
    US->Ionia
    Race
    Karus
    Bence haksız ban değil dostum.
    koxperlar ile kastığın için doğal olarak normal.
    Ama sınırsız ban yemişsen haksız tarafı orasıdır en azından 1 hafta bana yemen gerekiyor.
    Tamamen benim şahsi düşüncem.
    G.olsun bu arada.
    Last edited by AlonsoPedroLopez; 06-10-2016 at 11:27 AM.
    Valar morghulis

Arkadaşlar ben biraz yanlış anlattım galiba görevim vardı ve ben görev alamıyordum adamlardan adamlarda bana dediki clana alalım beraber kasarız bende görevim bitene kadar clanda durmak için tamam dedim görevim bitince zaten çıkıcaktım ben tamam hadi hep beraber kasalım demedim yani

Suçlu oldugumu bende biliyorum ama sınırsız ban yiyicek kadar bişey yaptığımı düşünmüyorum yani koxperların oldugu partide görevim bitinceye kadar durmak sınırsız ban sebebi olmamalı

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Tekrardan Merhaba,

Konu hakkında lütfen destek ekibine göndermiş olduğunuz bilete cevap gelene kadar sabırla bekleyin.
    Ayrıca şunuda belirtmek isterim ki;

GM’in inisiyatifine göre tüm kurallar değiştirilebilir. Her bir kural için cezalar arttırılabilir ya da düşürülebilir.