Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 26
    Quote Originally Posted by Rhales View Post
    Düne kadar eksiksiz olarak görevi yapan oyuncular, ancak 1 adet eşya alabilme imkanına sahip oldular. Bu nedenle bir sorun teşkil etmeyecek olup, herhangi bir yaptırım uygulanmayacaktır.
    Peki havoc gibi czdeki canavarlar şuan yok ve 80 QUESTİndede görev onları kesmeyi gösteriyor buna nasıl bi çözüm getirilicek?

Senior Member EsTeLLa's Avatar
    Düne kadar eksiksiz olarak görevi yapan oyuncular, ancak 1 adet eşya alabilme imkanına sahip oldular. Bu nedenle bir sorun teşkil etmeyecek olup, herhangi bir yaptırım uygulanmayacaktır.
    Peki 2. Quest almaları sizce de bize yapılan bir adaletsizlik olmuyor mu ?

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    oley beeee kalkmalıydı zaten gerçi quest alabilsek güzel olurdu ama olsun mitril kalktı teşekkürler.

Senior Member CavvReSamiN's Avatar
    Nickname
    DiyarbakirliMIHO
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    HeyDougLas
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Merhaba
    Ellerinize sağlık güzel birşey olduğunu düşünüyorum..

Merhaba Şövalyeler!

07.06.2016 tarihinde Olympia sunucusunda yapılan değişiklik ile Eslant bölgesinde bulunan [Human,Karus] iki NPC kapatılmıştır.

Bu NPC üzerinden alınan görevler karşılığında temin edilen eşyaların ve tecrübe puanlarının oyun dengesini bozacağını düşündüğümüzden dolayı görevler iptal edilmiştir. Kapatılan NPC'ler;

[Reverse Knight] Hill
    [Reverse Knight] Lily

Bilginize,

NttGame ll Knight Online Ekibi
    Hocam 80 questleri ne olucak nasıl yapıcaz o görevi? Halen bi cevap alamadık.

70 questlerimizi oyunun yönlendirilmesiyle yaktık ve bu sizden kaynaklı bir problem bu magduriyetimizin giderilmesi için sadece questin aktif edilmesini istiyoruz herkezin yapabildiği şeyin nasıl adil olmaması söz konusu olabilir 3 gündür bunun huzursuzluğu ile yaşıyoruz bedavaya oynamıyoruz birazcık saygı

Senior Member Counsel34's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    anladığım kadarıyla 70 questini ikinci defa alanlar olmuş. Doğru anlamışım değil mi? Şuanda kaldırılıyor ama önceden alan alıyor..

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Counsel34 View Post
    anladığım kadarıyla 70 questini ikinci defa alanlar olmuş. Doğru anlamışım değil mi? Şuanda kaldırılıyor ama önceden alan alıyor..
    Hayır 2. sefer alınamadı. Quest itemini almak için 5 gün o görevi yapman lazımdı. 5. gün kapatıldı Yani alamadı kimse. Ben 4 gün yaptım 1 mithrill aldım ve bir adet fragment kaldı. Yani sadece 3 gün yapılarak alınan mithrill parçası alındı. O da tek başına pek bi anlam ifade etmiyor.

Burada sorulması gereken şey, mithrill itemler oyuna zarar vereceği için npc kapatılırken, bu mithrill itemlerinin BF taşlarından drobu ne olacak? Kaldırılacak mı o da?

Merhaba Şövalyeler!

07.06.2016 tarihinde Olympia sunucusunda yapılan değişiklik ile Eslant bölgesinde bulunan [Human,Karus] iki NPC kapatılmıştır.

Bu NPC üzerinden alınan görevler karşılığında temin edilen eşyaların ve tecrübe puanlarının oyun dengesini bozacağını düşündüğümüzden dolayı görevler iptal edilmiştir. Kapatılan NPC'ler;

[Reverse Knight] Hill
    [Reverse Knight] Lily

Bilginize,

NttGame ll Knight Online Ekibi
    Hocam 80 questleri ne olucak ya? Bi cevap lütfen alamıyoruz 80 questini nasıl yapıcaksınız?

Senior Member Counsel34's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by JustGengaR View Post
    Hayır 2. sefer alınamadı. Quest itemini almak için 5 gün o görevi yapman lazımdı. 5. gün kapatıldı Yani alamadı kimse. Ben 4 gün yaptım 1 mithrill aldım ve bir adet fragment kaldı. Yani sadece 3 gün yapılarak alınan mithrill parçası alındı. O da tek başına pek bi anlam ifade etmiyor.

Burada sorulması gereken şey, mithrill itemler oyuna zarar vereceği için npc kapatılırken, bu mithrill itemlerinin BF taşlarından drobu ne olacak? Kaldırılacak mı o da?
    Rhales 'Düne kadar eksiksiz olarak görevi yapan oyuncular, ancak 1 adet eşya alabilme imkanına sahip oldular.' dedi. Bu 1 adet eşya 70 questinin verdiği itemlardan biri sandım ben Teşekkürler.