Results 1 to 7 of 7

Unhappy sayın rahles game master lütfen bakın

62 lvl itemsiz priestim elimde 1 tek zorluklarla +7 yapa bildiğim silahım var 5 10 m parası var ya allah aşkın koxp kulansam +6 priest ezik set ve 10m mi olur kaç gündür uğraşıyorum soloyla partilerle kastığım ms ye girdim 2 i girişimde boşa geldim ve dc oldum girmeye çalıştım ama tpt cr yazıyor karaktermi inceleye bilirsiniz lütfen yalvarırım carımı acınız illegal hiç bir şekilde kullanmadım kulanma taraftarıda olmadım

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    ağlamayın şurda hesap numarası isteyin para verecem size diyin ozaman ilgileniyolar hadi sen suçlusun ben suçluyum burdaki konu açanlar suçlu binlerce ban yiyen karekter var bunlardan hiçbirimi suçsuz değil? diye sorardım senin yerinde olsam gm ye

Quote Originally Posted by exclusiveee View Post
    ağlamayın şurda hesap numarası isteyin para verecem size diyin ozaman ilgileniyolar hadi sen suçlusun ben suçluyum burdaki konu açanlar suçlu binlerce ban yiyen karekter var bunlardan hiçbirimi suçsuz değil? diye sorardım senin yerinde olsam gm ye
    neden öyle dusunuyorsunki illegal kullanmış olsam 62 lvl priest için surada ağlamam premde yok parası puluda yok itemide yok adalet olsun yardım arıyorum prem olmadığı için bakmayacaklar bile ticketa ondan burada kıvranıyorum yetkili arkadaşlara güvenim sonsuz

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    sen böle kendini kandırırsın günde 300 lira harcadığımız karekterler ban yiyor sen gelmişin adaletten bahsediyon bi laf vardı şimdi hatırladım türkiyede adelet sadece kadın ismidir şimdi birazdan gelir senin asgaya gittiğin yoldan koxper geçmiş o yüzden banlanmışın diyecekler aha gör

Quote Originally Posted by exclusiveee View Post
    sen böle kendini kandırırsın günde 300 lira harcadığımız karekterler ban yiyor sen gelmişin adaletten bahsediyon bi laf vardı şimdi hatırladım türkiyede adelet sadece kadın ismidir şimdi birazdan gelir senin asgaya gittiğin yoldan koxper geçmiş o yüzden banlanmışın diyecekler aha gör
    hakılı ola bilirsin ama umudunu kaybetmeyeceksin ben gamemaster ve ekip arkadaşlarına güveniyorum kendimide kandırsam surda çözüm arıyorum sadece

Senior Member Daeso's Avatar
    Merhaba,
    Hesabınızda premium bulunmaması biletinize cevap verilmeyeceği ya da geç cevap verileceğini göstermemekte. Biletler sırası ile cevaplanmaktadır. Bu durumda forum üzerinden yapabileceğimiz bir şey yok, bilet göndererek taleplerinizi ve itirazlarınızı iletebilirsiniz.
    Not: Bilet gönderebilmek için hesabınızda en az 1 Npoint bulunması gerekmektedir.

Quote Originally Posted by Daeso View Post
    Merhaba,
    Hesabınızda premium bulunmaması biletinize cevap verilmeyeceği ya da geç cevap verileceğini göstermemekte. Biletler sırası ile cevaplanmaktadır. Bu durumda forum üzerinden yapabileceğimiz bir şey yok, bilet göndererek taleplerinizi ve itirazlarınızı iletebilirsiniz.
    Not: Bilet gönderebilmek için hesabınızda en az 1 Npoint bulunması gerekmektedir.
    sayın master 62 lvl karakter illegal birisi olan sizce 62 lvl priest için cırpınırmı itemimde yok paramda yok lütfen bana yardım ediniz
    id : xSexwithme