Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 54
    Banned
    Nickname
    LuCiFeR
    Class
    Priest
    Clan
    empety
    Race
    El-Morad
    Infractions
    2/0 (0)
    ne olcak bu gıdıslerın sonu hayırlısı

Senior Member Mexmet's Avatar
    Nickname
    Mexmet - MMexmet
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Brutality
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Genelde pazarda bırakınca gelen PMlere cevap vermiyorum. Daha önce oynadığın zevk aldığın hangisiyse onla başla bence daha sonra başka karakter oynamak istersen 1-2 haftada değişirsin itemlerini devam edersin.
    Adına anıt yapardım olsaydım budist !
    Ben kendimi senin çukurundan çekip çıkaran terapist !
    Sevgilerimiz eşit sanardım ben en has kominist !
    Aşka dair fikirlerim şimdi adolftan faşist !

ıron belt in pazara dusmesinin tek sebebi oyun un kısırlasması oyuna ilginin azalmasıdır. oyuna ilginin azalmasının da 2 sebebi vardır 1. kozp un bitirilmemesi 2. si ise illegal itemlerin hala silinmemesi dir.

gecenlerde birinin elinde +10 fs gordum helal olsun nasıl bastıysa

Senior Member NazaR41's Avatar
    Quote Originally Posted by Mexmet View Post
    Genelde pazarda bırakınca gelen PMlere cevap vermiyorum. Daha önce oynadığın zevk aldığın hangisiyse onla başla bence daha sonra başka karakter oynamak istersen 1-2 haftada değişirsin itemlerini devam edersin.
    Hep pri oynadım artık hiç zevk alamıyorum ondan baskada hiçbirşey oynamadım işte ondandır bu kadar zorlanmam.Birde Serverımızın Ares oluşu beni düşündürüyor.Titanda destanda olsa rahatlıkla mage acıcam fakat aresdeki magelerle konusstum hiç biri memnun değil.Asasların cok güçlü olduklarından bahsediolar.Bende diorum Warriorla +9 raptor +9 fp setle iş yaparmıyım arderamda volkan görsede yardımcı olsa bana

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Bende gelmek istiyorum ardreama ama item lazim vakit lazim css lazim
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Bende gelmek istiyorum ardreama ama item lazim vakit lazim css lazim
    O zaman bu ikimizin konusu gel sende buradan en iyi hangi karakterle baslamılıyz sorusuna cevap arayalım Saolsun mexmed yardımcı olmaya çalşıyor....

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Bende biliyorsundur 83 assas 69 assas ve cok alakasiz bir mage karakteri var sanirim 77 leveldi O mageyi yuzukleyip yerine 59 assas acarim acmasina ama benim takilar howling rooster ve lb ardream icin uymaz. Taki isini bir sekilde takasla falan halledersem cok sorun olmaz +9 fp set alip atarim kendimi oraya ama en onemlisi bu aralar pek zamanim yok.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Benimde zamanım herşey uygun bir Kaspersky İnternet Security Lisansı bitti yeni lisans alıncaya kadar baslamıyorum oyuna
    Bende oynayacak olduğum karakteri secmekde zorlanıyorum istersen bir yardımc ol....

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Priest derdim ama oynamam demissin, ardream tecrubem olmadi ama mage biraz etkisiz kalabilir gerci oynamasi son derece eglenceli bir chardir ama derdi tasasi cok. Warrior ya da Rogue arasinda bir secim yapabilirsin.