Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11
    Banned
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Midgard
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)

Angry Swear Ban ve Hakkında

Merhabalar

Oyun içindeki mevcut durumlardan dolayı küfür edene küfür insan gibi gelene insan gibi yaklasıyorum neticesinde banda yiyorum banda attıyorum asıl sormak istedigim ban politikası geregi 1-3-7-15 gün banlar atılıyor 4. uyarıdan sonra sınırsız geliyor benim 15 yani 4. olmasına az kaldı ban sadece ıd atılıyor karakterımı css ile başka ıd taşısam sıfırlanırmı ban uyarılarım bunu ogrenmek ıstıyorum örnegin: x idsindeki charım 4. kez kufurden banlandı bence css bastım ve baska ıd gecırdım yenı gecırdıgım ıdde kufurden banlandı 5. kez mı banlanmıs olacak yoksa 1. kez mi olmus olacak lütfen ilgili operator gm veya küfürden başı dertte olan arkadaşlar yazsın acil bekliyorum
    Last edited by Daeso; 05-10-2016 at 11:52 PM.

Senior Member
    Merhaba;
    Başarılı bir konu açmışsın ve küfüre meyilli biri olduğunuda göstermişsin arkadaşım. Tabiki Karakteri başka hesaba taşısanda birşey değişmez. Cezai uygulamalar Nickname üzerinden uygulanır bu durumda hesaba yansır. ) anladın sen onu.

İyi oyunlar.

Banned
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Midgard
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Arkadaşlar bilgisi olan arkadaşlar yazsın lütfen

Banned
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Midgard
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Konuyu galiba net okumamışsın hocam küfüre küfür kısasa kısas yapıyorum bu kadar basit polemik neden yaratıyorsun ben sadece bilgi istedim bir insan birine durduk yere sövmez haklıda olsa haksızda

Senior Member
    Merhaba,
    Bu gibi işlemler karakter sicilinizi temizlememektedir.

Banned
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Midgard
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    karakterin ıdsinide degıstırsem yani cssde atsam üstüne ncsde bassamyine degişmeyecekmi yani anlamadım o zaman neden ıd ban ban atılıyor niye css veya ncs var anlamadım adam bana küfür ediyor karşılıgında küfür ediyorum ve bunu rapor ediyor ban yiyorum bu swear banlar temizlememin veya affettirmenin yokmu bir yolu itemlerim veya karakterim elimden gitsin istemiyorum cevabınızı bekliyorum

Banned
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Midgard
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Daeso View Post
    Merhaba,
    Bu gibi işlemler karakter sicilinizi temizlememektedir.
    karakterin ıdsinide degıstırsem yani cssde atsam üstüne ncsde bassamyine degişmeyecekmi yani anlamadım o zaman neden ıd ban ban atılıyor niye css veya ncs var anlamadım adam bana küfür ediyor karşılıgında küfür ediyorum ve bunu rapor ediyor ban yiyorum bu swear banlar temizlememin veya affettirmenin yokmu bir yolu itemlerim veya karakterim elimden gitsin istemiyorum cevabınızı bekliyorum

Senior Member
    Quote Originally Posted by KingRogue38 View Post
    Birisi size hakaret ettiğinde karşılık vermek yerine sadece kanıtlarınızla raporlamanız yeterli. Karşılık verdiğinizde her iki tarafa da cezai işlem uygulanmaktadır. Bahsettiğiniz şekilde bir durum söz konusu olsa cezaların herhangi bir caydırıcılığı kalmaz zaten, oyun tecrübeniz açısından kurallara riayet ettiğinizde herhangi bir sorun yaşacağınızı düşünmüyorum.
    *** CSS ve NCS'nin hesabınızın sicilini temizlemek gibi bir işlevi bulunmamaktadır, ayrıca PUS üzerinde bulunma amaçları da karakter sicilini temizlemek değildir.
    Last edited by Daeso; 05-11-2016 at 05:36 PM.

Senior Member
    Nickname
    aQuaLoRd
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by KingRogue38 View Post
    Merhabalar

Oyun içindeki mevcut durumlardan dolayı küfür edene küfür insan gibi gelene insan gibi yaklasıyorum neticesinde banda yiyorum banda attıyorum asıl sormak istedigim ban politikası geregi 1-3-7-15 gün banlar atılıyor 4. uyarıdan sonra sınırsız geliyor benim 15 yani 4. olmasına az kaldı ban sadece ıd atılıyor karakterımı css ile başka ıd taşısam sıfırlanırmı ban uyarılarım bunu ogrenmek ıstıyorum örnegin: x idsindeki charım 4. kez kufurden banlandı bence css bastım ve baska ıd gecırdım yenı gecırdıgım ıdde kufurden banlandı 5. kez mı banlanmıs olacak yoksa 1. kez mi olmus olacak lütfen ilgili operator gm veya küfürden başı dertte olan arkadaşlar yazsın acil bekliyorum
    S.a,
    Kardeşim birisi sana küfür ediyorsa cahilliğine verip uyanırsın. Laftan anlamayıp küfür etmeye devam mı ediyor ? Alırsın KSC'ni atarsın CR'ye. 3-5-10 ne işe artık Ban yer oturur aşağı. Yine mi küfür ettiler ? Al KSC at CR'ye. Yine ban yesin. Yine mi küfür ettiler ? Kusura bakma ama 3. Seferde küfür yersen ben senden şüphe ederim. Düşüncem Şu olur, acaba bu adam kime ne yaptı ki millet buna Ha bire giydiriyor ?
    Kimse kimseye durduk yere küfür etmez. Ederse de veya eden varsa da ya çocuktur yw da beyin yapısı gelismemistir.
    Adam sana küfür etti diyelim, sen de adama küfür ettin. O şahıs aldı Bunu CR'ye verdi. Eee sonuç? Sen de ban yedin. Sonra gelip burada dersin böyle böyle olay oldu falan diye. En güzeli sataşma millete. Çoluk çocukla muhatap olma.

İyi Forumlar..

Senior Member IEnerjikI's Avatar
    Nickname
    ImIEnerjikI
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    StarAndCrescent
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Anlattığın gibi ise sen haklı iken haksız duruma düşmüşsün. Ama sürekli de arka arkaya ban cezası almanda bir ayrı düşündürür insanı haklılığın konusunda

Tags for this Thread