Results 1 to 5 of 5
    Senior Member

Clan Ally'e alma sorunu .14

Merhaba,

Royal 5 clanımızın altına A5 Clan almak istiyoruz ancak Failed to make an alliance .14 hatası veriyor. Nedeni hakkında yardımcı olursanız sevinirim

İyi çalışmalar.

Senior Member
    Quote Originally Posted by sinan81 View Post
    Merhaba,

Royal 5 clanımızın altına A5 Clan almak istiyoruz ancak Failed to make an alliance .14 hatası veriyor. Nedeni hakkında yardımcı olursanız sevinirim

İyi çalışmalar.
    Merhaba;

Royal bir clan toplam 3 Ally verebilmektedir.

1. Ally Pelerin anahtarı başılmış bir clan olmalıdır. (acredited bir clan olur ise simge ve renk basabilir bu clan)
    2. Ally Pelerin anahtarı basılmamış bir clan olmalıdır. (clan ally`e girdikten sonra Grade 3 olup Simge basabilir fakat renk kullanamaz .)
    3. Ally Pelerin anahtarı basılmamış bir clan olmalıdır. (Pasif bir clandır Clan ally`e girdikten sonra Grade3 olsada hiç bir değişiklik söz konusu değildir. )

NOT: 2. ve 3. Ally için gecerli olan bir şart vardır. Pelerin anahtarı basılmamış clan`ın Ally`e Grade 5 girmesi şarttır...

Sizin sormuş olduğunuz sorunun cevabını yazayım. Şuan ally`de mevcut pelerin anahtarı basılmış bir clan var ise A5 clan için ally veremezsiniz. 14. Faild hatası normaldir. Ally`de yer alan clanı çıkartmanız gerekir.

İyi oyunlar.

Senior Member
    Hiçbir alt Ally'miz yok. A5 pelerinli Simgeli clanı bi türlü Royal 5 klanın allysine sokamıyoruz. .14 hatası alıyoruz. Hala cevap arıyorum.

Senior Member IEnerjikI's Avatar
    Nickname
    ImIEnerjikI
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    StarAndCrescent
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by sinan81 View Post
    Hiçbir alt Ally'miz yok. A5 pelerinli Simgeli clanı bi türlü Royal 5 klanın allysine sokamıyoruz. .14 hatası alıyoruz. Hala cevap arıyorum.
    Hangi server ? Eğer başka royal klanlarda da aynı sorun varsa oyun hatası olarak bi bildirin derim. Gelecek patch de düzelebilir.

Member TrBarut's Avatar
    Nickname
    TrBarut
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    BlackPoisoN
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Merhaba arkadaşlar bende 17 hatasi aliyorum. A3 den t1 e düştü clan alt clanlarin hepsi g5 fakat 2 tane duruyor 3. Alamiyorum.

Sorunu nedir?

Server: Ares

Klan adı:
    BlackPoisoN