Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 30
    Senior Member SQUIIB's Avatar
    Nickname
    4ML
    Clan
    Mod Z
    zıpladığımızda mermilerin sekmesi değil oyuncu yavaşlıyor normal olarak fakat bu oyun hızlı ve bu oyuna bu şekilde yapılması yanlış hadi geçtim herşeyi bahane ediyorlar çömelmeyide kapatın o zaman? hiç birşeysiz dümdüz koşa koşa vuralım adamları olur mu?
    Hepinize tek yetiyorum...

Member
    Nickname
    GAKKOŞOKAN
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    ULTİMATE GAMİNG
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Bu güncelleme bu oyun için en mantıklı güncelleme olduğunu düşünüyorum.Bunun için ntt game çalışanlarına ayrı bir teşekkür ediyorum.Kimse yanlış anlamasın oyun aim oyunu değildi.Herkes zıplayıp hopluyordu,pompalıyla köşelerde bekliyordu.Hiçbir FPS oyunundaki zıplamalar phantomersde olduğu kadar etkili değildi.Zıplamanın şuandaki hali mükemmel ayardadır. Çok isabetli bir güncelleme oldu.Oyun şimdi oyun oldu.Zıplamaya üzelen arkadaşlar için söyleceğim,Aime dayalı oyun oynama çalışsınlar hepimiz oyundan zevk alalım.
    Last edited by GAKKOSOKAN; 04-22-2016 at 12:49 AM.

Senior Member
    Zıplama durumunu hem taarruz hemde sniper açısından değerlendirmek gerekir.

Sniperlar bu güncellemeyi istemekte haklılardı. Sadece onlar değil, taarruzlar da istedi. Gerçekten gerekli bir güncellemeydi.
    Güncellemeyi fazla deneme fırsatım olmadı. Zıpladıktan sonra belli bir süre yere sabitlenme durumu olduğunu ve herhangi bir yükseklikten yere düştüğümüzde de aynı durumun olduğunu biliyorum.

Karakterin löp diye yerinde sabitlenmesi sniperlar için avantaj haline geldi. Önceden taarruzlar avantajlı idi, şimdi ise sniperlar.(kendi düşüncem) Alternatif bir yöntem bulunana kadar böyle kalması daha iyi olacaktır.

Umarım tam sürüm öncesi silah ayarları ve zıplama konusu başta olmak üzeri oynayışı etkileyecek tüm eksiklikler giderilir.
    Last edited by Scharox; 04-22-2016 at 07:19 AM. Reason: Anlatım Bozukluğu

Member
    Nickname
    Claudio
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Taarruzda sürekli zıplayan birisi olarak şunları söylemek istiyorum;bu güncelleme gerçekten benim açımdan çok kötü oldu.Zıplamayı engellemek mantıksız bir hareket gibi geliyor bana.Rakipten kaçmak istediğimizde karşısında yapabileceğimiz geriye bir tek eğil kalk kalıyor madem zıplamayı kaldırdınız bu durumada bir el atsaydınız.Şu anda oyunda sadece fps ve şans konuşuyor.Zıplama durumundan şikayetçi olan arkadaşlar aynı şeyi kendileride gerçekleştirebilirlerdi.Zıplamayı bir nebze olsa durdurmanız daha iyi olabilirdi sizse onun yerine getirdiğiniz sistemle tamamen kaldırdınız.Rakibin karşısında zıplamak şuanda bizim için büyük bir dezavantaj.Karakter bildiğin yere saplanıp kalıyor.

Senior Member Mikadoxs's Avatar
    Nickname
    Mikadoxs
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    TerriTory
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by GAKKOSOKAN View Post
    Bu güncelleme bu oyun için en mantıklı güncelleme olduğunu düşünüyorum.Bunun için ntt game çalışanlarına ayrı bir teşekkür ediyorum.Kimse yanlış anlamasın oyun aim oyunu değildi.Herkes zıplayıp hopluyordu,pompalıyla köşelerde bekliyordu.Hiçbir FPS oyunundaki zıplamalar phantomersde olduğu kadar etkili değildi.Zıplamanın şuandaki hali mükemmel ayardadır. Çok isabetli bir güncelleme oldu.Oyun şimdi oyun oldu.Zıplamaya üzelen arkadaşlar için söyleceğim,Aime dayalı oyun oynama çalışsınlar hepimiz oyundan zevk alalım.
    Katılıyorum oyunda aimi olmayanlar zıplayıp şansa adam vuruyodu bundan sonra bireysel yetenekler daha ön planda olucak en azından , eski haline dönmesini isteyenlerde hayatlarında hiç bi fps oyununda zıplamamış insanlar galiba.

Professional FPS Gamer.

Hak Yiyen Hack Yer

Senior Member NaTaJa's Avatar
    Nickname
    JqutierreZ
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    HysteriA
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Bundan sonra aim tutmasını bilen kazanacak diğer FPS oyunlarda olduğu gibi

Zıplayan arkadaşlar şimdiden aim çalışmaya başlasın yoksa işleri çok zor oldukları yerde saplanıp kalıcaklar zıpladıkları sürece
    Last edited by NaTaJa; 04-22-2016 at 03:08 AM.

Senior Member
    Nickname
    xploder
    Clan
    XGame
    Az bile olmuş CS'deki gibi zıplayan kişiye vurduğunda takılacak bir nevi havada daha şahane olurdu...
    Last edited by xp1oder; 04-22-2016 at 11:56 AM.
    (Youtube videomuz güncelleme ile ilgili)
    (XGame vs NTTGame Uxmal xploder 16-0 video)
    (G36K tanıtım ve oynanış videosu)

Member
    Nickname
    RenoBAŞKAN
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    ThunderS Revolution
    Oyunda en çok sinir olduğum şey pompalıyla sağda solda pusup gezenler ve zıplaya zıplaya adam vuranlardı. Çok yerinde bir güncelleme olduğunu düşünüyorum. Zaten karşı çıkanların hepside zıplayarak vurup güncellemeden sonra adam vuramadığını farkedenler. NTT Game e teşekkürler

Quote Originally Posted by GAKKOSOKAN View Post
    tamam şimdi yeni güncellemeyle aim alıp adam vuran varmı gir bi tdm görürsün bi fark olmadı oyun hızlı oynanıyo aim le alakası bile yok çoğu mmofps de böyle zaten piyasada cs gibi yavaş oynanan mmo fps gördünmü hiç? Ama aim ile oynanması bencede daha zevkli fakat olmayınca olmuyo.Ve aim dayalı oyun demişsin adamlar zaten p90 alıyo ful kasıyo son lvl yapıyo önüne gelene tarıyo kill alıyo aime dayalı yapılcaksa birçok silahta damage düşürülmeli KAFA VURUŞLARI hariç.

Senior Member oMagnitude's Avatar
    Nickname
    Magnitude
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    ThunderS
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Oyun şuan şans oyunu değil eşit oyun mantığıyla oynanıyor . Boşluk tuşuna iyi basan savunma yapamıcak Boşluk tuşu sensörlü olan arkadaşlar hoplaya zıplaya sniperin önünden geçemiyecek veya hoplaya zıplaya rush atamıcak .
    Oyunun temel amacı Strateji'dir Avantajı olan kazanır mantığıda kaldırılmış pompalı gibi . P90 Oynamak artık zıplama kalktığı için pek sıkıntı yaratmıcaktır
    Şimdi makrolu arkadaşlar CTRL ye abanır abansınlar

Acaba FPS sınırlandırılması ve FPS düşüklüğü, gecikme sorunu çözülse Ben en iyi RUSH cuyum diyen biri kalır mı ?
    Bu güncellemeyi bekleyen çok oyuncu çok takım vardı onlarda döner ve yeni ekiplerde oyuna başlar hayırlısıyla.
    iyi forumlar
    NTTGameye başarılar