Results 1 to 6 of 6
    Member
    Nickname
    Dino0o
    Class
    Rogue
    Clan
    DEFTONE
    Server
    Destan
    Race
    Karus

UTC'ler Koxperlara Özel Olsun Bizde Kendimizi Boşuna Heba Etmeyelim.

Artık Bıktık Arkdaşlar UTC'ye Koxperlardan Dolayı Zaten Girmek Çok Büyük Bir Sorun İşin Diğer Can ALıcı Tarafı İse İçeri Girdikten Sonra İçerdiki Koxperların, Trenlerin Aldıkları Dropları, Yatırdıkları Legal Oyuncuları Görmek Gerçekten Üzüntü Vermekte. Şu Gm Arkadaşlar Sadece Bir UTC etkinliğine Katılsın ve Olan Rezillikleri Kendi Gözleriyle Görsün, Geceleri CZ de Birbirini Kovalayan Trenlerden Bahsetmemize Gerek Bile Yok. Amann Neyseee... Destan'da Sıradan Bir Gün İşte..

İzleyen Yönetici Arkadaşlara Saygılar.
    Last edited by Daeso; 04-17-2016 at 09:52 PM.
    Dino0o

Senior Member GothiCaSasiN's Avatar
    Class
    Rogue
    Server
    Gordion
    Race
    Karus
    UTC ve CHAOS da benim fikrim en büyük sorun LW dir , 75 altı girememeli derim, arkasındanda UTC giriş kapasitesi Arttırılmalı, 1 hafta boyunca bekleyen dışarda kalan oyuncuların UTC giriş sonrası shottan yazdıkları içler acısı,
    [PHP][/PHP]

Member
    Nickname
    Dino0o
    Class
    Rogue
    Clan
    DEFTONE
    Server
    Destan
    Race
    Karus
    Katılıyorum Sana Kardeşim de İşte Sorun Lwl le Bitmiyor ne yazık ki :S Koxper Olduktan Sonra 83 de Yapsan Yine Bi Anlam İfade Etmeyecektir.
    Dino0o

Senior Member
    Şu konuya bir el atın artık, Video veya KSC çekip adam banlatmak için para almıyorum ben , siz bu oyunun içinde Legal oynayan oyunculara hizmet vermek için para alıyorsunuz. Her hafta UTC, CSW ; geceleri ise Felankor Tren Party den nasibini alıyo. Ne zaman girip de bi kontrol edilecek ? Bence hiçbir zaman
    En azından UTC , CSW'ye bakacak kadar saygınız olsun bizlere.

Kardesim her sabah destanda czde bosslardan Drop alamiyoruz hergün adamlar felankor kesiyorlar biz 2 pt zorlanirken adam daga cikarip kesiyor koxpun önüne gecemiyorsan czye 7/24 bir Gm koyacaksin zor bisey olmamasi lazim

Senior Member
    Merhaba,
    Bildirimlerinizi kanıtlarınızla Cheat Reports bölümüne yapabilirsiniz.
    Cheat Reports Kullanımı

Tags for this Thread