Results 1 to 7 of 7
    Senior Member ISeIenaI's Avatar
    Nickname
    ISeIenaI
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus

Cheat Reports Hakkında.

Öncelikle direk konuya giriyorum cr bir konu açmıştım k0zp para kasma gerekli işlem yapılacaktır yazıp kilitlenmişti kişinin ban yediği hakkında fikrim yok ama az önce yine adam aynı slotta para kasmakta .Sayın deaso bu durum nasıl oluyor 1 hafta falan mı ban yedi arkadaş sınırsız yemedi mi açıklama bekliyorum.Geri açılma söz konusu mu ?Aynı kişiyi 2.kez şikayet etmeyi istemiyorum.
    Last edited by ISeIenaI; 04-09-2016 at 12:09 AM.

Senior Member
    Raporunuz arşiv bölümüne taşınmadıysa, sonucunu takip ederek öğrenebilirsiniz.

Nickname
    ISeIenaI
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Nasıl yani siz gerekli işlem yapılacaktır yazdınız hala işlem yapılmadı mı bu kadar uzun sürede?Neyi bekliyorsunuz sorması ayıp.Bildirim yapamaz mısınız şimdi?

şuan turnuva nedeniyle çok yoğun bir çalışma döneminde olduklarını söylüyorlar fakat bende çarşamba gecesi toplam 6 tane rapor verdim herbirisine gerekli işlem yapılacaktır denilip kitlendi fakat halen koxperlar slotlarında nptcıler andreamda nptsınde slota yaratık çekenler son sürat lüresini yapmakta...teselli olarakta eskiden bu sistemin ne kadar yavaş işlediğini biliyorsunuz deniliyor o zaman 7/24 güvenlik sistemi var diye duyuru yapmayın bizleri kandırmayın....

Nickname
    ISeIenaI
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Sayın Deaso ve ScORp_LiON cr dün eklediğim resim hakkında ne düşünüyorsunuz yorumlarınız alabilir miyiz?

Senior Member CanCakir's Avatar
    Nickname
    TurK
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    Turkiye
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Daeso View Post
    Konuların arşive çok hızlı taşındığını düşünüyorum,bu nedenlede konularımızın akitebitin genellikle öğrenemiyoruz...

Örneğin çalışan biri/öğrenci vb gece konu açıyor sabah okula yada işe giderken konuda gerekli inceleme yapılacaktır yazan moderatörün yazısını görüyor ama akşam okuldan/işten geldiğinde konunun arşive tasındıgını goruyor...

Yani işlem yapılan konular 24 saat kadar daha arşive taşınmasa herhalde büyük çoğunluğumuz açtığımız konuların akibetini öğrenebiliriz...

Senior Member
    Nickname
    Touareg
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    Vendetta
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Daeso View Post
    1 hafta once bende cr ye bi konu actim ve hala islem yapilmadi Gordion human eslant e1 e2 aioclo para kasma slotlarina bakin bi lutfen artik