Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 31
    Junior Member
    Nickname
    BARBARHEROSS
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    4RapeTimE
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Ben Destan sunucusundan BARBARHEROSS 82 lvl kurianım eski charım PoisonMaster 2 yıldır kurian oynuyorum stamina bugu kalktıktan sonra kuriana başladım foruma bir çok video attım senin paylaştığın videolardan biri benim zaten videoyu paylaşalı 1 yıl olacak ama bir çalışma yok reisim chara bırak bugları gidermeyi 83 skılı getiremediler ben 4 5 arkadaş devıl kurian oynuyorduk town basıyorduk felan zevkimizi aldık sonra yine bu buglar yüzünden sorunlar çıkmaya başladı ts bekleme skıl bekleme hikayesi felan sonra oyundan sağlam bir adam pm atttı bana ne oldu lan kurian çöp oldu misali bende gıcık oldum tank oldum krowazlara hp bastım adamı tekletiyorum full

Senior Member
    Class
    Priest
    Server
    KO -> Midgard
    Race
    El-Morad
    konu güncel yönetimde ilgi sıfır

Senior Member Acheroon's Avatar
    Konu güncel, becerilerin hataları ve valkyrie bahamut gryphon görsellerinin karakterin görsel değişime uğramasını da ekstradan rica ediyorum. En azıdan Devil 10 becerisindeki görsele sabitlenip o görsel üzerinden bu kıyafetlerin uyarlanmasını öneriyorum.

Şu soldaki bastıbacak ne idiğü belirsiz tipi lütfen değiştirin, bir bakar mısınız sağdaki ile ne alakası var. Sağda kamuran solda cemal abi

Last edited by Acheroon; 05-13-2016 at 10:23 PM.

Senior Member HavaliBaal's Avatar
    4 yıl olacak yonetimle çözülemiyor bu belli sizde mgamenin kendisine yüklenin bizzat mail yoluyla videolarınızı gönderin şikayetlrinizi dile getirin.Görülen o ki bu noktada nttgame nin yapabilecekleri sınırlı..

Aşağıdaki site resmi sitesidir kimse çamur atmaya veya yalanlamaya kalkmasın.Ben burdaki maile maden videolarını gönderdim ve kısa sürede sonuç olarak kaldırıldı maden dropları.İlla baskı illa baskı ancak bu şekilde sonuç alınabiliyor.
    http://www.frmtr.com/midgard/6737924...n-carlari.html

Mgame Resmi Sitesi : http://www.mgamecorp.com

Şikayet edeceğiniz mail adresi contact bölümünde mevcuttur fakat yinede burdan vereyim.

[email protected]

http://www.frmtr.com/steamko/6882242...k-mgameye.html

Haklı olabilirsin fakat ben hiyerarşiyi bozmadan, Nttgame'in bu işin üstesinden geleceğine inanıyorum.

Bu konuya Moderatör arkadaşların takipte olmasını, gereken bilgilendirme düzenlemeler hakkında önerilerimizi iletmesini dileyerek, konuyu güncelliyorum.

Bir sonraki güncellemede kurian iyileştirmeleri umuyoruz.

Senior Member
    Merhaba arkadaşlar,
    Bildirimlerinizi notlarımız arasına eklemiştik, bunları inceliyoruz. Sonuca ulaştığımızda Hata Listesine ekleyip gerekli bildirimler yapılacaktır.

Gerekli tüm bilgileri, video destekli verebilirim. Kafanıza takılan tüm denemeleri yapabilirim.

Tags for this Thread