Results 1 to 4 of 4
    Junior Member

Unhappy NTTGAME.C0M Fake mi ? Hesabıma OTP giriş için yardım edin lütfen.

Hesabıma ICS eklediğimde AnyOtp için bana kod sms 'i geldi fakat bu sms Nttgame 'den değil nttgame.c0m 'dan geldi. Geçenlerde http://www.nttgame.com/knight/tr/ 'den kod istediğimde de telefonuma yine nttgame.c0m 'dan sms geldi. Bu sms i atan dolandırıcı mı yoksa resmi siteden gelen sms mi ?

Bir de diğer charım soyulduğu için şifremi değiştirip bilgisaya format atmıştım. Any otp programı silindi ve değiştirdiğim şifremi hatırlayamadığım için bu hesabımdan any otp 'yi indirdim. Giriş yapmaya çalışıyorum ID ve AuthCode istiyor. hesabımın giriş ID 'sini ve gelen sms 'deki auth code 'u giriyorum olmuyor, sms 'deki OTP ID ve Auth Code 'u giriyorum yine olmuyor. Confirm 'e basınca OTP kapanıyor. Lütfen yardım eder misiniz hesabıma giremiyorum ve şifremi sıfırlayamıyorum :/

Banned
    Infractions
    1/0 (0)
    dikkat et çok sakat bunlar sahte site c0m

Junior Member

Bazen de bu hataları veriyor..

Senior Member
    Merhaba,
    Mesajlar NTTGAME.C0M başlığıyla gelmektedir, yani endişe etmenize gerek bulunmamaktadır. Anladığım kadarıyla ID & Auth Code süreniz dolmuş yeni bir ID & Auth Code isteyerek (5 Npoint karşılığında) tekrar deneyebilirsiniz.
    Not: Hesabınızın ID'sini değil, mesaj üzerinden gönderilen ko1234567 şeklinde olan OTP ID'sini ve Auth Code'u gireceksiniz, sonrasında bir şifre oluşturacaksınız. Şifrenizi girdikten sonra tek kullanımlık şifreler almaya başlayacaksınız. OTP/ICS sistemini site üzerinde de aktif etmeyi unutmayınız.

Aşağıdaki konu üzerinden OTP/ICS sistemiyle ilgili yardım alabilirsiniz.
    ICS Rehberi - Hesabınızı Koruyun!

Yeni bir ID & Auth Code almak için aşağıdaki video anlatımdan faydalanabilirsiniz.
    Last edited by Daeso; 03-25-2016 at 01:07 AM.

Tags for this Thread