Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 11 to 20 of 39
    Junior Member
    Nickname
    Reiatsu
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    XGame eSport Club
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Her Xıncode alan player banmı yiyor ben 2-3 defa aldım ama ben ban yemedim oyunun alt yapıda sıkıntı var

Game Master Eryudes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by AquinRoss View Post
    Her Xıncode alan player banmı yiyor ben 2-3 defa aldım ama ben ban yemedim oyunun alt yapıda sıkıntı var
    Hayır, her Xigncode hatası alan oyuncu ceza almıyor. Bu almış olduğunuz hataları düzenli olarak inceleyerek gerekli cezai işlemi uyguluyoruz.

Member
    Nickname
    GAKKOŞOKAN
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    ULTİMATE GAMİNG
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Kendi klanındaki eski oyuncunun hile olmadığını bildiğin halde banlanması için elinden geleni yaptın mustafa helal olsun....
    Last edited by GAKKOSOKAN; 03-14-2016 at 03:51 PM.

Junior Member
    Nickname
    Reiatsu
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    XGame eSport Club
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Bu Xıncode Hile algılamıyormu ? Bende hile var demekki Xıncode Algılıyor öyle hile koruması olmaz hilesi olmuyan adamı Xıncode Algılıyorsa Hile korumasında Sorun vardır Demektir. Sizde Xıncode Algılıyor diye player lara ceza uyguluyosunuz veya ceza yiyen playerın hangi dosyasında olduğunu söyleyinde kmse konu açmak zorunda kalmasın veya Hile yiyen adamlara direk ip ban atıcaksınız bidaha giremiyecekler oyuna adamlar her ay ban yiyor bi bakmışız oyundalar böyle ceza sistemi olmaz biri bnm oyunumda hile açıcak süresiz banlamıyacam hemi öyle şey olmaz atıcaksanız tam ban atıcaksınız ve kimsenin huzuru bozulmayacak !!
    Last edited by AquinRoss; 03-14-2016 at 03:51 PM.

Senior Member CavvReSamiN's Avatar
    Nickname
    DiyarbakirliMIHO
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    HeyDougLas
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by GAKKOSOKAN View Post
    Kendi klanıdaki eski oyuncunun hile olmadığını bildiğin halde banlanması için elinden geleni yaptın mustafa helal olsun....
    Merhaba..
    Tam üstüne basmışsın Okan.

Junior Member
    Ellerinize sağlık tam gaz devam ...

Senior Member CavvReSamiN's Avatar
    Nickname
    DiyarbakirliMIHO
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    HeyDougLas
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Bu Xıncode Hile algılamıyormu ? Bende hile var demekki Xıncode Algılıyor öyle hile koruması olmaz hilesi olmuyan adamı Xıncode Algılıyorsa Hile korumasında Sorun vardır Demektir. Sizde Xıncode Algılıyor diye player lara ceza uyguluyosunuz veya ceza yiyen playerın hangi dosyasında olduğunu söyleyinde kmse konu açmak zorunda kalmasın veya Hile yiyen adamlara direk ip ban atıcaksınız bidaha giremiyecekler oyuna adamlar her ay ban yiyor bi bakmışız oyundalar böyle ceza sistemi olmaz biri bnm oyunumda hile açıcak süresiz banlamıyacam hemi öyle şey olmaz atıcaksanız tam ban atıcaksınız ve kimsenin huzuru bozulmayacak !!

Arkadaş haklı yorum güncel !

Senior Member Mikadoxs's Avatar
    Nickname
    Mikadoxs
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    TerriTory
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by GAKKOSOKAN View Post
    Kendi klanındaki eski oyuncunun hile olmadığını bildiğin halde banlanması için elinden geleni yaptın mustafa helal olsun....
    Bizim klandayken yüzüme kanki kanki diyip abilerimize abi abi çekip , o videodan sonra klandan attığımız kişi gidip diğer klanlara bizi kötülemeye çalışır , baska ts de karşılaştığımızda abilerimize ''xxxxx'' diye hitap ederse bu yaşadıkları müstehaktır İyi forumlar.
    Last edited by Eryudes; 03-14-2016 at 04:14 PM.

Professional FPS Gamer.

Hak Yiyen Hack Yer

Game Master Eryudes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Netleşmesi adına tekrar açıklıyorum; Kullandığımız koruma sistemi otomatik olarak ceza vermemektedir. Sizlerden gelen bu kayıtlar bizzat tarafımızca inceleniyor ve işleme alınıyor. Her Xigncode hatası sizin illegal program kullandığınız anlamına gelmiyor. Xigncode hataları, bilgisayarınızda virüs varsa, programların warez denilen sürümleri yüklüyse, crack vb. dosya türevleri varsa karşınıza çıkmaktadır. Güncel olarak oyunculardan gelen verileri inceleniyoruz ve olası yanlış tespit durumunda bu programların sistemden çıkarılması için ilgili firma ile iletişime geçiyoruz.

Junior Member
    Nickname
    Reiatsu
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    XGame eSport Club
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Eryudes View Post
    Netleşmesi adına tekrar açıklıyorum; Kullandığımız koruma sistemi otomatik olarak ceza vermemektedir. Sizlerden gelen bu kayıtlar bizzat tarafımızca inceleniyor ve işleme alınıyor. Her Xigncode hatası sizin illegal program kullandığınız anlamına gelmiyor. Xigncode hataları, bilgisayarınızda virüs varsa, programların warez denilen sürümleri yüklüyse, crack vb. dosya türevleri varsa karşınıza çıkmaktadır. Güncel olarak oyunculardan gelen verileri inceleniyoruz ve olası yanlış tespit durumunda bu programların sistemden çıkarılması için ilgili firma ile iletişime geçiyoruz.
    Tmm o konuyu anladım ama ban yiyen adamların dosyalarını da açıklamalısınız bence Belkide Adam haksız yere Ban yedi ??