Results 1 to 4 of 4

Thread: zindan

Unhappy zindan

Merhabalar herkese iyi oyunlar.
    Rosetta.
    BoomShakaLaka Nickli charım Zindana düşmüş ve Çıkamıyorum ama Sebebini Dahi bilmiyorum Acaba Yardımcı olabilirmisiniz Kimseye argo kelime dahi kullanmadım Ve hilede kullanmadım. Lütfen İlgilenirmisiniz

Senior Member MlCHONNE's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Dostum Bilet atmalısın geçmiş olsun ama hapisten çıkmanı sağlayacağını düşünmüyorum mecbur alacaksın sopayı eee almışken kanatta veriyor kullanırsın 1 ay
    He bu arada yanlış yere konu açmışsın haberin olsun.

Quote Originally Posted by MlCHONNE View Post
    Dostum Bilet atmalısın geçmiş olsun ama hapisten çıkmanı sağlayacağını düşünmüyorum mecbur alacaksın sopayı eee almışken kanatta veriyor kullanırsın 1 ay
    He bu arada yanlış yere konu açmışsın haberin olsun.
    Desene Biz Durduk Yere İnsanları zindana Atıp paralarını Yiyoruz diye Bunun Başka bir açıkLaması yok iyi oyunlar.

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Merhaba,

Zindan bölgesinden çıkabilmeniz için PUS üzerinden Punishment Stick + Wing eşyasını satın alarak, içerideki görevi yapmanız gerekmektedir.

Lütfen sizi bu bölgeden çıkaracak olan görevi tamamlamak için aşağıdaki adımları gerçekleştiriniz;

1. Satın almış olduğunuz “Punishment Stick + Wing” eşyasını [Warden] Kabal’a verip karşılığında Punishment Stick ve bir adet Dragon Wing Voucher alınız.
    2. İstenilen miktardaki canavarları Punishment Stick ile öldürün.
    3. Tekrar Warden Kabal ile konuşup bölgeden çıkış gerçekleştirin.
    4. Discipline Dungeon görevini bitirdiğinizde Punishment Stick kaybolacaktır.
    5. Dragon Wing Voucher’ı daha sonra [Vendor] Kayra’a iade edip kanadınızı alabilirsiniz.

NOT: Punishment Stick eşyanızı yok etmeyiniz, (çöpe atmayınız), zindan bölgesinden çıkabilmeniz için üzerinizde olması gerekmektedir.