Results 1 to 8 of 8
    Junior Member

Madende zaman geçirirken sebepsiz yere hapse atıldm ve çıkamıyorum...

Tuhaftır heryer illegal program , bug kullananlar ile dolu iken madende zaman geçirirken bir anda hapse atıldım Sopa zamanı doldugu için elimden gitti...Sopayı tekrar alamıyorum...Ne yaptıysam bir türlü çıkamadım...Forumda bir kaç konuda gördüm cash ile sopamı alınıyormuş ne...Somut birşey yok ve ben çarımı şuanda kullanamıyorum ve artık kullanamayacağım söyleniyor...Bu durumu nasıl çözebilirim...Birde bu durumun hesabını bana kim verecek ?

Senior Member
    Class
    Warrior
    Server
    US->Destan
    Race
    Karus
    1000 Cash Karşılıgında Sopa Alabiliyosun Kardeşim Alıp Charını Çıkarabilirsin.

Member asuka's Avatar
    Nickname
    IASUKAI
    Class
    Warrior
    Clan
    IronPunch
    Server
    US->Logos
    Race
    El-Morad
    bu scrolu görmemiştim ben valla süper olmuş bu özellik bug falan çıkmazsa var ya chas almamak için millet bırakır bu hile hurda işleri süper oldu birde üstüne şeş kaza şerifliği getirseler varya oyun dadından yenmez valla
    IronPunch Clanı
    Logos

Birine çamur atmadan önce düşün ve sakın unutma;
    ilk önce senin ellerin kirlenecek

Senior Member 1xgebzelix1's Avatar
    Nickname
    xgebzelix
    Class
    Warrior
    Clan
    Zion
    Server
    US->Athena
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Anozie View Post
    Tuhaftır heryer illegal program , bug kullananlar ile dolu iken madende zaman geçirirken bir anda hapse atıldım Sopa zamanı doldugu için elimden gitti...Sopayı tekrar alamıyorum...Ne yaptıysam bir türlü çıkamadım...Forumda bir kaç konuda gördüm cash ile sopamı alınıyormuş ne...Somut birşey yok ve ben çarımı şuanda kullanamıyorum ve artık kullanamayacağım söyleniyor...Bu durumu nasıl çözebilirim...Birde bu durumun hesabını bana kim verecek ?
    Vakt geçirmek için hapise düştüğün karakterinin 3 4 tane KSC sini alıp koyabilirmisin buraya
    İnadına ATATÜRK
    İşte Benim Bayrağım . İşte Benim Liderim
    Var mı Ötesi
    Alemlerin Nuru yüce Allahın sevgilisi iki cihan serveri Hz. Muhammed Mustafa (s.a.v) ehlibeytine can-ı gönülden muhabbet besleyen ALEVİlerdeniz biz

Member asuka's Avatar
    Nickname
    IASUKAI
    Class
    Warrior
    Clan
    IronPunch
    Server
    US->Logos
    Race
    El-Morad
    bu sc nin kullanım süresi nedir arkadaşlar acaba 1 kere hapisten çıkınca silniyormu mesala yada üzerinde 30 yada daha fazla gün kalıyormu bence hapisten çıkınca direk sillinmeli tek kullanımlık olmalı
    Last edited by asuka; 06-18-2013 at 02:20 PM.
    IronPunch Clanı
    Logos

Junior Member
    Quote Originally Posted by 1xgebzelix1 View Post
    Vakt geçirmek için hapise düştüğün karakterinin 3 4 tane KSC sini alıp koyabilirmisin buraya
    Açıkcası ksc kullanmayı bilmiyorum pek bilgili deilim bu konuda...Eğer önemliyse öğrenip atabilirim ?...birde bu cash ile alınan sopa olayıını açarmısınız nasıl oluyor ? pus açılmıyor malum orada

Member
    Class
    Warrior
    Server
    US->Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Mont3DeSPeRaDo View Post
    1000 Cash Karşılıgında Sopa Alabiliyosun Kardeşim Alıp Charını Çıkarabilirsin.
    Oyun herşeyi paraya dökmesi biraz farm yapanlar için kötü oldu.

Member asuka's Avatar
    Nickname
    IASUKAI
    Class
    Warrior
    Clan
    IronPunch
    Server
    US->Logos
    Race
    El-Morad
    bu sc de anladığım kadarıyla süre sınırı yok bunu alıyor kırdırıyorsunuz devalı olarak üzerinizde taşıyor yada bankanızda bulunduruyorsunuz bankada bulunması işinize yaramayacaktır ama sanırım gene bir sıkıntı çıkacak gibi çünkü hapise düşenler hada hızlı çıkacak açıklamada daha güçlü olduğu yazılıyor kullanan olursa hep beraber göreceğiz artık.
    IronPunch Clanı
    Logos