Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 34

Smile " HİÇ UNUTMAM " Dediğimiz olaylar :)

Merhaba arkdaşlar , " HİÇ UNUTMAM " dediğiniz olayları yazalım bakalım ne kadar ilginç şeyler çıkacak .

" HİÇ UNUTMAM " Ronark daha yeni açılmış 3 4 ay oldu . Serverda var 20 30 tane pelerinli clan Tabi o zaman pelerinli bir clanda olunca Aposte slotunda V.İ.P Olarak yerin garantidir Neyse Arkadaşalar hırs yaptım lise deyim ozamanalar server yeni çok user var dedim bir clan açıp ally alıp clan toplucam hayaller kuruyorum neyse 3 4 gün ben hep aradım böyle bulamadım saat akşam üzeri 7 felan köyde oturuyorum bide düşünsenize köyde 30 40 kişi knight online oynuyoruz pelerinli clanım oluras atacağı havayı neyse clan başkanı bulmak zor tabi bi baktım adamın teki ally verilir aylık olarak diye yazıyo shouttan heman pm attım ." sa ağam ALLAH rızası için ally ver. OLUR DEDİ . sevindim . ver abi dedim . 20m dedi aylık abi o zamanlar gb zor bulunuyor zar zor yapmışım 50m dedim herşey hayallerim için abi dedim 10m verem 15 günlük ver gel kardeşim ayıbsın dedi çakal diyor ki önce para yermiyim kaçın kurasıyız abi biz dedim önce ally agam . tamam kardeşim ayıbsın dedi attı allly verdim parayı . ALLAH razı olsun ağam dedim . Senin clanını utandırmayağız. Neyse saat 8 felan oldu ben 9 a kadar topladım belki 20 kişi clanda 20 23 kişi felan olduk lüferde herkesde pelerin var deli gibi tur atıyoruz arka arkaya clanımın adı OTTAMANPORTE neyse taktım peşime bankadan sundriese felan sürekli tur atıyoruz . Hayal kuruyoruz biri diyo lwl kasıp item dizip pk atıp g3 yaparız benim abilerim var atı kestiririz felan :d biri diyo bu işi yapana kadar herkes 1 2 m verir aylık alırız ally felan diyo saat 9.30 felan oldu gece ben dedim uyuyayım sabah okula gidicem . köydeyiz erken kalkıyoruz neyse. bi kaç kişiye asist verdim uyudum. ama kim uyuyabilir yarın otobüste herkese hava atıcam köyden ilçeye otobüs 20 30 dakika oldugundan erken kalkıyoruz okula gitmek için 6.30 gibi felan ben kalktım 6 da açtım pc bakayım dedim ne alemde clan. Yeni adamlar alınmışmı beyler bir baktım clanda 3 4 kişi var köyden arkadaşlarla beraber herkes çıkmış Adam allyden atmış bizi ondan olsa gerek . Böyle bi darbe yemişliğim var tabi . 10m girdi Arkdaşlıklar hep pelerin içinmiş o gün okula felan gitmedim exp kastım işte Buda böyle bir anımdır.

Senior Member Fauwk's Avatar
    Tebessüm ederek okudum, paylaştığınız için teşekkürler. Bakalım daha farklı nasıl anılar çıkacak.

Teşekkür ederim ama ilgi görmemiş pek konuyu genel bölüme taşima şansimiz var mi ?

Senior Member Fauwk's Avatar
    Bu kategori içerisinde olması biraz daha uygun gibi, buna ek olarak konuyu stickledim. Bu sayede diğer oyuncularda konuyu daha rahat görebilir ve paylaşmak istedikleri herhangi bir anılarını paylaşabilirler.

çok teşekkür ederim çok sağolun

Senior Member OnixPK's Avatar
    Nickname
    Siyahlar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Lisede bir kızın ayaklarına kapanmıştım. Çıkma teklifi için ama demeni anladım.
    kız kabul etmedi bu arada

Senior Member SeRiaLKiLLa's Avatar
    Nickname
    SeRiaLKiLLa
    Clan
    KONIGSRASSE
    Fake nickle item çaldırmamı hiç unutmam mesela.
    İlk Önce Oyunun Kurallarını Öğrenmelisiniz Sonra da Herkesten İyi Oynamayı ; )

<a href=http://i.hizliresim.com/wjVJjD.gif target=_blank>http://i.hizliresim.com/wjVJjD.gif</a>

Senior Member LanxtiN's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Midgard
    Race
    Karus
    10 yil once diezde +7 horn crossbow alirken iki uc defa adam iptal edip sonra +1 ini koyup benim de kabul ettigimi unutmam bu oyun bize cok sey katti boyle seylere karsi gelistirdik kendimizi. Her turlu kazigi burda yedik

Senior Member Deniz_SailinG's Avatar
    Nickname
    _SailinG_
    Clan
    illuminati
    Race
    Karus
    [QUOTE=LanxtiN;1015472]10 yil once diezde +7 horn crossbow alirken iki uc defa adam iptal edip sonra +1 ini koyup benim de kabul ettigimi unutmam bu oyun bize cok sey katti boyle seylere karsi gelistirdik kendimizi. Her turlu kazigi burda yedik [/QUOTE]
    Aynı olay başına gelmişti Hayla unutmam iron bow gitmişti +7 di ama Hayla unutmam..

Fark ettiyseniz , yaşadığımız iyi veya kötü her anı bize ve oyuna yeni başlayan insanlar için güzel ders olabiliyor