Results 1 to 10 of 10
    Member
    Nickname
    IAbaddonKV
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Midgard
    Race
    Karus

Midgard2 PVP Alanlarının Kapatılması

Merhaba iyi forumlar,
    Başlıkta belirttiğim üzere m2 deki pvp alanları ne zaman kapatılacak useri bölmekten başka bir işe yaramıyor lütfen bu akşamki reste bunuda halledin. Teşekkürler

geregini yapınız.. !!

Senior Member Radcliffe's Avatar
    Merhaba,

Bu durum ile ilgili düzenleme planlarımız arasında bulunmaktadır. Herhangi bir aksilik olmaz ise en kısa sürede gerekli düzenleme yapılacaktır.

Teşekkürler.

tşkurler en kısa sürede el atarsanız biz çok memnun oluruz lütfen oyunla azda olsa ilgileniniz.

Member
    Nickname
    IAbaddonKV
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Midgard
    Race
    Karus
    teşekkürler @Radcliffe beklediğimiz cevap buydu

Senior Member CanCakir's Avatar
    Nickname
    TurK
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    Turkiye
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Radcliffe View Post
    Merhaba,

Bu durum ile ilgili düzenleme planlarımız arasında bulunmaktadır. Herhangi bir aksilik olmaz ise en kısa sürede gerekli düzenleme yapılacaktır.
    Bu Planlamalarınızı yaparken;TL ile full+3 takı +8 +9 item yapıldığını,zaten MIDGARD PVP alanlarında ciddi şekilde TL VS OYUNCULUK olduğunu sunucuzda gözlem yaparak yerinde tesbitler yapmanızı nacizane öneririm...

Oyun dengeleri alt üst iken ortada abartılı TL karakterler varken 2.ci sunucu PVP alanını kapatmanız item,farm yapmaya çalışan biz dahil bir çok clan ve oyuncuyu etkileyeceği gibi,onların yönlerini maradona pazar alanına çevirerek sunucuya ciddi zarar vereceğini düşünüyorum.

Ayrıca daha öncede ırk değişimi konusunda dengeleri sağlamak adına 1 yönlü ırk değişiminin durdurulduğunu,su andada MIDGARD sunucusunda savaslara 3-4 human party ,20-25 karus party gidiğini,PVP alanlarında dengelerin sayı,item,clan anlamında ciddi şekilde karusların lehine olduğunu hatırlatır,bu konulardada gözlem ve tesbit yapılmasını arz/rica ederiz.
    Last edited by CanCakir; 02-11-2016 at 12:30 AM.

Senior Member 4rmy's Avatar
    Nickname
    4rmy
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Turkiye
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

Sunucumuzda farm yapan clanlar mevcuttur tl ile char dizmiş karakterlere boşyere np vermektense server 2 de oyuna bağlı kalmayı düşünüp oyun da vakit harcayarak character dizim aşamasındadırlar bu gibi bir şeyin yapılması ciddi derecede user durumunu düşürecektir bunuda göz önünde bulundurmanızı öneririm.. serverin belli bir süre daha kendisini toparlaması gerekmektedir bkz steam sunucusunun usko sunucularını böldüğü gibi..

Merhaba,

Kesinlikle kapatılmasına karşıyım suan icin.Cünkü midgard'da halen daha m1 ve m2de czde aksamları öküz gibi pk oluyor.Kapatılması için erken.

Senior Member
    Ben kapatılmasına karşıyım nedenmi cünkü server 1 e yetecek kadar pk itemim yok oyuna tl yatırmadan etkinliklerle diziyorum charımı.Ama burada öküz gibi pk var diyen arkadaşda biliyorki 2 de öküz gibi pk yok makul pk var geceleri.Binlerce lira yatıran arkadaşlarada hak veriyorum ezikler 2 de oldugu için yeterince np kasamıyorlar lakin server 1 de sürekli pk var forumda aglanacak bir durum yok.Gündüz bile +50.sıra ile giriyorum cz ye.Gece zaten ugrayamıyorum ana baba günü diye.

Ko ekibinin daima göz ardı ettigi oyunun sürekli user kaybetme sebebi , oyunu sadece zevk için oynayan oyuna para baymayan orta halli oyuncuları hep saf dışı bırakma girişimleri olmuştur.Bence kesinlikle cz kapanmamalı.Aslında bir yandan kapansın 1 2 relog yapıp boss kesenler darbe yesin istesemde kendimin pk alanına giremeycek olması can sıkıcı olacak.