Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 21
    Member SubconsciouS's Avatar
    Nickname
    MinotauroS
    Class
    Rogue
    Clan
    MinotauroS
    Server
    Resurrection
    Race
    Karus

Exclamation Yetkili bir GM yardımcı olabilir mi lütfen?

Öncelikle merhaba. Oyundaki İD:MinotauroS. Bugüne kadar hayatım boyunca hile kullanmadım. Ama nedense bugün charıma girdiğimde charımın banlanmış olduğunu gördüm. Siteden hesabıma girdiğimde Macro/CR yazdığını gördüm. Bende knight oynadığım sürece boyunca koxp kullanmayı bırakın msn koxp bile kullanmadım. Böyle bir aptallıkta gece gündüz pazar yapıp o kadar item dizdikten sonra böyle şeylerede ihtiyacım olmaz. Geçenlerde 9 yaşında yiğenime charı 20-30 dakika bir süre ile bıraktığımda ape slotunda z3 z3 yapmasını gösterip gitmiştim.Geldiğimde bir arkadaş Macro diye pm atmış. Geri pm atıp kullanmadığımı o sırada yiğenimin oynadığını söyledim. Report ettiğini ifade etti. Sizden ricam lütfen yardımcı olmanız o kadar emek verdiğim bir charın bu kadar basit bir şekilde banlanmasını istemiyorum. Şimdiden teşekkürler ilgilenen arkadaşlar için

MinotauroS - Oğuz Can
    Bir "HAYAL" Ürünü...

Senior Member
    Merhaba,
    Forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir. Durumunuzla ilgili destek ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.

Nickname
    MinotauroS
    Class
    Rogue
    Clan
    MinotauroS
    Server
    Resurrection
    Race
    Karus
    Kapatılan hesap üzerinden değilde başka bir hesap üzerinden desteğe ulaşsam sorun olur mu peki ?
    Bir "HAYAL" Ürünü...

Senior Member
    Quote Originally Posted by SubconsciouS View Post
    Kapatılan hesap üzerinden değilde başka bir hesap üzerinden desteğe ulaşsam sorun olur mu peki ?
    Hayır, biletinizin içerisinde sorun yaşadığınız hesabınızın ID'sini belirtmeyi unutmayınız.

Nickname
    MinotauroS
    Class
    Rogue
    Clan
    MinotauroS
    Server
    Resurrection
    Race
    Karus
    Ben bileti gönderdim ama İD yazmadım sanırım Bileti kendi hesabımdan gönderdim sorun olmaz sanırım dimi ? Bir şekilde sisteminizden ulaşabilirsiniz dimi İD'e. Tekrar bilet atmalımıyım sizce?
    Bir sorum daha olucak yiğenim bir hata yapıp msn koxp kullandıysa direk ban yerine hapise atılıyor diyorlardı biraz bilgilendirirmisinz başıma ilk defa böyle bir şey geliyor çünkü.
    Last edited by SubconsciouS; 01-27-2016 at 04:52 PM.
    Bir "HAYAL" Ürünü...

Senior Member
    Ben bileti gönderdim ama id yazmadım sanırım Bileti kendi hesabımdan gönderdim sorun olmaz sanırım dimi ?
    Hayır, bu durumu yaşadığınız hesaptan gönderdiyseniz ID belirtmenize gerek yok.

Nickname
    MinotauroS
    Class
    Rogue
    Clan
    MinotauroS
    Server
    Resurrection
    Race
    Karus
    Bir sorum daha olucak yiğenim bir hata yapıp msn koxp kullandıysa direk ban yerine hapise atılıyor diyorlardı biraz bilgilendirirmisinz başıma ilk defa böyle bir şey geliyor çünkü.
    Bir "HAYAL" Ürünü...

Nickname
    MinotauroS
    Class
    Rogue
    Clan
    MinotauroS
    Server
    Resurrection
    Race
    Karus
    Bileti attım ama hala bakılmadı Acaba ne zaman yetkili birisi bakar ? Pek bilgim yok bu işlemler hakkında lütfen yardımcı olur musunuz? Bilet No:#LCU-586-46799
    Bir "HAYAL" Ürünü...

Senior Member
    Bileti attım ama hala bakılmadı Acaba ne zaman yetkili birisi bakar ? Pek bilgim yok bu işlemler hakkında lütfen yardımcı olur musunuz? Bilet No:#LCU-586-46799
    Biletinizi gereksiz yere güncellemeden ve yeni bilet gönderimi yapmadan gelecek cevabı bekleyiniz. (Biletlere sıra ile bakılmaktadır, bu işlemler sıranızı en sona düşürerek, cevap alma sürenizi uzatmaktadır.) Biletlere en kısa süre içerisinde gerekli yanıtlar verilmeye çalışılmaktadır.

Nickname
    MinotauroS
    Class
    Rogue
    Clan
    MinotauroS
    Server
    Resurrection
    Race
    Karus
    Bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim. Umarım olumlu sonuçlar alırım.
    Bir "HAYAL" Ürünü...