Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 16
    Registered Users

Phantomers 3. Klan Turnuvası Sona Erdi!

Phantomers Oyuncuları,

23-24 Ocak tarihleri arasında Sömestr Fest (Istanbul Kongre Merkezi)'de düzenlenen Phantomers 3.Klan turnuvası finalleri bugün itibariyle sona erdi. Kıyasıya mücadelelerin yaşandığı finallerde;

- Turnuva Şampiyonu: XGame eSports Club Fire (2500 TL Para Ödülü + 30 Günlük Champion Karakter Kostümü + 30 Günlük Karambit)
    - Turnuva İkincisi: Mod Z Blue (1500 TL Para Ödülü + 15 Günlük Red Silah Paketi + 15 Günlük Karambit)
    - Turnuva Üçüncüsü: Ultimate Gaming Blue (1000 TL Para Ödülü + 7 Günlük Red Silah Paketi + 7 Günlük Karambit)
    - Turnuva Dördüncüsü: Unique Red (800 NPoint + 3 Günlük Red Silah Paketi + 3 Günlük Karambit)

olmuşlardır. Ödülleri takım isimlerinin hemen yanında belirtildiği gibidir.

Şampiyon takım XGame eSports Club Fire ve dereceye giren diğer takımlarımızı kutluyoruz!

4.Klan Turnuvası'nda görüşmek üzere!

NTTGame ll Phantomers Takımı
    Last edited by Khaliz; 01-27-2016 at 03:36 PM.

Senior Member
    Nickname
    xploder
    Clan
    XGame
    Belli olan birşeydi şampiyon olacağımız canlı canlı kanıtınıda izlemiş görmüş şahit olmuş olduk bu sayede,hem sponsorumuz hem abimiz Özden Karakütük'e yaptığı herşeyden dolayı gerek maddi gerek manevi teşekkür ediyoruz,Arkadaşlarımıda tekrar tebrik ediyorum 4. Turnuvada inş. bende orda olucam bu sefer daha iyi performans göstericez inş. daha iyi çalışıp,son olarak NTTGame ekibine turnuvadan ötürü teşekkürler,umarım turnuvalar sürekli olur...

4. Turnuvaya katılan bütün takımlara başarılar "XGame e-Sports Club"
    (Youtube videomuz güncelleme ile ilgili)
    (XGame vs NTTGame Uxmal xploder 16-0 video)
    (G36K tanıtım ve oynanış videosu)

Banned
    Class
    Priest
    Race
    Karus
    Mod z clanının ilk defa yenildiğini goruyorum normalde kımse yenemez
    Not: turnuvada hile yok ondan mı acaba

Senior Member Mikadoxs's Avatar
    Nickname
    Mikadoxs
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    TerriTory
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Xgameyi tebrik ediyorum hakettiler biz onlar kadar hazırlanmadık işin gerçeği , biz evde topluca muhabbet edip eğlenirken onlar antreman yapıyolardı tamamen normal bi klan vs atarmış gibi çıktık oraya herkes bireysel oyununu oynadı ek olarak 4. Turnuvada o masaları biraz daha büyütürlerse seviniriz malum düşük hassasiyetle oynuyoruz 10 20 kere yanımızdaki arkadasın klavyesine çarpıyodu mouse

Quote Originally Posted by Mikadoxs View Post
    Xgameyi tebrik ediyorum hakettiler biz onlar kadar hazırlanmadık işin gerçeği , biz evde topluca muhabbet edip eğlenirken onlar antreman yapıyolardı tamamen normal bi klan vs atarmış gibi çıktık oraya herkes bireysel oyununu oynadı ek olarak 4. Turnuvada o masaları biraz daha büyütürlerse seviniriz malum düşük hassasiyetle oynuyoruz 10 20 kere yanımızdaki arkadasın klavyesine çarpıyodu mouse
    Teşekkür ederim dostum bende sizi tebrik ederim güzel bir maç oldu 2 takımında esikleri vardı bizde sorunlar yaşadık sizde. Sizin içinde ders olmuş oldu birdaki turnuvada umarım daha iyi hazırlanır antreman yapar tam takır karşımıza cıkarsınız. Öz eleştiri yapmak gerekirse takımım adına Offline ve Online kadromuz farklı olduğu için taktiksel olarak haritalarda sorunlar yaşadık. Sizin takımda gorduğum sorun ise oyuncularınız bazıları beklenen performansın cok altında oynadı.Oflline bir ortam heyacan her 2 takımdada vardı soylemiş olduğun mazeretler gecerli olmasın diye eşit şartlar altında oynandı turnuva aynı ekipman aynı masalar aynı kulaklıklar aynı durum fark eden birşey yok birdaki turnuvada daha guzel hazırlanmanız gerektiğini anlamış oldunuz eleştrim belki biraz sert gelmiş olabilir fakat yanlış anlama beklenin altında performans gostermiş olman bizim değil senin hazırlıksız olmandan kaynaklıdır iyi forumlar.

Member JNImaskeR's Avatar
    Nickname
    JNImaskeR
    Clan
    JeryzNowka
    ne güzelde açıklamış biz ş...tık sıvıyoruz diye halbuki kimse açıklama beklemezken ne garip

Member CrusherTR's Avatar
    Nickname
    CrusherTR
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    XGame eSports Club
    Server
    KO -> Athena
    Race
    El-Morad
    Mustafa kardeşim tebrikler iyi oyun çıkardınız ancak hazırlanmadık kısmına pek katılamıyorum. Bizim clan sisteminde 950 maçımız varken sizin binlerce maçınız var bunların hepsi hazırlıktır ve biz gameekstrada 1 kere bootcamp yaptık bunun dışında turnuvadan önceki 2 gün oyuna giriş yapmadık clan maçları için bizde istanbulda eğlendik gezdik ve bunların yanı sıra sizinde facebook platformunda sen olmasanda takımınızın geri kalan bir çok oyuncusunun gameekstrada birlikte oynayıp hazırlandıklarının fotograflarına tanık olduk. Her takıma yeticek hazırlık farklıdır haliyle bize 1 gün bootcamp ve clan sistemindeki maçlarımız yeterli gelmiş size binlerce maç ve gameekstra yetmemiş olabilir bir dahakine inşallah daha güzel hazırlanırsınız ve daha çekişmeli maçlar izletiriz izleyicilere..

Ekipmanlardan memnunduk ancak Mustafa'nın haklı oldugu bir nokta onlar gibi bizde düşük hassasiyetle oynuyoruz ve mouse alanları bizede yetmedi umarım bır sonraki turnuvada bunu göz önünde bulundurarak bir iyileştirme yapacaklardır.. Bizde çok sorun yaşadık sırf bu nedenden round kaybettiğimiz oldu bir kaç sefer..

Turnuvaya katılan herkesin başarılarının devamını diliyorum..

Senior Member Mikadoxs's Avatar
    Nickname
    Mikadoxs
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    TerriTory
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by SQUIIB View Post
    kardeş makro kullanmanıza izin verdiler daha neyin tatavası bu ayrıca antreman yasak diye de birşey yoktu gidip eğlenip muhabbet edeceğinize antreman yapsaydınız
    Makro kullanmamıza izin falan vermediler verseler dahi bizim offline kadromuz turnuvanın başından sonuna kadar makrosuz oynadı ancak orda mousenin driverinde yaptığımız ayarlar dpi ve polling rate üzerineydi makroyla falan ilgisi yok ntt gamedeki arkadaşlar bizzat tek tek kontrolde ettiler sağolsunlar bu arada eğlenip muhabbet edeceğinize antreman yapsaydınız demişsin biz turnuvalarda kendimizi sırf 1. olalım diye gece gündüz antreman yapıp kasmıyoruz sonuçta oyun bu amaç eğlenmek orda olan arkadaslarda görmüştür zaten el versekte alsakta gülüyorduk güzel bi organizasyon oldu bu arada benim gözümde turnuvanın vuruşuda xgamedeki bi arkadaşın bana ben el başında koşarken o factorydeki deagleyle attığı hs'di ben dahil ordaki izliyenler bile şaşırdı

Senior Member Walker's Avatar
    Nickname
    Walker
    Clan
    NTT Game
    Bütün katılımcılara teşekkür ediyor, dereceye girenleri tebrik ediyorum.
    NTT Game || Phantomers Takımı

''Bizim fikrimiz, görevimiz.''

Member JustWatchDDD's Avatar
    Nickname
    3DQXJ
    Takımımı tebrik ederim. Her zaman XGame eSport Club.
    3DQXJ