Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast
Results 31 to 40 of 41
    Senior Member JeTMaXLeQ's Avatar
    Nickname
    JeTMaXLeO
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    RememberMe
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by DeaconFrosT View Post
    Bir parmak bal sürmek yerine balı kavanozla vermeyi planlıyoruz. Tüm bu gelişmelerin üzerine indirim etkinliğini tekrar geri gelmesi için uğraşıyoruz.
    @DeaconFrost

Gerçekden hayret ediyorum bu kadar oyuncuyu düşünüyorsunuz madem birazda oyuncuların problemleriyle uğraşsaydınız keşke..

Aylarca pelerin atında npt yapıldı bunları yüzlerce kez kanıtları ile birlikte reportladım yarısı ban yedi yarısı ban yemedi satıldı item yapıldı ve şuanda oynanıyor bumu npt karakterlere karşı yaptığınız operasyon?? ilk önce başladığınız işi tam bitirin sayın deaconfrost.Listede hala onlarca npt karakter mevcut araştırın sadece ben size tek tek 30 tane isim verebilirim diez serverinde bulunan npt karakterleri.Benim bu saatten sonra şahsen benim np kasma gibi bi derdim yok listede bu kadar npt karakter olduğu sürece siz etkinlik yapsanız ne yapmasanız ne.Çok iyi hatırlarım 2008 2009 yıllarında 3200 cashi 45 tl ye aldığım günleri hatırlıyorum ve oyunun o zaman en iyi zamanlarıydı.şu an şu oyuna aldığım war preye bile acıyorum değmez emek vermeye..SuperSayajin 2013 yılında soyulan mage karakterim için restorasyon sözü verdi verilen sözler mazide kaldı verilen hiç bir söz tutulmadı supersayajin tarih oldu restorasyon işi tarih oldu..her neyse bi hevesle tekrardan warrior dizelim dedik bilmeden bi item aldık itemler elimizde patladı itemleri yapımcı firmanın sildiğini bu itemlerin illegal yollar ile servere giriş yapıldığını söylediniz hatırlatırım bu itemleride yapımcı firma sattı satmasına müsaade etti suçu kendinizde aramak yerine oyuncularda aradınız her zaman olduğu gibi tabi giren oyuncuya girdi herneyse bunada eywallah dedik.TBL kalktı dediniz tabi kalkan bişi yok sadece sözde kalktı hala fail yemeyen priestler koşarak heal atan pirestler uzakdan rez basan priestler uzakdan vuran warriorlar hp mp aynı anda basan rogueler kaynıyo ortalık herneyse bunada eyvallah dedik.Steam Steam diye milleti kandırdınız aylarca oyuncuları salak yerine koydunuz sonrada telafi olarak şunu yapıyoruz bunu yapıyoruz diyorsunuz Söyleceklerimi sakın yanlış anlamayın siz 40 taklada atsanız böyle bi yapımcı firma olduğu sürece her gün oyuncu kaybetmeye mahkumsunuz yapımcı firma kendi cebinden başka hiç birşeyi düşünmüyor tek amaç para kazanmak şunu söyleyebilirim yapımcı firma bu mantıkla devam ettiği sürece bu oyunun en güzel zamanlarında oynamış 2005 2010 yılındaki playerleri hiç bir zaman geri kazanamayacaksınız ve her gün oyuncu kaybediceksiniz...
    Last edited by JeTMaXLeQ; 01-21-2016 at 01:27 PM.
    RememberMe

Junior Member
    Quote Originally Posted by KANveRUH View Post
    Sadece haftasonu olmasi biraz kötü olmus. 2gün kisa bir süre biraz daha uzun olsaydi oyuncular icin daha iyi olabilirdi.
    Katılıyorum.

Senior Member BuD4Ne's Avatar
    Race
    El-Morad
    Event güzel, fikir güzel, lakin bu firsati suistimal etmek için birbiriyle yarışacak trenler.
    gözden kaçacak 1-2 saat içerisinde base ve ardreamın sakin saatlerinde 4 tren girip char başına milyonlarca NP yi kasıp kayıplara karışabilir..
    eğer NP event ler kalıcı olacaksa, maalesef sadece premium kullanıcıların NP alacağı şekilde düzenlenmesi gerek.
    "A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer."

Bruce Lee

Senior Member ErrorMacro's Avatar
    TBL bitmedi mi?
    -We are Many, You are but One!

Banned
    Nickname
    WithMeForever
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by JeTMaXLeQ View Post

@DeaconFrost

Gerçekden hayret ediyorum bu kadar oyuncuyu düşünüyorsunuz madem birazda oyuncuların problemleriyle uğraşsaydınız keşke..

Aylarca pelerin atında npt yapıldı bunları yüzlerce kez kanıtları ile birlikte reportladım yarısı ban yedi yarısı ban yemedi satıldı item yapıldı ve şuanda oynanıyor bumu npt karakterlere karşı yaptığınız operasyon?? ilk önce başladığınız işi tam bitirin sayın deaconfrost.Listede hala onlarca npt karakter mevcut araştırın sadece ben size tek tek 30 tane isim verebilirim diez serverinde bulunan npt karakterleri.Benim bu saatten sonra şahsen benim np kasma gibi bi derdim yok listede bu kadar npt karakter olduğu sürece siz etkinlik yapsanız ne yapmasanız ne.Çok iyi hatırlarım 2008 2009 yıllarında 3200 cashi 45 tl ye aldığım günleri hatırlıyorum ve oyunun o zaman en iyi zamanlarıydı.şu an şu oyuna aldığım war preye bile acıyorum değmez emek vermeye..SuperSayajin 2013 yılında soyulan mage karakterim için restorasyon sözü verdi verilen sözler mazide kaldı verilen hiç bir söz tutulmadı supersayajin tarih oldu restorasyon işi tarih oldu..her neyse bi hevesle tekrardan warrior dizelim dedik bilmeden bi item aldık itemler elimizde patladı itemleri yapımcı firmanın sildiğini bu itemlerin illegal yollar ile servere giriş yapıldığını söylediniz hatırlatırım bu itemleride yapımcı firma sattı satmasına müsaade etti suçu kendinizde aramak yerine oyuncularda aradınız her zaman olduğu gibi tabi giren oyuncuya girdi herneyse bunada eywallah dedik.TBL kalktı dediniz tabi kalkan bişi yok sadece sözde kalktı hala fail yemeyen priestler koşarak heal atan pirestler uzakdan rez basan priestler uzakdan vuran warriorlar hp mp aynı anda basan rogueler kaynıyo ortalık herneyse bunada eyvallah dedik.Steam Steam diye milleti kandırdınız aylarca oyuncuları salak yerine koydunuz sonrada telafi olarak şunu yapıyoruz bunu yapıyoruz diyorsunuz Söyleceklerimi sakın yanlış anlamayın siz 40 taklada atsanız böyle bi yapımcı firma olduğu sürece her gün oyuncu kaybetmeye mahkumsunuz yapımcı firma kendi cebinden başka hiç birşeyi düşünmüyor tek amaç para kazanmak şunu söyleyebilirim yapımcı firma bu mantıkla devam ettiği sürece bu oyunun en güzel zamanlarında oynamış 2005 2010 yılındaki playerleri hiç bir zaman geri kazanamayacaksınız ve her gün oyuncu kaybediceksiniz...
    Katılıyorum söylediklerine sonuna kadar haklısın zaten oyuncu kaybetmeseydi sürekli server birleşimi yapılmazdı.

Senior Member Pe0ple's Avatar
    Nickname
    People
    Class
    Priest
    Clan
    GUNES
    Server
    Gordion
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by DeaconFrosT View Post
    Planımız her hafta sonu düzenli olarak NP Etkinliklerini gerçekleştirmek yönünde.
    Pk alanlarının bu tür etkinliklere ihtiyacı var,aksi takdirde sadece akşamları bir iki saat hareketlilik yaşıyor sonrasında boşalıyor,bu durumun bir diğer etkiside pus fiyatlarının pahalı olması oyuncular scroll kullanmaktan kacar oldu bu fiyatlarla haklılarda,zira en keyifli pklar scroll ile atılıyor malum eski sunuculardada scrollsuz pk atmak imkansıza yakın,kalıcı bir indirimin gelmesi dileğiyle.

Banned
    Nickname
    WithMeForever
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Şuan sc fiyatları ve pus eşyası fiyatları ucuz gibi ama GB nin pahalı olması yüzünden. Gb tekrar ucuzlayınca artacak bu fiyatlar o yüzden pus indirimi kalıcı olmalı.

Junior Member
    Ah bide AÖF sınavları olanları düşünseydiniz

Junior Member
    sorun giderildi pardon.

Senior Member
    Yaptığınız event aof sınavlarına denk geldi.
    Bunun yerine kısıtlı meat dumping verseydiniz daha makbule geçerdi.
    Presiz np kasanlar oyunda bir hayli çok preliler 3 katımızdan fazla np kasiyor.