Page 10 of 10 FirstFirst ... 8910
Results 91 to 96 of 96
    Senior Member HavaliBaal's Avatar
    Quote Originally Posted by Hurbieee444 View Post
    Sor demedimki zaten.Canım istedi girdim, canım istemedi okumadım, canım istedi konu başlığına cevap yazdım, kapiş? evet çok zor.
    Bende sana diyorum şimdi senin yorumuna göre bana soracaksın demedim kimseye demiyorumda öyle bi hakkımda yok zaten senin hakkının ve haddinin olmadığı gibi.Canım ister yazarım canım ister çizerim canım ister silerim canım ister bazılarının nasırına basarım..

Ben öyle çingene ağzıyla söylenen kapiş gibi abes kelimeler kullanmam.Sana iade edeyim kullanan birine yazarsın..

Senior Member Fauwk's Avatar
    Merhaba,

İkili diyaloglarda bulunurken karşınızdaki kişininde bir insan olduğunu unutmayın. Konu içerisinde Forum kurallarına aykırı olarak hareket eden kişiler için bu yazdığım genel bir uyarıdır. Dikkate alınmaması takdirde forum hesaplarınız hakkında işlemler yapılacaktır.

Saygı ve sevgi ortamını lütfen kaybetmeyelim.

Member
    Server
    KO -> Midgard
    Quote Originally Posted by Fauwk View Post
    Merhaba,

İkili diyaloglarda bulunurken karşınızdaki kişininde bir insan olduğunu unutmayın. Konu içerisinde Forum kurallarına aykırı olarak hareket eden kişiler için bu yazdığım genel bir uyarıdır. Dikkate alınmaması takdirde forum hesaplarınız hakkında işlemler yapılacaktır.

Saygı ve sevgi ortamını lütfen kaybetmeyelim.
    usko oyuncularına karşı yapılan bir haksızlıktır ve bu kesndir adamlar ne demiştir knight online steamda demiştir bunu neden demiştir oy toplamak için demiştir
    ama deseydiki knight online steama yeni server ve farklı bir clientle girecek uskoda oynayan hiç kimse steamın sunduğu hizmetten faydalanamayacak
    ama faydalanmak isterseniz yıllarca emek verip adeta bir evlat gibi baktığınız çarlarınızı bırakıp steam sunucusundan 0 dan başlaya bilrsiniz deseydi kaç kişi giderde 5 dolar yükleyip oy kullanırdı.bunu bu şekilde söylemediği için konudan haberi olan bizim yetkili olarak bildiğimiz türklerde dahil aldatmıştır
    bu sorumluluğu birinin alıp usko playerinden özür dileyip yolumuza devam etmemizdir
    söylemeden edemicem bazıları hesabı banlana banlana nasıl banlatmaması gerektiğini zor da olsa öğrenmiş kendisini tebrik eder başarılarının forum modluğuna ulaştıktan sonrada devam etmesini dilerim uskodaki tüm legal haysiyetli şerefli hakkının yendiği yerde hakkını arayan arkadaşlara saygılarımı sunarım
    ALLAHA EMANET OLUN

Quote Originally Posted by Klara View Post
    usko oyuncularına karşı yapılan bir haksızlıktır ve bu kesndir adamlar ne demiştir knight online steamda demiştir bunu neden demiştir oy toplamak için demiştir
    ama deseydiki knight online steama yeni server ve farklı bir clientle girecek uskoda oynayan hiç kimse steamın sunduğu hizmetten faydalanamayacak
    ama faydalanmak isterseniz yıllarca emek verip adeta bir evlat gibi baktığınız çarlarınızı bırakıp steam sunucusundan 0 dan başlaya bilrsiniz deseydi kaç kişi giderde 5 dolar yükleyip oy kullanırdı.bunu bu şekilde söylemediği için konudan haberi olan bizim yetkili olarak bildiğimiz türklerde dahil aldatmıştır
    bu sorumluluğu birinin alıp usko playerinden özür dileyip yolumuza devam etmemizdir
    söylemeden edemicem bazıları hesabı banlana banlana nasıl banlatmaması gerektiğini zor da olsa öğrenmiş kendisini tebrik eder başarılarının forum modluğuna ulaştıktan sonrada devam etmesini dilerim uskodaki tüm legal haysiyetli şerefli hakkının yendiği yerde hakkını arayan arkadaşlara saygılarımı sunarım
    ALLAHA EMANET OLUN
    Knight Online steam'da konusu açıldığında eski sunucular entegre edilmeyecek denilmedi belirtilmedi.Bu doğru fakat sunucular steam üzerinden oyun hayatına devam edecek diye bir yorumda olmadı yetkililerden.

Ya test ettiler ölçtüler tarttılar biçtiler sunucuların entegre edilmesinde sıkıntı yaşadılar kendileride bilmiyordu ya da entegre mümkündü fakat başka sebepleri vardı başka çözüm aradılar.

Sonuç olarak burda bildiri yapsalardı yeni sunucuyu steamda oynamak istermisiniz diye şimdiki oy oranından farklı bir sonuç çıkma olasılığa muamma.

Zira oy verenlerin bir kısmı npoints ödülü için bir kısmı orda oynamak için her halukarda oy verecekti.

http://forum.nttgame.com/forum/showt...#axzz3xJeyhP00

Ödüller teslim edilmiş ve süreç başlamış sonuca varılmış.

Yeni sunucu ha uskoda açılmış ha steam da geçecek adam her halukarda geçecek.

Şu anki sistemde bir değişiklik bir eksilme yok +++ olarak steamda oynama fırsatı veriliyor insanlara.

isteyen burda kalır isteyen orda oynar kimsenin kimseyi zorladığı yok bu çekememezliğin başka sebepleri olabilirmi?

Member
    Server
    KO -> Midgard
    Sen sürekli insanlari 2 tartişmaya sokuyorsun başka bir sebeb var evet hala anlamadiğin aldatilmişlik
    ve steamin hizmetlerinden mahrum kalma
    AYRICA SEN VE BEN BU KONUYU YA ŞÖYLE OLDU YA BÖYLE OLDU VARSAYIMLARI ÜZERİNDEN KONUŞABİLİRİZ İSTEDİĞİM ŞEY BER YETKİLİNİN ÖZÜR DİLEYİP YOLUMUZA DEVAM EDİLMESİ
    BU,EN SUAN USKOYU AKTİF OYNUYORUM AMA SUANKİ TABLODA BIRAKIRMIYIM USKOYU HAYIR YENİ SERVER İSTEYEN ARKDAŞLARA HAYIRLI OLSUN OYUNA DÖNMEK İSTEYENLERDE HAYIRLI OLSUN US KODA OYNAYANLARDA SEVERLERİNDE DEVAM ETSİN YAPACAK BİŞİ YOK
    Last edited by Klara; 01-15-2016 at 09:01 PM.

Quote Originally Posted by Klara View Post
    Sen sürekli insanlari 2 tartişmaya sokuyorsun başka bir sebeb var evet hala anlamadiğin aldatilmişlik
    ve steamin hizmetlerinden mahrum kalma
    AYRICA SEN VE BEN BU KONUYU YA ŞÖYLE OLDU YA BÖYLE OLDU VARSAYIMLARI ÜZERİNDEN KONUŞABİLİRİZ İSTEDİĞİM ŞEY BER YETKİLİNİN ÖZÜR DİLEYİP YOLUMUZA DEVAM EDİLMESİ
    BU,EN SUAN USKOYU AKTİF OYNUYORUM AMA SUANKİ TABLODA BIRAKIRMIYIM USKOYU HAYIR YENİ SERVER İSTEYEN ARKDAŞLARA HAYIRLI OLSUN OYUNA DÖNMEK İSTEYENLERDE HAYIRLI OLSUN US KODA OYNAYANLARDA SEVERLERİNDE DEVAM ETSİN YAPACAK BİŞİ YOK
    Her hangi bir mahrumiyet yok açar bir hesap oynarsın.Açılacak sunucuda hazır hesapla geçen yokki sen geride kalıpta mahrum olasın.Oraya geçecek veya oynayacak kişilerin neredeyse hepsinin uskoda hesabı var senin yorumuna göre herkes mahrum kalmış..