Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13
    Junior Member

Hesap aktivasyon

öncelikle konunun yeri burasimi bilmiyorum. Fakat ticket atmak için para yüklememi istiyor sistem. 2 gündür aktivasyon e postasini gönderiyorum gelen link çalişmiyor. Bi el atabilirseniz sevinirim. Para istenmeside ne alakadir yahu oyun bozuk parasini verene sağlam vermeyene demo mu? Dünya çapinda online oyun kitlesi olarak türkiyeyi temsil etmeye aday bi ekip olarak 3 d çizim yapip 20 sene önceki bi oyun motorunu bile yazamayip satin aliyorsunuz eywallahda aktivasyon motoru be kardeşim lise 2 de öğretiyorlar cok vasat bir durum....

Senior Member Fauwk's Avatar
    Merhaba,

Şuan için kontrol ettiğimde hesap aktivasyon işleminde herhangi bir sorun gözükmemektedir. Kullanmış olduğunuz mail uzantısı ile ilgili bir problem yaşıyor olabilirsiniz. Lütfen farklı uzantılara ait mail hesapları oluşturarak tekrar deneyiniz.

Junior Member
    yeni bir mail oluşturdum. kodu gönderdi kod çalıştıda ama ne hikmettirki şimdide diyorki aktivasyon yapabilmek için kayıt olmalısınız . kayıt ola tıklarsamda bu hesap zaten kayıtlı diyecek buna "loop" yani sonsuz döngü denir. bu hatayı ilk defa do döngüsü kullanırken yapmıştım farkettiğimden bu yana 7 yıl geçti hiç loop yaratacak programlar yazmadım. bakın allah muhammed aşkına bu kayıt motorunu kime yazdırdıysanız diyeceğimde metinlerin ingilizce olduğundan ve bu kadar hata bulundugundan ücretsiz scriptlerle oluşturulduğu kesin lütfen çözün şu sorunumuda oyunumu oynayın ilerleyen günlerde güevenle powerup storeden alışveriş yapmaya başlayayimda paramız yabancıya gitmesin

Senior Member Fauwk's Avatar
    Acaba farklı adımlar mı atıyoruz? Hata olmayan bir durumda sistemden kaynaklanan bir hatanın olduğunu kurgulamanız ve farklı sözler sarf etmeniz gülünç bir ortam yaratmaktadır.

Üyelik ve aktivasyon sonrasında herhangi bir sorun yaşamıyorum. Görseller alt kısımdadır. Yardımcı konu bkz, [Rehber] Kayıt Olma ve İstemci Kurulum İşlemleri

İyi geceler !

Junior Member

oyuna kayıtlıyım. oyun oynuyorum. sadece merchant acamiyorum. e postama gelen akvtivasyonalr calismiiyordu. e postam güncelledim şimdide bu hatayı veriyor. tek istedigim merchant ve trade özelligimi kullanabilmek. oyuna kayıt olmayı öğrettiginiz için teşekkürler fakat sorunum bu değil hesabı aktive etmek icin kayıtlı olmallıyım fakat oyun bana hem kayıtlısın diyor hemde aktive icin kayıt olman lazim diyor anlatabildimmi acaba?

Junior Member
    acaba biri bu sorunla ilgilenebilecekmi?

Junior Member
    heeey kac gün oldu simdide kod çalışmıyor bir bakarmısınız lütfen dilerseniz yöneticielre hesap e posta ve giriş bligilerini ileteyim biz çok salagız galiba siz cok zekii yetkililer bi yapiversin madem

Senior Member
    Quote Originally Posted by alperrr93 View Post
    heeey kac gün oldu simdide kod çalışmıyor bir bakarmısınız lütfen dilerseniz yöneticielre hesap e posta ve giriş bligilerini ileteyim biz çok salagız galiba siz cok zekii yetkililer bi yapiversin madem
    aga kusura bakma çünkü 5 dakka önce hesap açtım çerezleri sil başka gezginde dene chrome firefox internet explorer alayında dene
    Last edited by Daeso; 01-18-2016 at 02:25 AM.

Junior Member
    Quote Originally Posted by alperrr93 View Post

oyuna kayıtlıyım. oyun oynuyorum. sadece merchant acamiyorum. e postama gelen akvtivasyonalr calismiiyordu. e postam güncelledim şimdide bu hatayı veriyor. tek istedigim merchant ve trade özelligimi kullanabilmek. oyuna kayıt olmayı öğrettiginiz için teşekkürler fakat sorunum bu değil hesabı aktive etmek icin kayıtlı olmallıyım fakat oyun bana hem kayıtlısın diyor hemde aktive icin kayıt olman lazim diyor anlatabildimmi acaba?

aynı benim problemim bir sonuç elde ettinizmi acaba ?

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Ayk1707 View Post
    aynı benim problemim bir sonuç elde ettinizmi acaba ?
    Tam olarak nasıl bir problem yaşıyorsunuz?