Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 19
    Banned
    Nickname
    JuRouJin
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)

Exclamation Level dergisi promo kodu ile ilgili

Herkeze merhabalar

ben lvl dergisi gidip aldim ancak aldigimda promo kodu yuklemeye calisim ve bu kod daha once kullanilmistir hatasi aldim buyuk ihtimal daha once birisi kodun fotosunu alip cekmiş ve yuklemis ne yapabilirim moderator veya gm daha detayli bir bilgi verirse sevinirim lutfen acil cevabinizi bekliyorum iyi calismalar

Senior Member amyloss's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by KingJuRouJin38 View Post
    Herkeze merhabalar

ben lvl dergisi gidip aldim ancak aldigimda promo kodu yuklemeye calisim ve bu kod daha once kullanilmistir hatasi aldim buyuk ihtimal daha once birisi kodun fotosunu alip cekmiş ve yuklemis ne yapabilirim moderator veya gm daha detayli bir bilgi verirse sevinirim lutfen acil cevabinizi bekliyorum iyi calismalar
    ticket atarak banlatabilirsin heralde.

ama sistem yanlış kişinin banlanması vs normalde yeni kod gönderilmeli diye düsünüyorum.

Banned
    Nickname
    JuRouJin
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by amyloss View Post
    ticket atarak banlatabilirsin heralde.

ama sistem yanlış kişinin banlanması vs normalde yeni kod gönderilmeli diye düsünüyorum.
    banlatsam ne olucak 10 tl gitti tamam dergiyi aldıkta promo koddan olduk daha detaylı bılgılerı beklıyorum gm ve moderatorlerden

Senior Member :JonSnow:'s Avatar
    Konu hakkında müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Mağduriyetiniz büyük ihtimal giderilecektir.

Banned
    Nickname
    JuRouJin
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    nasıl gıderılecek mesela snow aldıgım kod kullana kısı banlanıcak mı veya yenı kod mu verılıcek ne olucak ?

Senior Member :JonSnow:'s Avatar
    Bu konu hakkında tam olarak bilgi sahibi değilim lakin müşteri hizmetleri ile iletişime geçmenizi tavsiye ediyorum.

Banned
    Nickname
    JuRouJin
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    tamam tesekkurler daha detaylı bılgı verebılen gm veya moderator varsa beklıyorum

Community Liaison Patheoz's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Merhabalar, bu konu hakkında hızlı bir şekilde destek bölümüne bilet göndermenizi tavsiye ederim.
    Gerekli işlemleri destek bölümü ile iletişime geçerek gerçekleştirebilirsiniz.

Banned
    Nickname
    JuRouJin
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    sayın patheoz destek ekıbıyle ılesıtıme gecıcegım tabıkı ama merak ettıgım tek bısey var bu kodu kullanan arkadas durumu ne olacak ben gıtıtm dergıyı aldım ve kullanılmıs gozuktu yenı kod mu verılecek yoksa arkadas banlanıcak mı bunu ogrenmek ıstıyorum bu netıce sonucunda destek biletimi atıcagım

Member HDRN1905's Avatar
    Nickname
    AstalaV1STAA
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Midgard
    Race
    Karus
    ben 7 Dergi aldım 3 kod kullandım. Kimse k.bakmasın birileri dolaşıp toplamış heralde. Yada çalışan arkadaşlarına dostlarına bu kodu yollatırmış. Hayır buradaki en büyük suç K.bakmasın NTTGAME de. Arkadaşlar promosyon kodunu en arka sayfaya koyup acık halde koymak nedir. Bari bir etiket yapıştırsaydınız da böyle kodun bir başkası tarafından alındığı almadan önce belli olsaydı.

AÇIK ŞEKİLDE DEĞİLDE KAPALI ŞEKİLDE OLSAYDI KEŞKE. KODUN ALINDIĞI YADA ÇALINDIĞI BELLİ OLACAK ŞEKİLDE. BUNU DÜŞÜNEMEMİŞ OLMANIZ NE YAZIKKI SİZİN SUÇUNUZ.

Tags for this Thread