Results 1 to 4 of 4

Red face Cadılar Bayramı Quest Etkinliği hakkında ( Teşekkür ve Rica içerir )

Degerli Knight Online ekibi

Günlük tekrarladıgımız quest gorevının suresının uzatılmasını istiyoruz. Bırcok ınsanın elde edemeyecegı sılah ve armorları sızlerın verdıgı bu sansdan dolayı elde etmekte. Sizden ricam bu uygulamanın suresının uzatılması istiyoruz. ıtem yapmaya gucu olmayan ınsanların 3 gunde 1 defa da olsa topladıkları bu ıtemlerle keyıf aldıklarını ve oyundan tad aldıklarını belırtmek ısterım. Verdıgınız bu sansdan dolayı Siz Değerli Knight Online Ekibine Çok Teşekkür ederım. Ek olarak süreyi uzatırsanızda cok memnun oluruz..

TÜM EKİBE İYİ CALISMALAR İYİ AKSAMLAR DİLERİM.

Olumlu veya olumsuz hic bi yorum yok mu ya

Senior Member Hurbieee444's Avatar
    Class
    Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Kalıcı olsun zaten oyunun dengesine bir etkisi yok, hiç değilse 70 questi yapılıyor arada eziklere de yapılıyor, faydalansınlar.

Edit: Oyuna giriş ekranındaki Notice bölümünde, üst tarafa event dahilinde olanlar, alt tarafa oyuna kalıcı eklenenler-fixlenenler yazılıyor diye biliyorum.Alta yazıldığına göre bu görevler kalıcı zaten.
    Last edited by Hurbieee444; 12-28-2015 at 10:56 AM.
    ''Bu maskenin altında bir yüz var, ancak benim değil.
    Ne altındaki kaslardan daha 'ben'dir o yüz...
    Ne de altındaki kemiklerden.
    Bu maskenin altında etten daha fazlası var.
    Bu maskenin altında bir fikir var!
    Ve fikirler kurşun geçirmez.''

Ya umarim kalici olur niye denilcek olunursa belki ntt game icin bisi ifade etmeyecektir ( yanlis anlasilmasin ) bunlar belirli bi seviyede olunca trina aliniyor basiliyor felan hem pazarci hem oyun yetkililerince iyi olucaktir. Hemde bizler icin

Tags for this Thread