Results 1 to 5 of 5
    Junior Member

Exclamation Paypal Fraud ( Lütfen İlgileniniz )

İyi Günler Dilerim Herkeze

Bilet numarası: GJQ-730-60062

Server: Destan

Karakterim 2-3 aydır blokelidir.Oyun hizmetleri bölümünde ID'min Paypal Fraud ( Dolandırıcılık) adı alında gözükmektedir.Ben Npoint ve Premium alımlarını resmi siteniz olan www.kopazar.com yapmaktayım paypal ile hic bir alakam yoktur ve ayrıca alışveris dahi yapmadım hayatım boyunca ama nttgame paypalda dolandırıclık yaptıgımı ileri sürerek bana ban attı burda magdur benim lütfen ilgileniniz gerek game masterlar gerekse moderatorler bılıyorum forumdan hesap destegı verılememekte ama 2-3 aydır bu sekılde banlıyım tıcket atmamıstım hata duzelır dıye ama gun ıtıbarıyle 24.12.2015 bugun tıcket attım ve beklemekteyim durum anlattıgım gibi durduk yere ban yedim lütfen ilgileniniz o kadar emegim boşa gitsin istemiyorum...

Senior Member :JonSnow:'s Avatar
    Biletiniz üzerinden size gerekli bilgiler verilecektir. Bu süreçte mevcut biletinizi güncellemeden ve yeni bilet gönderimi yapmadan bekleyiniz.

Junior Member
    Sizi gayet iyi anlıyorum tickete güncellemeden beklicem ama neden böyle bir sorunla karşılaştım neden 3 aydır banlıyım illegal bir işlemim yok gayet oyun kurallarına uyan bir userim çok üzücü ve emeklerim hep çöpe gitti ve hayal kırıklıgı yaşıyorum lütfen beni anlayın ve daha net cevaplar bekliyorum sizden

Senior Member
    Nickname
    WoodMaiaRue
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Nationalitys
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    Karus
    Neden ticket için 3 ay bekledğiniz insanın kafasında soru işaretleri bırakıyor.

Banned
    Nickname
    JuRouJin
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    ıslerım vardı ve ayrıca anlamsız yere ban yedım telafı edılır dıye ustune dusmedım sebebı budur ban yeryemez ayrıca tıcket atılacak dıye bır kaide yok yani

Tags for this Thread