Results 1 to 8 of 8
    Junior Member

Angry Hapis Görevini Yapmama Rağmen Cıkamıyorum Buglu

Beyler görevi yaptım sonra destroy falan yazdı sticki çöpe attım gorewi yine veremiyorum gorevi tamamladm ama kaldım hapiste. Allah kitaba peygambere yemin olsun bu 3. girişim ilkinde yeni başlamıştım msn koxp acmıstım o yuzden girmiş olabilirm. 2. ve bu son girşimde tekrar yemin olsun ki genie kullanmama rağmen girdim. Birkez bir koxp kurmadım ama atıyorlar acımıyorlar. Ticketlar atıyorum ama boşa ticket falan kendinizi yormayın gram hesaba almıyorlar. Gm ler sanırım hapse giren adam başı para kazanıyolar. Canları sıkılınca ben hapisteyim. Şimdi de görevi yapmama rağmen hapisten cıkamıyorum bi insanı oyundan nefret ettirip bıraktırmak için daha ne yapılsın ki? ring yapıp satcam charı bi cıkabilsem ama cıkamıyorum tüm yolları kapattılar. Ticketlar cevapsız artık 30 tl lik cashleri bayılmakla da olmuyor. Üzerimde gayrımenkul yok ki üstlerine yapayım :@ Kul hakkı ya helal olmasın hakkım

Junior Member
    http://hizliresim.com/1MmQg1 alın alın canımı da alın

Senior Member ShadowChaser's Avatar
    Konunuzu yarın gün içerisinde karakteriniz oyundayken güncellerseniz kontrol edilmesini sağlayabiliriz.

Senior Member 4rmy's Avatar
    Nickname
    4rmy
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Turkiye
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ShadowChaser View Post
    Konunuzu yarın gün içerisinde karakteriniz oyundayken güncellerseniz kontrol edilmesini sağlayabiliriz.
    evet sayın moderator hapiste sorun var 1 kaç arkadaşta aynı dertten muzdarip oyunu bırakma derecesine geldi ve sinirli birazdaha dikkat ve sag duyulu olaya cagırıyorum sizleri biz bu parayı bedava kazanmıyoruz emek veriyoruz sizde userinize emek verin sahip cıkın dertlerine ortak olun ..

Junior Member
    Merhaba. bende oyuna 10 yil kadarara vermistim. 1 hafta once basladim. oyun cok sacma bir hal almis.ben kesinlikle yasakli ve illegal bir program kullanmiyorum bundan emin olabilirsiniz ve geekli denetimi yapabilirsiniz. lakin dun 60 lvl oldum bor party de okcu olarak exp kasiyordum. ve birde kendimi worms larin keconlarin vs ezik yaratiklarin oldugu bir yerde buldum. dedim oyunun 60 olunca bir eventi sanirim. sonra yaratiklar olmuyor ve bir gariplik oldugunu godum biraz arstirinca hapishane oldugunu anladim. ey GM ler ben hicbir kabahat yapmamisken orda ne isim var. kabahatim oyuna donmek mi yoksa durustce oyun oynamak mi nedir acaba. ustelik hapishanedeki kobal mi ne adam sopa filan vermiyor bugda mi artik bilmiyorum 2 gundur ara ara giriyorum yok sopayi vermiyorki yaratiklari keseyim. bu sikintiya bir care bulurmusunuz haksiz yere oraya girmisim ve ordan cikamiyorum ?

Senior Member 4rmy's Avatar
    Nickname
    4rmy
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Turkiye
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Tolga1978 View Post
    Merhaba. bende oyuna 10 yil kadarara vermistim. 1 hafta once basladim. oyun cok sacma bir hal almis.ben kesinlikle yasakli ve illegal bir program kullanmiyorum bundan emin olabilirsiniz ve geekli denetimi yapabilirsiniz. lakin dun 60 lvl oldum bor party de okcu olarak exp kasiyordum. ve birde kendimi worms larin keconlarin vs ezik yaratiklarin oldugu bir yerde buldum. dedim oyunun 60 olunca bir eventi sanirim. sonra yaratiklar olmuyor ve bir gariplik oldugunu godum biraz arstirinca hapishane oldugunu anladim. ey GM ler ben hicbir kabahat yapmamisken orda ne isim var. kabahatim oyuna donmek mi yoksa durustce oyun oynamak mi nedir acaba. ustelik hapishanedeki kobal mi ne adam sopa filan vermiyor bugda mi artik bilmiyorum 2 gundur ara ara giriyorum yok sopayi vermiyorki yaratiklari keseyim. bu sikintiya bir care bulurmusunuz haksiz yere oraya girmisim ve ordan cikamiyorum ?
    orası hapis kardeşim sen msn macro kurmussun 10 sene dediğine gore bilgin olsun msn kurmak yasak genie bot olmadan charını macroya bırakamassın.. suc artık

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    hep orda kalın ne guzel bence cozulmesede olur

Junior Member
    arkadaslar bildiğin kadarıyla hapse atılan kişi npcden görevi alıp yaratıkları stickle kestikten sonra görevi verir ve ordan kurtulur ama sticki sizden geri alır siz çöpe atıyorsunuz npc bunu kabul ediyor ama sizden stickide istiyor