Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 14
    Junior Member

Bugün oyuna yeniden başlayacak olsanız hangi serveri seçerdiniz?

Arkadaşlar pvp serverlardan bıktım oyuna başlamak istiyorum hangi serverda başlamalıyım sizce?

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    gordion tabii ki..nedenine gelince ares ve diez gibi +10 itemlar 5-6 gb gibi komik paralara pazarda değil sınırlı sayıda +9 item pazarda..+10 shard 800 tl falan +10 krowaz yok..serverda 1,5 set +9 kro set var..cz aşırı derecede kalabalık harika bir ortam var..her gün daha kalablık oluyor server..yeni serverlar gibi de bazı insanların el koyduğu yönettiği bir yer de değil rekabet son derece yüksek..yani bekleriz seni de..

Junior Member
    Ardream oynamayı düşünüyorum Gordion ardream için de uygun mudur?

Junior Member
    Quote Originally Posted by xwaa View Post
    gordion tabii ki..nedenine gelince ares ve diez gibi +10 itemlar 5-6 gb gibi komik paralara pazarda değil sınırlı sayıda +9 item pazarda..+10 shard 800 tl falan +10 krowaz yok..serverda 1,5 set +9 kro set var..cz aşırı derecede kalabalık harika bir ortam var..her gün daha kalablık oluyor server..yeni serverlar gibi de bazı insanların el koyduğu yönettiği bir yer de değil rekabet son derece yüksek..yani bekleriz seni de..
    Teşekkürler yorum için bu arada

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by ReallyUAre View Post
    Ardream oynamayı düşünüyorum Gordion ardream için de uygun mudur?
    tabii ki uygun ama cz kadar kalabalık dersem yalan olur..orası da hareketli ama güzel clanlar var.

Junior Member
    Eyvallah sağol araştırayım bari orayı

Senior Member BabiliDeSouza's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Midgard
    Race
    El-Morad
    midgard'dayım yine midgard'da başlardım. ancak, "oyun" yeniden başlayacak olsa, diez'e geçerdim.

Junior Member
    Quote Originally Posted by BabiliDeSouza View Post
    midgard'dayım yine midgard'da başlardım. ancak, "oyun" yeniden başlayacak olsa, diez'e geçerdim.
    Sebebi ne peki midgard seçmenin

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Ares sunucusu için kalıplaşmış bir +10 olayı var ancak en canlı pk ortamı bu sunucudadır. PK benim işim diyorsanız kesinlikle Ares ama ben madenle uğraşırım, ticaret yaparım derseniz bu konuda forumdaki üyelerin tavsiyelerini alabilirsiniz.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Junior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Ares sunucusu için kalıplaşmış bir +10 olayı var ancak en canlı pk ortamı bu sunucudadır. PK benim işim diyorsanız kesinlikle Ares ama ben madenle uğraşırım, ticaret yaparım derseniz bu konuda forumdaki üyelerin tavsiyelerini alabilirsiniz.
    Ardreamda pk kovalamak istiyorum sürekli ama yüksek meblağlar ödeyipte bunu yapabilmek de istemiyorum açıkçası. Öyle yüksek paralar vermeden oynanır mı ki Areste ayrıca ben pathosta oynarken eskiden arese girebilmek presiz hayaldi şuan presiz asla girilmez sanırım