Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 20 of 20
    Junior Member
    Bence önce bir boy abdesti almayı denemelisin sonrasında sıkıntıların geçecektir.

Senior Member
    Infractions
    0/1 (3)
    Quote Originally Posted by KimDediBunu View Post
    Bence önce bir boy abdesti almayı denemelisin sonrasında sıkıntıların geçecektir.
    Sen de Cıddı Konuları Trollememen Gerektıgını Ogreneceksın... Ondan Sonra Foruma Gırersın...!!!

Senior Member
    Class
    Mage
    Server
    Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by KimDediBunu View Post
    Sen ve senin gibilerin bu foruma dahi alınmaması gerekiyor. Burası Knight Online'nin resmi forum sitesidir. Senin takıldığın diğer sitelere benzemez. Biraz ciddiyet lütfen..!

Junior Member
    Öncelikle son kapıya gelmeden önce silah yanacağı için mutlaka ama mutlaka town çekip rpr yaptıracaksın. Haritanın içinde town çekince en başa geliyosun. Üç tane NPCnin olduğu ilk başladığın yere. Sundrieste tamir ettirip ardından light feetle koşturacan. O harita karlı haritaya göre daha uzun sürüyor.Zamanın yetmiyorsa yaratıkların bi kısmını atlamalısın. Ben öyle yapıyodum o levellerde. Esas olarak Exp için girdiğim için şu anda(71 lvl) tüm ama tüm yaratıkları öldürüyorum. Bendede sendeki yay var. O laonbelisk mi nedir ona 5 li ok atmakla hiç uğraşma. Sadece 1 tanesi değiyor. Biraz uzağından arc shot, shadow hunter ve her dolduğunda counter strike kullanacaksın. Biraz uzun sürüyor. Aslında bayağı uzun sürüyor ama mutlaka kesiyosun. Sadec arch shotla bile kesersin o levelde. Dediğim gibi yaratıkların bir kısmını atla. Silahın mutlaka tamir edilmiş olmalı yoksa yarısı kadar atıyo. Bide tabiiki wolfu asla unutma. MS ye girmeden öncede silahını mutlaka rpr ettir, ok, wolf, hp ve mana potların, tamir paran hepsi yeterli miktarda olsun. İçeride vakit kaybetmemen için.
    İron Bow da olsa uzun sürüyor bu arada. Çok muazzam bi fark yok. Emin olun yok. Diğer karlı haritadaki boss kolay.

Banned
    Arkadaşın dediği şey kule gibi bi bos yaratığı var 5li ok 1 tane damage atıyor kesmeye çalışınca baya uzun sürüyor.73 levele kadar çıkıyor 2 harita çıkıyor o levelde birinde sorun var çöl gibi olan haritada. Sorunun bildirildiğini bile sanmıyorum. Bu yüzden video alıp bug konusuna yazabilirsen çözümü daha hızlı olur.
    Last edited by PoPiBu; 12-07-2015 at 12:03 PM.

Senior Member
    Infractions
    0/1 (3)
    Quote Originally Posted by Thracian26 View Post
    Öncelikle son kapıya gelmeden önce silah yanacağı için mutlaka ama mutlaka town çekip rpr yaptıracaksın. Haritanın içinde town çekince en başa geliyosun. Üç tane NPCnin olduğu ilk başladığın yere. Sundrieste tamir ettirip ardından light feetle koşturacan. O harita karlı haritaya göre daha uzun sürüyor.Zamanın yetmiyorsa yaratıkların bi kısmını atlamalısın. Ben öyle yapıyodum o levellerde. Esas olarak Exp için girdiğim için şu anda(71 lvl) tüm ama tüm yaratıkları öldürüyorum. Bendede sendeki yay var. O laonbelisk mi nedir ona 5 li ok atmakla hiç uğraşma. Sadece 1 tanesi değiyor. Biraz uzağından arc shot, shadow hunter ve her dolduğunda counter strike kullanacaksın. Biraz uzun sürüyor. Aslında bayağı uzun sürüyor ama mutlaka kesiyosun. Sadec arch shotla bile kesersin o levelde. Dediğim gibi yaratıkların bir kısmını atla. Silahın mutlaka tamir edilmiş olmalı yoksa yarısı kadar atıyo. Bide tabiiki wolfu asla unutma. MS ye girmeden öncede silahını mutlaka rpr ettir, ok, wolf, hp ve mana potların, tamir paran hepsi yeterli miktarda olsun. İçeride vakit kaybetmemen için.
    İron Bow da olsa uzun sürüyor bu arada. Çok muazzam bi fark yok. Emin olun yok. Diğer karlı haritadaki boss kolay.
    Ben Boss a Geldigim de Town Atmama Gerek Yok... Cunku Mobları Kesmıyorum... Ugrasmıyorum... Bu Yuzden de Sılahı Repair Etmeme Gerek Yok... Fakat Anlatmaya Calıstıgım Olay... Boss a Teklı Okla Saldrırnca 3. 4. Oktan Sonra Kendısıne Heal Atıyor.... Bu Durumda da Hp sı Fullenıyor... Yanı Buna Bır Cozum Yok....

Senior Member ProLes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Midgard
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by MaximTsigalko View Post
    Ben Boss a Geldigim de Town Atmama Gerek Yok... Cunku Mobları Kesmıyorum... Ugrasmıyorum... Bu Yuzden de Sılahı Repair Etmeme Gerek Yok... Fakat Anlatmaya Calıstıgım Olay... Boss a Teklı Okla Saldrırnca 3. 4. Oktan Sonra Kendısıne Heal Atıyor.... Bu Durumda da Hp sı Fullenıyor... Yanı Buna Bır Cozum Yok....
    Kardeşim o zaman sen en kötü skille vuruyosun yada 1 ok atıp 2 dk bekliyosun böyle bişey imkansız yani bugüne kadar ms ye giripte o bosu kesemeyen yoktur

Senior Member
    Infractions
    0/1 (3)
    Dostum anlatamıyorum galiba... bak konunun derin şu... Mesela diyelim ki x bosunun hp si 5k... Sen 200 200 vuruyorsun... senin 4. Skill ı Vurduğunda bu bos a 800 vurmuş oluyorsun.. Bizim durumumuz buraya kadar aynen bu... diyorum ki biz bu 800e kadar vurduktan hemen sonrasında bu boss kendine 750-790 Heal atıyorsa ki atıyor (işte sıkıntı burada) biz bu boss u nasıl kesebiliriz ki... yani bu donguyu 2 kere tekrarladığin da 2. Seferine Heal atmazsa kesebilirsin... Ama her seferinde Heal atıyor.. kaldı ki Normal skillerim ile kesemediğim boss u daha güçlü Vurduğum 5 li okla kesemeyeceksem ne anlamı var o Skillin... O halde o Skill 10 lwl da da açılsa olur... yanlismiyim??

Senior Member ProLes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Midgard
    Race
    Karus
    Sen bi daha ki girdiğin ms' de video alabilirmisin ? Gerçekten ne sen bizi anlıyorsun ne de biz seni anlıyoruz. Hayır dediklerini anlıyoruz aslında ama imkansız böyle birşey her türlü kesebiliceğin bi boss ve ben hala sorunun sende olduğunu düşünüyorum.

Senior Member
    Infractions
    0/1 (3)
    Quote Originally Posted by ProLes View Post
    Sen bi daha ki girdiğin ms' de video alabilirmisin ? Gerçekten ne sen bizi anlıyorsun ne de biz seni anlıyoruz. Hayır dediklerini anlıyoruz aslında ama imkansız böyle birşey her türlü kesebiliceğin bi boss ve ben hala sorunun sende olduğunu düşünüyorum.
    Girersem Eğer Video Alırım... Bak Total Ap Bende 1k Falan En Iyı Skıllerle ( Arkadasın Saydıgı Skıller Ile) Vuruyorum... Yok...4. Skılı Attıktan Sonra Kendıen Heal Atıyor Yıne Full Hp Oluyor... Ve Isın Kotu Yanı 7 Tane Ms den 6 Tanesı Bu Boss Cıkıyor... Bu Nasıl Bır Rezıllık...

Tags for this Thread