Results 1 to 5 of 5
    Senior Member
    Infractions
    0/1 (3)

Sadece Dikkat Cekıcı...Fıkır Almak Istedım...

Su Anda Anlamadıgım Bır Sekılde Mıdgardlarda (%95 Oranla) Buy +6 Rogue Krowaz Yazılarını Goruyorum... +1 Degıl +3 Degıl +7 Degıl... +6... Neden +6?? Acaba Bunun Bır Sebebı Olabılır mı???Ayırca Son 1 Gundur Falan Alt Yazılarda Rogue Krowaz Yakanını Gormedım... Bu Yuzden Bıraz Garıp Geldi....

Member BLeacH_'s Avatar
    Nickname
    RushPower
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Yeni açılan sunucularda item basmak sanıldığı kadar kolay değildir. Bu sebepten dolayı +6 olarak alınıyor ve +7'ye ya denenir yada öyle bırakılır ama +6 ile +7 arasında hemen hemen 2 kat fiyat farkıda bulunmaktadır bunu'da göz ardı etmemek lazım.

Forum Kuralları
    Güncelleme Notları
    Güncel Etkinlik Saatleri
    Knight Online Ban Politikası
    Cheat Reports ve Cheat Reports Kullanımı

''Oyun içi dostluklar, rekabet artık gerçek hayat ile o kadar iç içe geçmiş ki kolay kolay vazgeçemezsiniz''

Senior Member
    Infractions
    0/1 (3)
    Quote Originally Posted by BLeacH_ View Post
    Yeni açılan sunucularda item basmak sanıldığı kadar kolay değildir. Bu sebepten dolayı +6 olarak alınıyor ve +7'ye ya denenir yada öyle bırakılır ama +6 ile +7 arasında hemen hemen 2 kat fiyat farkıda bulunmaktadır bunu'da göz ardı etmemek lazım.
    Onu Ben de Dusundum... Fakat Neredeyse Dun Geceden Berı Hıc Altta Krowaz Yandıgını Gormedım.... O Yuzden Bıraz Garıp Geldı...

Member BLeacH_'s Avatar
    Nickname
    RushPower
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by MaximTsigalko View Post
    Onu Ben de Dusundum... Fakat Neredeyse Dun Geceden Berı Hıc Altta Krowaz Yandıgını Gormedım.... O Yuzden Bıraz Garıp Geldı...
    Evet haklısın ama sonuçta yeni açılan bir sunucudur itemin ne kadar değerli olduğunu biliyorsun hele maddi değeri varken bu sebepten dolayı basmayanlar olabilir 6 - 7 arasında o kadar fark yok sonuçta

Forum Kuralları
    Güncelleme Notları
    Güncel Etkinlik Saatleri
    Knight Online Ban Politikası
    Cheat Reports ve Cheat Reports Kullanımı

''Oyun içi dostluklar, rekabet artık gerçek hayat ile o kadar iç içe geçmiş ki kolay kolay vazgeçemezsiniz''

Senior Member ProLes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Midgard
    Race
    Karus
    Genellikle +7 çok pahalı olduğundan +6 giyiyor millet. Veya +7 almaktansa +6 alıp basmak daha mantıklı geliyor insanlara ki sanırım geçme olasılığı yüksek oluyor trina ile arkadaşım +6 set krodan 4 tane +7 çıkarmıştı ordan biliyorum.

Tags for this Thread