Results 1 to 8 of 8
    Senior Member
    Infractions
    0/1 (3)

Pm Bug Olabilir mi???

Yanlış Anlaşılsın İstemem... Fakat Bugün Basımıza Gelen Bir Olayla Ilgılı Bılgı Almak Istıyorum... Bır Yetkılı Cevap Yazarsa Cok Iyı Olur...Oyun Sırasında Bır Oyuncu Bana Pm Attı... Elımde kı Item e Talıp Oldugunu Soyledı... Onunla Konusurken Bır Yandan Baska Bır Arkadasıma Pm Attım... Tam Bu Sırada Bana Item Icın Pm Atan Oyuncu Pm ı Blocked Yapmıs... Yalnız Ne Hıkmetse Item e Talıp Olan Oyuncuya Yazdıgım Yazılar Sag Altta Pm Blocked Uyarısı Vermesıne Ragmen Kendı Arkadasıma Gıttı... Acaba Pm lerle Ilgılı Calısmadan Sonra Bır Bug Olusmus Olabılır mı??

Game Master CluTaah's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

Bahsettiğiniz durumla ilgili bir ekran görüntüsü bulunuyor mu? Durumu incelemek için yardımcı olacaktır.

Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn

Senior Member
    Infractions
    0/1 (3)
    Quote Originally Posted by CluTaah View Post
    Merhaba,

Bahsettiğiniz durumla ilgili bir ekran görüntüsü bulunuyor mu? Durumu incelemek için yardımcı olacaktır.
    Maalesef O An Cekmedık... Dalgınlıktan... Acıkcası Cok Onemsemdık Sadece Sasırdık... Istersenız Oyun Icınde Boyle Bır Durum Olup Olmadıgını 3 Char Ile Deneyebılırsınız...Ben Sadece Yasadıgımız Olayla Ilgılı Bılgılendırmek Istedım... Kolay Gelsın Sızlere...

Game Master CluTaah's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Bilgilendirme için teşekkür ederim, ekran görüntüsü isteme sebebim yaşadığın olay sırasında nerede olduğunuz, ne yapıyor olduğunuz vs. gibi durumları daha iyi analiz edebilmek içindir. Almamış olmanız önemli değil, fırsatını bulduğumuz zaman gerekli incelemeleri yaparız.

İyi oyunlar dilerim.

Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn

Senior Member
    Infractions
    0/1 (3)
    Quote Originally Posted by CluTaah View Post
    Bilgilendirme için teşekkür ederim, ekran görüntüsü isteme sebebim yaşadığın olay sırasında nerede olduğunuz, ne yapıyor olduğunuz vs. gibi durumları daha iyi analiz edebilmek içindir. Almamış olmanız önemli değil, fırsatını bulduğumuz zaman gerekli incelemeleri yaparız.

İyi oyunlar dilerim.
    Moradon da Oldu...Aslında Bırsey Yaptıgımız Yoktu... Bos Bos Dolasıyordum Pazarda... Pm Blocked Yapan Kendısı Yazdı Ilk... Sonra Ben Arkadasa Pm Attım.. Sonra Adam Pm Blocked Yapınca Ona Yazmaya Calıstıklarım Arkadasa Gıttı... Tekrar Kolay Gelsın Sızlere...

Senior Member
    Nickname
    LethaLGrazia
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Böyle birşey coktandır var yeni birşey degil. a oyuncusu ile konusurken b oyuncusu ile de konusuyorsunuz diyelim. a oyuncusu pm block attıysa a oyuncusuna yazdıgınız bundan sonraki mesajlar b oyuncusuna gider. (Tam olarak b ye gitmez tabi pm blocklu kişiye yazdıgınız son mesajdan önce kime yazdıysanız ona gider)
    örnegin ; chosta birisi size pm atarsa ona cevap atarsanız yazdıklarınız ondan bi önce konustugunuz kişiye gider.

İyi oyunlar.
    https://i.hizliresim.com/UJr3X9.jpg

Nobody Does It Better..

Junior Member
    gamersfirst zamanından berı var bu yenımı goruyonuz

Senior Member ResuLTURK's Avatar
    Nickname
    ResuLizm
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    Leader
    Server
    KO -> Midgard
    Race
    El-Morad
    Hakkaten ha milatlık olayı daha yeni keşfetmişler
    Yensende , Yenilsende, Kalbimiz Hep Seninle..!

Tags for this Thread