Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 15 of 15
    Banned
    Nickname
    GooDLeSNeverDie
    Class
    Rogue
    Clan
    Play4Fun
    Server
    US->Olympia
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Dahada umut beklemiyorum bu oyundan bir anda iyi gidiyor herşey sadece göz boyuyorlar.Sonra gene bırakıyorlar.Adamlar 25 M Npt yapmış şakamısınız ya ?

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by suslan16bebe View Post
    bilader SeinTerious fatih abiye ulaşmam lazım soundofmerkez extasy ismail ben işyerinde bi söylermisin Heliostaki Charım SONKING bi pm atı versin oyundan yada perşembe akşamı saat 9da etibank dolmuş duranın oraya gelicem bi konu hakkında görüşmem lazım iletirsen sewinirim
    Kendisi oyunu birakti, notunu iletirim ya da bana telefonunu ozelden gonder kendisine veririm.
    Cheat Report konuları açan kişi ve yetkili ekip tarafından görülmekte olan özel paylaşımlardır. Herhangi bir sebeple Cheat Report konuları resmi forum, farklı forum sayfaları ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan hesaplar GM inisiyatifine göre cezalandırılacaktır.

Senior Member vuhuhu2's Avatar
    Server
    US->Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by _HaYaLeT_ View Post
    İyide Arkadaşlar Siz Kimsiniz Neden Savunma Yapıyorsunuz Bana Game Master Yada Forum Moderatörlerinden Biri Cevap Versin Siz Kendi Server Sayfalarınızda Post Kasın Lütfen
    Post kasmakmı burada diğer forumlardaki gibi çok mesaj atınca bir şey olduğu yok anca 100 yapınca senior member oluyorsun onbaşı binbaşı gibi şeyler yok o adam eski şerif elbet bilgisi vardır ondan yazıyor
    Başkası düştü mü "çürük tahtaya basmasaydı" deriz. Kendimiz düşünce, bastığımız tahtanın çürük olmasından şikayet ederiz. Cenap Şahabettin

Member _HaYaLeT_'s Avatar
    Nickname
    LadyHeraCz
    Class
    Priest
    Clan
    MostNew
    Server
    Athena
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by CharlotteChurch View Post
    bırak abi ileride gm olmayı planlıyor bunlar o yüzden her yere hazır cevaplar .) daraldım vallaha bak forum böyle mesajlarla dolu

o geliyo yorum yazıyor hadi biri geldi yorum yazdı tamam diğeri geliyor onun altına aynı şekilde yeter artık bırakın bu işleri.
    Aykut Valla İlla Küfür Et Abi Bize Diyorlar Ama Ben Etmicem Bana Yakışmaz Ayrıca Bunlardanda Cacık Olmaz Gm imiş Gm Varsa önce Beni Banlasın oyundan Kurtulayım

Junior Member Knight_Lord's Avatar
    Nickname
    Knight_Lord
    Class
    Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Bu kadar insan nasıl bekliyorsa herkes o şekilde beklemeli bence, bu kadar beklemenin sonunda elbet olumlu bir sonuca ulaşacağız buna eminim.

Page 2 of 2 FirstFirst 12