Results 1 to 2 of 2
    Junior Member

Tpt ip match sebebiyle bloke edilen hesabim

Sevgili moderatörler ve arkadaşlarım,

Dört yıl aranın ardından oyuna tekrar başlamıştım. Warrior olarak birkaç ay ardream oynadıktan sonra 83 olmak için kasmaya başladım. Fakat "cypher ring" şeklinde 83 level bir warrior satın almak daha cazip göründüğü için "UnconscionabLe" isimli bir karakter satın alıp, hesabıma geçirdim. Daha sonrasında belirli sebeplerden dolayı oyuna üç veya dört günde bir girebilme fırsatım oluyordu. Oyuna giriyor, pazar durumuna bakıyor ve bazen de bir ya da iki saat pk atıp oyundan çıkıyordum. Bir haftadır oyuna girme şansım olmadı, bugün fırsat buldum ve oyuna girmeye çalıştığımda "Your account is currently blocked. Please contact customer service if you have any question. Thank you." şeklinde bir mesajla karşılaştım. Siteye giriş yaptığımda ise hesap durumumda "TPT IP Match" yazdığını gördüm. Hiçbir suretle illegal bir işlemim ve hatta girişimim dahi olmamıştır. Az önce konuyla ilgili bilet gönderdim. Fakat buraya da yazmak istedim çünkü "cypher ring" ile karakter satın almadan önce de sonra da oyuna verdiğim bir emek var. Üstelik işin maddi tarafı da var. Hesabımın aktif hale getirilmesini istiyorum. Okuduğunuz için teşekkür ederim.

Senior Member Fauwk's Avatar
    Merhaba,

Hesaplarınız ile ilgili incelemeler sadece destek sistemi üzerinden yapılmaktadır. Göndermiş olduğunuzun biletin sırası geldiğinde Müşteri Hizmetleri tarafından gerekli kontrollerin sonrasında yine biletinizin üzerinden tarafınıza nihai cevaplar verilecektir.

Tags for this Thread