Results 1 to 8 of 8
    Junior Member

Exclamation Karakterimin Hapishaneye Düşmesi ile ilgili Yardım !!!

Hiçbir klana bağlı kalmadan , kimseyi tanımadan girdiğim ve 25 tl vererek gb çekip üstümü başımı ucuz itemlerle dizdiğim , hafta sonları eğlence olsun diye girdiğim ve sadece 62 level olan hesabım hapishaneye düşmüş. Buna bir türlü anlam veremiyorum. Ticket atın yardımcı olunacak denileceğini bildiğimden buradan ilgilenilmesi için başlık açtım.
    Önceden de başka bir hesabımla yine başıma aynı durum gelmiş ve cash alarak açabilirsiniz denmişti. O yüzden buradan da yazma gereksinimi duydum.
    Neden cash almak zorunda olayım ? Neden kimse ile küfürleşmemiş , GM ile tartışmamış , oyun kurallarının dışına çıkmamış , yasaklı program kullanmamış olduğum sadece 62 levellik hesabımı kurtarmak için 30 TL ücret verip zengin edeyim bu oyunu ?
    Kazma kürek sağa sola koşturup tüm taşlarını 1 saniyede kırdıran , msn koxp programı ile okçu kasıp slot kapatan , 3. parti programlar ile bdw'lerde karşı ırkın dağlarına çıkan , dağ taş demeden istediği yerden haritanın diğer ucuna giden , chaos'larda 100 kill'den fazla yapıp 20 kez ölen adamlar varken , ben neden hapishaneye giriyorum.
    62 level adam kasmak için hangi hileyi kullanabilirim ?
    Yazık insanlara ki bu oyuna girip böyle sinir stres oluyoruz. Zaman öldürmek , birkaç arkadaş edinmek , eğlencesine 3-5 mob öldürmek için girdiğimiz oyunda bu şekilde hapishane kapıları arkasına atılıp cebimizdeki 30 liraya göz dikilecekse yazıklar olsun bunu yapana...
    Hile hurda yapanları kovalayacağınız yerde , bizlerin hakkını savunacağınız yerde , bizleri yani adil oyuncuları hapse atarak yanlış yapıyorsunuz.
    Harcadığımız zamana da yazık , paramıza da yazık.
    Last edited by Daeso; 11-08-2015 at 06:54 PM.

Senior Member
    Merhaba,
    Öncelikle gb alım-satımının oyun kurallarına aykırı olduğunu belirtmek isterim, ayrıca bahsettiğiniz şekilde oyun kurallarını ihlal ettiği tespit edilen tüm oyuncular için gerekli cezai yaptırımlar uygulanmaktadır.
    Forum üzerinden hesap desteği verilmemekte, aldığınız cezaya itiraz etmek için destek ekibine bilet gönderebilirsiniz.

Junior Member
    Merhaba,
    Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim. Oyunda gb alım satımı oyun kurallarına aykırı ise zaten herkesin neredeyse oyundan atılması veya ceza alması gerekir. GB satışı yapan sitelerin ortaklaşa satış alanları var. Burada 1 potu 200-300m fiyatlara koyanlar cezasız kalmamalı bu şekilde sizin dediğiniz gibi kural dışı ise.
    Ayrıca şu anda farklı bir hesabım ile başka bir serverda yine yukarıda yazmış olduğum şeylere şahit olmaktayım.
    Madenciler saniyede 10-15 taş kırdırıp çizilmiş rotalardan yerlerine geri dönüyorlar.
    Neyse ben ticket da attım ama otomatik olarak geri dönülecek ve 30 lira karşılığında cash alıp hapiste çile çek denilecek.
    Keyif için oynadığımız oyunda bu şekilde dışlanmak ve cezalandırılmak kimseye yaramaz.
    Bu şekilde sadece oyuncu kaybeder ve başka oyunlara kayar oyuncular..

Junior Member
    adam haklı
    Last edited by madacaksla; 11-01-2015 at 06:42 PM.

Junior Member
    Hesabımın açılmasında yardımcı olan tüm arkadaşlarınıza teşekkür ederim. Ama yine de daha sağlam kontroller sonunda oyuncuların hapse gönderilmesi veya banlanması taraftarıyım. Her serverda Human ve Karus tarafında gezinmek suretiyle 1-2 GM olması , oyundaki hilecileri bulmanıza yardımcı olur.
    En azından günde 100 kişi madenden atılmazsa oyunu bırakırım !

Junior Member
    Quote Originally Posted by Daeso View Post
    Merhaba,
    Öncelikle gb alım-satımının oyun kurallarına aykırı olduğunu belirtmek isterim, ayrıca bahsettiğiniz şekilde oyun kurallarını ihlal ettiği tespit edilen tüm oyuncular için gerekli cezai yaptırımlar uygulanmaktadır.
    Forum üzerinden hesap desteği verilmemekte, aldığınız cezaya itiraz etmek için destek ekibine bilet gönderebilirsiniz.
    Merhaba gb alım satımı oyun kurallarına aykırı diyorsunuz. Fakat iş ortaklarınız linkinde http://www.nttgame.com/knight/tr/store/resellers/ bulunan yerlerde gb satış ve alımları yapılmaktadır. Bu konudaki politikanız nedir ?

Senior Member
    Quote Originally Posted by Hell_Archer View Post
    Merhaba gb alım satımı oyun kurallarına aykırı diyorsunuz. Fakat iş ortaklarınız linkinde http://www.nttgame.com/knight/tr/store/resellers/ bulunan yerlerde gb satış ve alımları yapılmaktadır. Bu konudaki politikanız nedir ?
    Yazının başlığında da belirtildiği gibi "Resmi ESN Bayileri".

Junior Member
    Quote Originally Posted by Daeso View Post
    Yazının başlığında da belirtildiği gibi "Resmi ESN Bayileri".
    Resmi elektronik kod satan iş ortaklarınız aynı zamanda sizin oyun kurallarınızı ihlal ederek oyununuzun kalitesini düşürüyor ve siz de hala ortaklığa devam ediyorsunuz. Bu konudaki düşünceleriniz nelerdir ? Eğer olumlu ise illegal yazılım kullanan kişilerin partilerinde bulunan kişilerin ceza almaması lazım, değil ise bu ortaklıkların amacı nedir ?

Tags for this Thread